16

@Czarodziej1980 Ulala Rząd już znalazł winnych pandemii i braku miejsc w szpitalach - są to fryzjerzy i właściciele siłowni Natomiast czarodziej znalazł trzecie brakujące ogniwo - komentarze na La Rambli Jak Niedzielski to przeczyta to od poniedziałku zamkną nam forum.

0

@paweldunajecfcb Pogorzelisko

0

@DonMatteo901 Ale,że Gozdyra mówi z sensem? No nic tylko pochwalić A pierdy Zandberga chyba każdy rozsądny człowiek może co najwyżej spuście w sedesie zapomnienia kiwając z zażenowania głową . Pozdro dla zaradnych chłopaków.

3

@xVENUMx A sprawdzałeś czy pies był szczepiony? Ja bym poszedł na twoim miejscu Jak jesteś ubezpieczony prywatnie to możesz jakieś odszkodowanie dostać nawet bez zgłaszania wypadku przy pracy

1

@kamil9040 Trendy są takie, że jak zapytasz chińskie dziecko kim chce zostać to usłyszysz że inżynierem,lekarzem itd. Zapytasz dziecko z Zachodu to usłyszysz że youtuberem,aktorem,piosenkarzem czy modelką. Więc to nie jest pytanie czy, tylko kiedy Chiny uzyskają totalna przewage nad Zachodem.

1

@FCMichalo Ja tam gardzę wszystkimi politykami po równo.

0

@DonMatteo901 Tak z ręką na sercu to nie wiem zupelnie nic o tym Frizie. Ani co nagrywa, ani kto to jest.

0

@tomek8756 To nie przejdzie bo kto jak niby udowodnisz, że wziąłeś tą tabletkę? Z zastrzykiem jest pewność że przyjąłeś

0

@Rudi35 Serio? Nigdy bym nie wpadł na taki pomysł

0

@KapiFCB to kto będzie prezesem PZPN- Suski czy Sasin?

0

@oskar_wojak Skoro ktoś przechodzi łagodniej to i tak znaczna większość z tych którzy przechodzą łagodniej nawet nie udaje się do lekarza Więc teoretycznie większa ilość zaszczepionych powinna powodować mniej zarażonych osób przynajmniej w statystykach.

0

@Mario96w Aby poznać prawidłową odpowiedź musisz jeszcze podać współczynnik gęstości obu tych substancji.

1

Szczepimy się!!! W Rzeszowie był taki boom na szczepienia, że w jednej z przychodni dr. Stanisław Mazur, prezes Centrum Medycznego Medyk w Rzeszowie, polecił wielokrotne używanie strzykawek jednorazowych przy podawaniu szczepionki.
Na zdrowie.

2

@Chwytak Zupełnie nie o to mi chodzilo. Musk nie jest typem wynalazcy, ma jakieś osiągnięcia na polu informatyki ale później zajmował się jedynie zarządzaniem firmami. Realizuje swoje śmiałe i czasem niewyobrażalne dla innych wizje i robi tu skutecznie, ale porównanie z Teslą jest absolutnie niezasadne. Co wcale nie umniejsza Muskowi. Już nieco bardziej do porównania by się nadawał taki Henry Ford.

1

@FC1899Barca Bez jaj. Tesla to geniusz czystej wody który sam opracowywał swoje wynalazki, a na projekty Muska pracuje cały sztab naukowców. Nie żeby to było coś złego, zwłaszcza gdy to on wyznacza kierunek ale to zupelnie inny typ ludzi.

0

@Dundersztyc Akurat to dla nich żaden powod

0

@FC1899Barca Ale gdzie słyszysz o tych problemach Od znajomych?

1

@pt9 A ja nie widzę w tym problemu Jak ktoś to lubi to na zdrowie

2

@pt9 Ech Najpierw ludzie załamują ręce nad głodem i biedą w Afryce, a jak sprytni Afrykanie zorganizują sobie dochodowy i w sumie nieszkodzący nikomu biznes to zaczyna się hejtowanie ludzi, którzy dają zarobić tym ludziom Normalnie nie dogodzisz...

0

@SuperPatsonFCB Jako, że Europa odpada to na razie możesz zacząć od Teksasu. Mógłbyś również zacząć od Rosji, ale tam na wizie turystycznej nie wjedziesz.

2

@tomek8756 Absolutnie nie zamierzam się szczepić a już zwłaszcza szczepionkami o których nawet nie wiadomo na ile dają odporność.

0

@konraden Gratuluję pozytywnego myślenia i wyobraźni Ja tam jednak wolę sam inwestować na swoją emeryturę zamiast bezpowrotnie tracić kasę na składki do ZUS.

0

@jedrek7000 "W nocy sąd odrzucił wniosek prokuratury w tej sprawie "
Skoro prokuratura jednak wnioskowała o areszt to jakie masz pretensje do Ziobry?

0

@DonMatteo901 Ci influencerzy to osoby które kiedyś ciężko przeszły fluenzę czyli grypę i uszkodziła im ona mózg? Dobrze kojarzę?

5

@MESSIah16 Hm. W Chinach przysmakiem są potrawy z psów. Ktoś kto chciałby spróbować jak to mięso smakuje jest zmuszony do wyjazdu do Chin. W Polsce w zasadzie tylko względy ideologiczne nie pozwalają ludziom na legalne konsumowanie potraw z psów. Ciekawe kiedy w naszym kraju odbędzie się poważna debata aby w końcu umożliwić ludziom realizowanie swoich kulinarnych pasji.

0

@konraden Nie odkładasz żadnych składek tylko wypłacasz emeryturę swoim i cudzym rodzicom czy dziadkom. Te pieniędzy nie leżą tam i nie czekają na twoją emeryturę. Jeśli w przyszłości będzie zbyt mało pracowników (dzieci twoich i cudzych) aby utrzymać ciebie i innych emerytow to ZUS u siebie twoich składek niestety nie znajdzie.

0

@tomek8756 Po prostu ułatwiają sprawę jego obronie

0

@Bobo25 Panie Gaz to tylko do kuchenek się nadaje. A silnik diesla z tamtych lat objedzie każdą benzynę kilka razy.

0

@sebasek99 Podobnie jak nie rajcuje to La Rambli bo z tego co widzę to głosy krytyczne dotyczą tylko tego,że ktoś nieswojo czułby się zwracając się do chłopaka damskim imieniem. Więc te prowokacje raczej nie chwyciły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?