@Czarodziej1980 Ulala Rząd już znalazł winnych pandemii i braku miejsc w szpitalach - są to fryzjerzy i właściciele siłowni Natomiast czarodziej znalazł trzecie brakujące ogniwo - komentarze na La Rambli Jak Niedzielski to przeczyta to od poniedziałku zamkną nam forum.
@DonMatteo901 Ale,że Gozdyra mówi z sensem? No nic tylko pochwalić A pierdy Zandberga chyba każdy rozsądny człowiek może co najwyżej spuście w sedesie zapomnienia kiwając z zażenowania głową . Pozdro dla zaradnych chłopaków.
@xVENUMx A sprawdzałeś czy pies był szczepiony? Ja bym poszedł na twoim miejscu Jak jesteś ubezpieczony prywatnie to możesz jakieś odszkodowanie dostać nawet bez zgłaszania wypadku przy pracy
@kamil9040 Trendy są takie, że jak zapytasz chińskie dziecko kim chce zostać to usłyszysz że inżynierem,lekarzem itd. Zapytasz dziecko z Zachodu to usłyszysz że youtuberem,aktorem,piosenkarzem czy modelką. Więc to nie jest pytanie czy, tylko kiedy Chiny uzyskają totalna przewage nad Zachodem.
@oskar_wojak Skoro ktoś przechodzi łagodniej to i tak znaczna większość z tych którzy przechodzą łagodniej nawet nie udaje się do lekarza Więc teoretycznie większa ilość zaszczepionych powinna powodować mniej zarażonych osób przynajmniej w statystykach.
Szczepimy się!!! W Rzeszowie był taki boom na szczepienia, że w jednej z przychodni dr. Stanisław Mazur, prezes Centrum Medycznego Medyk w Rzeszowie, polecił wielokrotne używanie strzykawek jednorazowych przy podawaniu szczepionki. Na zdrowie.
@Chwytak Zupełnie nie o to mi chodzilo. Musk nie jest typem wynalazcy, ma jakieś osiągnięcia na polu informatyki ale później zajmował się jedynie zarządzaniem firmami. Realizuje swoje śmiałe i czasem niewyobrażalne dla innych wizje i robi tu skutecznie, ale porównanie z Teslą jest absolutnie niezasadne. Co wcale nie umniejsza Muskowi. Już nieco bardziej do porównania by się nadawał taki Henry Ford.
@FC1899Barca Bez jaj. Tesla to geniusz czystej wody który sam opracowywał swoje wynalazki, a na projekty Muska pracuje cały sztab naukowców. Nie żeby to było coś złego, zwłaszcza gdy to on wyznacza kierunek ale to zupelnie inny typ ludzi.
@pt9 Ech Najpierw ludzie załamują ręce nad głodem i biedą w Afryce, a jak sprytni Afrykanie zorganizują sobie dochodowy i w sumie nieszkodzący nikomu biznes to zaczyna się hejtowanie ludzi, którzy dają zarobić tym ludziom Normalnie nie dogodzisz...
@SuperPatsonFCB Jako, że Europa odpada to na razie możesz zacząć od Teksasu. Mógłbyś również zacząć od Rosji, ale tam na wizie turystycznej nie wjedziesz.
@konraden Gratuluję pozytywnego myślenia i wyobraźni Ja tam jednak wolę sam inwestować na swoją emeryturę zamiast bezpowrotnie tracić kasę na składki do ZUS.
@MESSIah16 Hm. W Chinach przysmakiem są potrawy z psów. Ktoś kto chciałby spróbować jak to mięso smakuje jest zmuszony do wyjazdu do Chin. W Polsce w zasadzie tylko względy ideologiczne nie pozwalają ludziom na legalne konsumowanie potraw z psów. Ciekawe kiedy w naszym kraju odbędzie się poważna debata aby w końcu umożliwić ludziom realizowanie swoich kulinarnych pasji.
@konraden Nie odkładasz żadnych składek tylko wypłacasz emeryturę swoim i cudzym rodzicom czy dziadkom. Te pieniędzy nie leżą tam i nie czekają na twoją emeryturę. Jeśli w przyszłości będzie zbyt mało pracowników (dzieci twoich i cudzych) aby utrzymać ciebie i innych emerytow to ZUS u siebie twoich składek niestety nie znajdzie.
@sebasek99 Podobnie jak nie rajcuje to La Rambli bo z tego co widzę to głosy krytyczne dotyczą tylko tego,że ktoś nieswojo czułby się zwracając się do chłopaka damskim imieniem. Więc te prowokacje raczej nie chwyciły.
16
@Czarodziej1980 Ulala Rząd już znalazł winnych pandemii i braku miejsc w szpitalach - są to fryzjerzy i właściciele siłowni Natomiast czarodziej znalazł trzecie brakujące ogniwo - komentarze na La Rambli Jak Niedzielski to przeczyta to od poniedziałku zamkną nam forum.
0
@paweldunajecfcb Pogorzelisko
0
@DonMatteo901 Ale,że Gozdyra mówi z sensem? No nic tylko pochwalić A pierdy Zandberga chyba każdy rozsądny człowiek może co najwyżej spuście w sedesie zapomnienia kiwając z zażenowania głową . Pozdro dla zaradnych chłopaków.
3
@xVENUMx A sprawdzałeś czy pies był szczepiony? Ja bym poszedł na twoim miejscu Jak jesteś ubezpieczony prywatnie to możesz jakieś odszkodowanie dostać nawet bez zgłaszania wypadku przy pracy
1
@kamil9040 Trendy są takie, że jak zapytasz chińskie dziecko kim chce zostać to usłyszysz że inżynierem,lekarzem itd. Zapytasz dziecko z Zachodu to usłyszysz że youtuberem,aktorem,piosenkarzem czy modelką. Więc to nie jest pytanie czy, tylko kiedy Chiny uzyskają totalna przewage nad Zachodem.
1
@FCMichalo Ja tam gardzę wszystkimi politykami po równo.
0
@DonMatteo901 Tak z ręką na sercu to nie wiem zupelnie nic o tym Frizie. Ani co nagrywa, ani kto to jest.
0
@tomek8756 To nie przejdzie bo kto jak niby udowodnisz, że wziąłeś tą tabletkę? Z zastrzykiem jest pewność że przyjąłeś
0
@Rudi35 Serio? Nigdy bym nie wpadł na taki pomysł
0
@KapiFCB to kto będzie prezesem PZPN- Suski czy Sasin?
0
@oskar_wojak Skoro ktoś przechodzi łagodniej to i tak znaczna większość z tych którzy przechodzą łagodniej nawet nie udaje się do lekarza Więc teoretycznie większa ilość zaszczepionych powinna powodować mniej zarażonych osób przynajmniej w statystykach.
0
@Mario96w Aby poznać prawidłową odpowiedź musisz jeszcze podać współczynnik gęstości obu tych substancji.
0
@avexavi https://wiadomosci.wp.pl/rzeszow-szczepiono-pacjentow-wielokrotnie-tymi-samymi-strzykawkami-6626852653333184a
1
Szczepimy się!!! W Rzeszowie był taki boom na szczepienia, że w jednej z przychodni dr. Stanisław Mazur, prezes Centrum Medycznego Medyk w Rzeszowie, polecił wielokrotne używanie strzykawek jednorazowych przy podawaniu szczepionki.
Na zdrowie.
2
@Chwytak Zupełnie nie o to mi chodzilo. Musk nie jest typem wynalazcy, ma jakieś osiągnięcia na polu informatyki ale później zajmował się jedynie zarządzaniem firmami. Realizuje swoje śmiałe i czasem niewyobrażalne dla innych wizje i robi tu skutecznie, ale porównanie z Teslą jest absolutnie niezasadne. Co wcale nie umniejsza Muskowi. Już nieco bardziej do porównania by się nadawał taki Henry Ford.
1
@FC1899Barca Bez jaj. Tesla to geniusz czystej wody który sam opracowywał swoje wynalazki, a na projekty Muska pracuje cały sztab naukowców. Nie żeby to było coś złego, zwłaszcza gdy to on wyznacza kierunek ale to zupelnie inny typ ludzi.
0
@Dundersztyc Akurat to dla nich żaden powod
0
@FC1899Barca Ale gdzie słyszysz o tych problemach Od znajomych?
1
@pt9 A ja nie widzę w tym problemu Jak ktoś to lubi to na zdrowie
2
@pt9 Ech Najpierw ludzie załamują ręce nad głodem i biedą w Afryce, a jak sprytni Afrykanie zorganizują sobie dochodowy i w sumie nieszkodzący nikomu biznes to zaczyna się hejtowanie ludzi, którzy dają zarobić tym ludziom Normalnie nie dogodzisz...
0
@SuperPatsonFCB Jako, że Europa odpada to na razie możesz zacząć od Teksasu. Mógłbyś również zacząć od Rosji, ale tam na wizie turystycznej nie wjedziesz.
2
@tomek8756 Absolutnie nie zamierzam się szczepić a już zwłaszcza szczepionkami o których nawet nie wiadomo na ile dają odporność.
0
@konraden Gratuluję pozytywnego myślenia i wyobraźni Ja tam jednak wolę sam inwestować na swoją emeryturę zamiast bezpowrotnie tracić kasę na składki do ZUS.
0
@jedrek7000 "W nocy sąd odrzucił wniosek prokuratury w tej sprawie "
Skoro prokuratura jednak wnioskowała o areszt to jakie masz pretensje do Ziobry?
0
@DonMatteo901 Ci influencerzy to osoby które kiedyś ciężko przeszły fluenzę czyli grypę i uszkodziła im ona mózg? Dobrze kojarzę?
5
@MESSIah16 Hm. W Chinach przysmakiem są potrawy z psów. Ktoś kto chciałby spróbować jak to mięso smakuje jest zmuszony do wyjazdu do Chin. W Polsce w zasadzie tylko względy ideologiczne nie pozwalają ludziom na legalne konsumowanie potraw z psów. Ciekawe kiedy w naszym kraju odbędzie się poważna debata aby w końcu umożliwić ludziom realizowanie swoich kulinarnych pasji.
0
@konraden Nie odkładasz żadnych składek tylko wypłacasz emeryturę swoim i cudzym rodzicom czy dziadkom. Te pieniędzy nie leżą tam i nie czekają na twoją emeryturę. Jeśli w przyszłości będzie zbyt mało pracowników (dzieci twoich i cudzych) aby utrzymać ciebie i innych emerytow to ZUS u siebie twoich składek niestety nie znajdzie.
0
@tomek8756 Po prostu ułatwiają sprawę jego obronie
0
@Bobo25 Panie Gaz to tylko do kuchenek się nadaje. A silnik diesla z tamtych lat objedzie każdą benzynę kilka razy.
0
@sebasek99 Podobnie jak nie rajcuje to La Rambli bo z tego co widzę to głosy krytyczne dotyczą tylko tego,że ktoś nieswojo czułby się zwracając się do chłopaka damskim imieniem. Więc te prowokacje raczej nie chwyciły.