0

@DonMatteo901 Więc Loew do Bayernu?

1

@chavez Oby tak właśnie było.

0

@Bykunn Tyle, że tu nie chodziło o testowanie a o PRODUKCJĘ z linii komórkowych pozyskanych z płodów. Szczepionki Pfizer i Moderna to inna technologia. Jak już rzucasz jakimś kamieniem w Kościół to rób to celnie - bo im się za wiele rzeczy należy Tylko po szukać jakieś mylne argumenty?

0

@Bykunn Tyle że ktoś kto nie boi się covida nie ma też żadnej motywacji by brać szczepionkę.

0

@fart No i? Co z tego?

1

No i proszę Wczoraj wrzucałem info o opinii NBP i propozycji zagwarantowania możliwości zapłaty gotówką w ustawie, a dziś już pojawia się w mediach nagonka,że Glapiński chce cofnąć świat w Polsce o 20 lat. Długo nie trzeba było czekać.

0

@fart Właśnie w tym kierunku powinno to iść Tak jak amerykańska armia gdzie tylko może zatrudnia podwykonawców, tak samo robi NASA. Musk już dawno zauważył,że w tym kierunku to będzie zmierzać i pojawił się jako w zasadzie jedyny zdolny do tego kontrahent na rynku. NASA jako instytucja publiczna była skupiona na realizacji projektów i zadań i z tego była rozliczana i nawet nie próbowała kombinować z rakietami wielokrotnego startu aby zminimalizować nakłady.

0

@19cukier48 No tak Rekord goli i zero trofeów to na pewno coś co Kane chciałby osiągnąć w karierze.

0

@RomanHoffer Szczerze to znam go tylko z kilku jego publikacji i wydawał się wiarygodny bo zawsze podawał źródła informacji jakie przytaczał. Poszukam w takim razie w wolnej chwili rzeczy które go dyskredytują.

0

@patry295 Te cyfrowe waluty mogą być wprowadzane po to aby ograniczyć możliwości jakie daja kryptowaluty które są poza wszelką kontrolą rządów i instytucji Jeśli najpierw wprowadzą cyfrowe waluty a potem zablokują lub ogranicza możliwość ich wymiany na kryptowaluty których nie kontrolują to może to stanowić zagrożenie.

1

@RomanHoffer Nie jestem wcale pro Sam nie wiem do końca jak go traktować więc jestem ciekaw czy są jakieś konkrety przeciwko niemu Tyle Jak znasz jakieś to chętnie bym się z tym zapoznał

1

@RomanHoffer Jakieś konkrety tych manipulacji Sumlińskiego? Z tego co kojarzę to dość mocno go sponiewierali swego czasu ale wyroku chyba nie dostał. Nie słyszałem też aby przegrał jakiś proces wytoczony przez osoby które w niekorzystnym świetle opisywał w swych książkach czy publikacjach.

2

@pax No tak. Bo jak prywatyzacja to od razu tylko ta złodziejska jak w latach 90-tych.

0

@19cukier48 Nie sądzę aby Tottenham puścił go do jakiegokolwiek rywala z ligi angielskiej Jeśli odejdzie to albo do PSG albo do Realu Zależy co będzie z Moneymarem i Ymbappe.

0

@pax Dodajmy jeszcze państwową służbę zdrowia - płacisz i cię nie chronią....

0

@kamyk_23 Jako więzień niekoniecznie, ale klawisze tam mają klawe życie - np tak zaciążyła panienka osadzona za Amber Gold

0

@Borneo Aha Myślałem że skoro byłbyś zaszczepiony to już nic ci nie grozi a nawet jeśli zachorujesz to przejdziesz łagodnie I że to ci niezaszczepieni ponoszą wieksze ryzyko

2

@Borneo Pójdźmy od razu o krok dalej i stwórzmy getta dla niezaszczepionych Będzie o wiele prościej A jak ktoś w przyszłości nie uiści haraczu i nie przyjmie swojej corocznej dawki szczepionki, czy też comiesięcznej na jakąś kolejną mutację to też trafi do getta Aha A jakby kto pytał co z ewentualnymi ozdrowieńcami to przecież przeciwciała po szczepionce są lepsze niż te po przebytej chorobie więc taki status nie może dawać żadnych przywilejów.

0

@Encore Wątpię aby Kun zgodził się na normalny kontrakt. A jeśli za podobną płacę można mieć Depaya to dla mnie nie ma tematu. Depaya będzie można przynajmniej sprzedać za 2,3 lata jak się rozsądnie napisze kontrakt i jak będzie taka potrzeba.

0

@JANEK777 Akurat niedługo kończy mi się ważność dowodu, więc na 10 lat będę miał spokój bo z tego co widzę nie będzie obowiązku wymiany w związku z tą nowelizacja a dowody z odciskami pojawia się dopiero w sierpniu.

0

@chosenone Pytanie tylko czy pracodawca powinien mieć dostęp do takich danych medycznych swoich pracowników.

1

@Barca1992 Szkoda, że nie wspomniał co z osobami które mają przeciwwskazania Czyżby jakiś obóz odosobnienia?

1

@PatrychoO W artykule który czytałem napisano że są już takie miejsca w Polsce gdzie akceptują tylko kartę. Przykładów niestety nie podano. Ja osobiście nie spotkałem się w Polsce z takimi punktami, a wy? Choć dziś byłem w starostwie a tam z powodu pandemii zamknięta kasa i można było płacić tylko karta, ale to akurat wyjątkowa sytuacja. Jakby ktoś miał tylko gotówkę to musiałby zrobić płatność np. na poczcie czy innym punkcie.

2

@Kgorecki2500 Pytanie czy takie zapisy przejdą w tej ustawie. Glapiński już wcześniej wypowiadał się że należy za wszelką cenę chronić gotówkę, tylko co na to Sejm?

0

@Kretok Trochę niewłaściwe słowo w stosunku do tej kreatury Na miano człowieka trzeba sobie zasłużyć i zapracować.

0

"Narodowy Bank Polski chce na poziomie ustawy zagwarantować obowiązek akceptowania płatności gotówkowych przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą w Polsce - wynika z opinii NBP do projektu noweli ustawy o usługach płatniczych".

0

@Chinaski I tak ten czas sobie leci, a Maldini ciągle gra w Milanie Tylko imiona się zmieniają.

1

@JANEK777 Czyli tak naprawdę to NIK nie ma żadnej mocy sprawczej Może jedynie nagłaśniać i sygnalizować problem, a rząd i prokuratura mogą go z powrotem zamieść pod dywan A media mogą go zbagatelizować i przykryć tematem zastępczym wrzuconym w odpowiedniej chwili.

1

@Kgorecki2500 Jeśli chodzi o Rosję to tam karty rozdają oligarchowie Putin obecnie trzyma ich za gardło, a oni go za jaja więc jest tam pewnego rodzaju status quo, ale gdy go zabraknie to oligarchowie wsadzą swoją kukiełkę i to oni przejmą władzę. W Polsce obstawiam że PiS po wycofaniu się Kaczora straci swoją pozycję i ewentualnie będzie budował różnego rodzaju koalicje Ciężko wskazać jakąś osobę która przejęłaby rolę Kaczora.

0

@JANEK777 A już tak poza tematem to czy NIK ma jakiekolwiek instrumenty prawne na to aby podjąć jakieś działania w razie gdy wykryje gdzieś nieprawidłowości? Czy oni tylko mogą nagłośnić problem i sprawę przekazać ewentualnie do prokuratury?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?