@daniel32778 A skąd wiesz że oni nie byli u weterynarza? Uśpienie psa to nie jest decyzja właściciela tylko weterynarza I tylko w ściśle określonych przypadkach Chryste co za czasy że każdy by tylko zgłaszał Nie można najpierw zagadać z tymi ludźmi i normalnie zapytać o tą sytuację? Jak wyczujesz po takiej rozmowie że coś jest nie tak jak powinno to wtedy zawsze możesz zglosic.
@MESSIah16 Najpierw powinni w jakiś sposób przeanalizować gdzie dochodzi do zakażeń i zamykać te miejsca gdzie jest największe ryzyko Minął rok więc można to chyba w przybliżeniu ustalić Zareczam ci że zdecydowana większość ludzi zastosowalaby się do rozsądnie przedstawionych obostrzeń i nie trzeba by było ich tak paranoicznie egzekwować Ale jeśli po roku oni nadal idą tropem zamykania lasów to co w tym dziwnego, że ludzie olewają te obostrzenia?
@MESSIah16 Gdy dochodziło do masowych epidemii to żadna władza nie decydowała się na zamykanie wszystkiego Czasem zamykali ludzi w domach, częściej ludzie sami się zamykali bojąc się choroby Ale generalnie nie było takiego szaleństwa jakie mamy obecnie.
@Ratamahatta Tyle że ochrona praw zwierząt w pojęciu lewicy jest przejaskrawiona aż do granic absurdu. Oni najlepiej nadaliby zwierzętom prawa wyborcze gdyby tylko mogli.
@Krychaaa10 I na spokojnie z Fatim Niech się leczy i cały przyszły sezon jeśli będzie taka potrzeba Cała kariera dopiero przed nim Nie sztuka by szybko wrócił a potem jak Dembele przez dwa sezony co chwile łapał kolejne kontuzje
@sevs Nie na razie ale do momentu aż rząd wprowadzi odpowiedni stan Dopóki tego ni zrobia, a nie ma na to najmniejszych szans to taki zakaz będzie nielegalny.
@barcelonaLM Proszę cię Nikt nie traktuje poważnie tego stetryczałego dziada Wyobrażam sobie ubaw Putina gdy obejrzał to jego potknięcie na schodach do samolotu Niczym Leslie Martin w swoich najlepszych latach
Co za czasy nastały. Widzę mecz RPA-Ghana, sprawdzam składy i okazuje się że nie kojarzę ani jednego zawodnika. A kiedyś połowa nazwisk była znajoma. Zwłaszcza pamiętam rewelacyjną Ghanę z mundialu.
@kazbychu Być może masz inny target niż RL. Widocznie z ich szacunków wynikało, że odmowa przyjęcia odznaczenia ustawiłaby go jednoznacznie po jednej stronie barykady, co nie byłoby dla niego korzystne. A przyjęcie odznaczenia wcale tego nie oznacza, że ich jakoś popiera czy coś.
@kazbychu Jakbyś ty był na miejscu RL to taką decyzję podjąłbyś razem ze swoimi menedżerami i na pewno przekonaliby cię do podjęcia takiej decyzji które byłaby dla ciebie korzystna.
@LeoMessi1994 Zależy jakie konkretnie sceny są w tych filmach Ale z reguły filmy z paniami nagrywane są na serio a te z mordowaniem ludzi to fikcja. Każdy kto ogląda takie filmy powinien być tego świadomy Jak również tego jak brudny jest przemysł porno i że większość osób które tam występuje zostały do tego w ten czy inny sposób zmuszone.
@barcowy1899 Covid istnieje. Tu nie ma w co wierzyć bo to jest fakt niezależny od czyjejś wiary bądź niewiary. Natomiast nie wierzę za grosz w ogłaszane statystyki czy w wyniki testów.
@Chakalaka To nie jest fake news Z tego co widzę, to formalnie został aresztowany za obrazę sądu Ale generalnie chodzi o to ,że ojciec zwracając się do swej córki używal żeńskich zaimków i ignorował nakazy sądu.
@Geble Przecież zaktualizowali ostatnie rozporządzenie i w zamian za zakaz stosowania przyłbic dopuścili możliwość chodzenia bez maseczek dla osób z zaświadczeniem. A zaświadczenie można bez problemu kupić w necie i nie tylko.
@marcin000019 Gratuluję naiwnego podejścia do świata mediów i wiary w to, że wszelkie newsy ujawniane są spontanicznie, natychmiast i absolutnie bez żadnego powiązania z innymi aktualnymi wydarzeniami.
@Robert17 Dokładnie Tyle, że ciqgle trzeba używać porównań otwartych kościołów do innych branż aby niektore puste łby zrozumiały bezsens działań rządu i absurdy obostrzen
@MarioVeB! Przecież ich sukcesów nie da się zważyć i zmierzyć a wszelkie takie porównania to tylko czyjaś subiektywna opinia. O ile można w jakiś sposób porównywać niektóre indywidualne dyscypliny to już mieszanie dyscyplin zespół z indywidualnymi jest niepoważne.
@GeneralXavi Zapomniałeś w swych szacunkach o takich osobach jak ja, które nie były w stanie oddać głosu ani na jednego ani na drugiego I żadnego z nich nie akceptuję na tym stanowisku Absolutnie żadnego z tej dwojki Dlaczego więc przypisujesz takim osobom jak ja, że milcząco akceptują wynik tych wyborów?
@zenoowity Równie dobrze twoja czy moja rodzina może być ofiarą przesadzonej reakcji rządu i nie dostanie pomocy medycznej na czas albo kolejne przełożenie planowej operacji, badania czy zabiegu sprawi że będzie na ta pomoc za późno.
@barcelonaLM Z tego co kojarzę to ostatnio z tej całej zgrai tylko Szumowski zwracał glosno uwagę na to że nie można pominąć kwestii gospodarki w tej całej walce z wiatrakami
2
@daniel32778 A skąd wiesz że oni nie byli u weterynarza? Uśpienie psa to nie jest decyzja właściciela tylko weterynarza I tylko w ściśle określonych przypadkach Chryste co za czasy że każdy by tylko zgłaszał Nie można najpierw zagadać z tymi ludźmi i normalnie zapytać o tą sytuację? Jak wyczujesz po takiej rozmowie że coś jest nie tak jak powinno to wtedy zawsze możesz zglosic.
0
@MESSIah16 Najpierw powinni w jakiś sposób przeanalizować gdzie dochodzi do zakażeń i zamykać te miejsca gdzie jest największe ryzyko Minął rok więc można to chyba w przybliżeniu ustalić Zareczam ci że zdecydowana większość ludzi zastosowalaby się do rozsądnie przedstawionych obostrzeń i nie trzeba by było ich tak paranoicznie egzekwować Ale jeśli po roku oni nadal idą tropem zamykania lasów to co w tym dziwnego, że ludzie olewają te obostrzenia?
0
@MESSIah16 Gdy dochodziło do masowych epidemii to żadna władza nie decydowała się na zamykanie wszystkiego Czasem zamykali ludzi w domach, częściej ludzie sami się zamykali bojąc się choroby Ale generalnie nie było takiego szaleństwa jakie mamy obecnie.
0
@BoreekxD Nie przesadzaj Odłącz co jakiś czas media i zobaczysz, że tak naprawdę świat jest nadal piękny
0
@Ratamahatta Tyle że ochrona praw zwierząt w pojęciu lewicy jest przejaskrawiona aż do granic absurdu. Oni najlepiej nadaliby zwierzętom prawa wyborcze gdyby tylko mogli.
0
@Krychaaa10 I na spokojnie z Fatim Niech się leczy i cały przyszły sezon jeśli będzie taka potrzeba Cała kariera dopiero przed nim Nie sztuka by szybko wrócił a potem jak Dembele przez dwa sezony co chwile łapał kolejne kontuzje
0
@tomek8756 To nie jest tylko nasza decyzja Najpierw trzeba spełnić odpowiednie warunki abyśmy w ogóle mogli się
o to starać.
1
@sevs Nie na razie ale do momentu aż rząd wprowadzi odpowiedni stan Dopóki tego ni zrobia, a nie ma na to najmniejszych szans to taki zakaz będzie nielegalny.
0
@barcelonaLM Proszę cię Nikt nie traktuje poważnie tego stetryczałego dziada Wyobrażam sobie ubaw Putina gdy obejrzał to jego potknięcie na schodach do samolotu Niczym Leslie Martin w swoich najlepszych latach
0
@BorzyKrzys A dziś Ameryka sama leży jakoś bardziej na lewo....
0
@tomFCB Jak już to predzej krewny niejakiego "Bereta"
4
Co za czasy nastały. Widzę mecz RPA-Ghana, sprawdzam składy i okazuje się że nie kojarzę ani jednego zawodnika. A kiedyś połowa nazwisk była znajoma. Zwłaszcza pamiętam rewelacyjną Ghanę z mundialu.
0
@kazbychu Być może masz inny target niż RL. Widocznie z ich szacunków wynikało, że odmowa przyjęcia odznaczenia ustawiłaby go jednoznacznie po jednej stronie barykady, co nie byłoby dla niego korzystne. A przyjęcie odznaczenia wcale tego nie oznacza, że ich jakoś popiera czy coś.
0
@kazbychu Jakbyś ty był na miejscu RL to taką decyzję podjąłbyś razem ze swoimi menedżerami i na pewno przekonaliby cię do podjęcia takiej decyzji które byłaby dla ciebie korzystna.
0
@LeoMessi1994 Zależy jakie konkretnie sceny są w tych filmach Ale z reguły filmy z paniami nagrywane są na serio a te z mordowaniem ludzi to fikcja. Każdy kto ogląda takie filmy powinien być tego świadomy Jak również tego jak brudny jest przemysł porno i że większość osób które tam występuje zostały do tego w ten czy inny sposób zmuszone.
2
@barcowy1899 Covid istnieje. Tu nie ma w co wierzyć bo to jest fakt niezależny od czyjejś wiary bądź niewiary. Natomiast nie wierzę za grosz w ogłaszane statystyki czy w wyniki testów.
0
@SuperPatsonFCB A skąd taka teoria? Tak samo mógłbyś się zaopatrzyć w hurtowni spożywczej jak w markecie.
6
@Chakalaka To nie jest fake news Z tego co widzę, to formalnie został aresztowany za obrazę sądu Ale generalnie chodzi o to ,że ojciec zwracając się do swej córki używal żeńskich zaimków i ignorował nakazy sądu.
0
@Geble Przecież zaktualizowali ostatnie rozporządzenie i w zamian za zakaz stosowania przyłbic dopuścili możliwość chodzenia bez maseczek dla osób z zaświadczeniem. A zaświadczenie można bez problemu kupić w necie i nie tylko.
0
@marcin000019 Gratuluję naiwnego podejścia do świata mediów i wiary w to, że wszelkie newsy ujawniane są spontanicznie, natychmiast i absolutnie bez żadnego powiązania z innymi aktualnymi wydarzeniami.
0
@Piotrek83 "Obostrzenia? A po co to komu? Po co to potrzebne?"
A tak na serio to od pewnego czasu totalnie wywalone mam na to.
0
@Robert17 Dokładnie Tyle, że ciqgle trzeba używać porównań otwartych kościołów do innych branż aby niektore puste łby zrozumiały bezsens działań rządu i absurdy obostrzen
0
@MarioVeB! Przecież ich sukcesów nie da się zważyć i zmierzyć a wszelkie takie porównania to tylko czyjaś subiektywna opinia. O ile można w jakiś sposób porównywać niektóre indywidualne dyscypliny to już mieszanie dyscyplin zespół z indywidualnymi jest niepoważne.
0
@ksobi Cmentarze i nagrobki są często używane przez dilerów jako schowki. Być może gość szukał po prostu czyjegos towaru.
2
@marcin000019 Spokojnie mordy Wytrzymajmy jeszcze te 2 tygodnie ....
2
@Sulimo Bez wahania to ja bym zrzucił na USA
0
@GeneralXavi Zapomniałeś w swych szacunkach o takich osobach jak ja, które nie były w stanie oddać głosu ani na jednego ani na drugiego I żadnego z nich nie akceptuję na tym stanowisku Absolutnie żadnego z tej dwojki Dlaczego więc przypisujesz takim osobom jak ja, że milcząco akceptują wynik tych wyborów?
0
@zenoowity Równie dobrze twoja czy moja rodzina może być ofiarą przesadzonej reakcji rządu i nie dostanie pomocy medycznej na czas albo kolejne przełożenie planowej operacji, badania czy zabiegu sprawi że będzie na ta pomoc za późno.
0
@marcin000019 Dobrze że ta butelka nie trafiła do Peszki.
1
@barcelonaLM Z tego co kojarzę to ostatnio z tej całej zgrai tylko Szumowski zwracał glosno uwagę na to że nie można pominąć kwestii gospodarki w tej całej walce z wiatrakami