@Rourke A może też mają w przepisach zwolnienia takie jak w Polsce, że osoby zaszczepione i ozdrowieńcy nie muszą przechodzić kwarantanny po powrocie do Polski.
@Ojciec5tkidzieci Skoro mecze są i tak rozgrywane przy pustych trybunach to atut własnego boiska praktycznie został wyeliminowany Dochodzi oczywiście niedogodność zwiazana z podróżą i kilka innych szczegółów,ale praktycznie nie grają one większej roli
@Cochise A co komu da zamartwianie się i oglądanie z wypiekami na twarzy tego co serwują nam na ten temat media? Zwłaszcza gdy dostrzega się totalne absurdy jakie narzuca nam ten nieudolny rząd Zostaje tylko śmiech i krytyka ich nieporadności
@Mario96w Nie jest ciężko sobie wyobrazić wojny w dzisiejszych czasach w naszym regionie bo mamy przykład na Ukrainie. A co do pomocy Nato to Ukraina też miała gwarancje pomocy zachodnich państw podpisane gdy likwidowali broń atomową.
@PatrychoO A po co to komu? Serio pytam Dla mnie bezsensowne są te wszystkie "okazyjne dni" Aż dziwne że przedstawiciele pozostałych kilkudziesięciu płci jeszcze nie doprowadzili do ich zdelegalizowania
@TeKa Myślę, że mecze z Granadą i Sevillą już wyczerpały limit powrotów z zaświatów na ten sezon. Jak z Sevillą byłem dziwnie pewny, że awansujemy , tak tutaj się na to nie nastawiam w ogóle. Ale liczę na to że drużyna da z siebie wszystko.
@SteuerFreiMoney No i wkrótce wyniknie problem w potrawach czy będzie chodzilo o placek nazywany podobno pejoratywnym określeniem ludzi o pochodzeniu romskim, czy też o ciasto nazywane zdrobniałym określeniem ludzi pochodzenia afroamerykańskiego.
@Bykunn Nie bardzo rozumiem co chciałeś przekazać. Sam przyznajesz, że wstyd to wymysł cywilizacyjny Widoczny zresztą nawet wśród prymitywnych plemion. W różnych zakątkach globu czasem dotyczy innych aspektów życia, ale jednak obecny w każdej cywilizacji. Można się spierać czego ten wstyd powinien dotyczyć, a czego nie Ale twój wpis sugeruje, że cywilizacje mogłyby się bez niego obejść.
@Bykunn Poczekajmy na wyniki badań. Ale skoro zaczynają sprowadzać, to chyba coś wskazuje na to, że jednak jest skuteczny. Zwłaszcza zważywszy na to z jakim oporem podejmowano samą decyzję o rozpoczęciu badań.
@Tomo1989 A czego oczekujesz? Skład z samych juniorów? Widocznie nie przekonują go na treningach Ale jak ktoś się nadaje to Koeman nie boi się na niego stawiać
@Barca1992 Wypada pogratulować Czechom którzy przez ostatnie lata co rok ogłaszali u siebie epidemie grypy. W tym roku w końcu uporali się z tym problemem.
@izabella Na szczęście kończy się sezon grypowy i wkrótce wróci stary dobry Covid bez objawów. A pozytywy Covid jak eliminacja grypy i raka też należy docenić.
0
@Sulimo Po co masz się zarażać w Obi i Leroy. Za pół roku bezpiecznie zrobisz zakupy artykułów budowlanych w Biedronce lub na Orlenie.
0
@Rourke A może też mają w przepisach zwolnienia takie jak w Polsce, że osoby zaszczepione i ozdrowieńcy nie muszą przechodzić kwarantanny po powrocie do Polski.
0
@Ojciec5tkidzieci Skoro mecze są i tak rozgrywane przy pustych trybunach to atut własnego boiska praktycznie został wyeliminowany Dochodzi oczywiście niedogodność zwiazana z podróżą i kilka innych szczegółów,ale praktycznie nie grają one większej roli
0
@Cochise A co komu da zamartwianie się i oglądanie z wypiekami na twarzy tego co serwują nam na ten temat media? Zwłaszcza gdy dostrzega się totalne absurdy jakie narzuca nam ten nieudolny rząd Zostaje tylko śmiech i krytyka ich nieporadności
0
@Comentateiro Raczej to jest smutne, że młodzi zawodnicy nadal pozostają w ich cieniu.
4
@Mario96w Nie jest ciężko sobie wyobrazić wojny w dzisiejszych czasach w naszym regionie bo mamy przykład na Ukrainie. A co do pomocy Nato to Ukraina też miała gwarancje pomocy zachodnich państw podpisane gdy likwidowali broń atomową.
0
@Kurkmen Dokładnie. Ten sezon pokazał, że jednak nie powinien tu zostawać.
0
@Vampir707 Suarez dziś strzelil swego karnego...
0
@SiSenior Czyli jak teraz będą nazywać szampon do włosów normalnych?
1
@Barca1992 Hehe To na razie
PS Spotkajmy się za rok
0
@Thomas99PL A gdzie w tym zestawie Robben?
0
@PatrychoO A po co to komu? Serio pytam Dla mnie bezsensowne są te wszystkie "okazyjne dni" Aż dziwne że przedstawiciele pozostałych kilkudziesięciu płci jeszcze nie doprowadzili do ich zdelegalizowania
0
@TeKa Myślę, że mecze z Granadą i Sevillą już wyczerpały limit powrotów z zaświatów na ten sezon. Jak z Sevillą byłem dziwnie pewny, że awansujemy , tak tutaj się na to nie nastawiam w ogóle. Ale liczę na to że drużyna da z siebie wszystko.
3
@SteuerFreiMoney No i wkrótce wyniknie problem w potrawach czy będzie chodzilo o placek nazywany podobno pejoratywnym określeniem ludzi o pochodzeniu romskim, czy też o ciasto nazywane zdrobniałym określeniem ludzi pochodzenia afroamerykańskiego.
1
@Bykunn Ale jednak jest to nieodłączna część cywilizacji i występuje nawet w prymitywnych plemionach.
0
@Bykunn Ale na tej samej zasadzie cywilizacja też jest sztuczna i nie jest człowiekowi naturalna.
0
@Bykunn Nie bardzo rozumiem co chciałeś przekazać. Sam przyznajesz, że wstyd to wymysł cywilizacyjny Widoczny zresztą nawet wśród prymitywnych plemion. W różnych zakątkach globu czasem dotyczy innych aspektów życia, ale jednak obecny w każdej cywilizacji. Można się spierać czego ten wstyd powinien dotyczyć, a czego nie Ale twój wpis sugeruje, że cywilizacje mogłyby się bez niego obejść.
1
@Bykunn Poczekajmy na wyniki badań. Ale skoro zaczynają sprowadzać, to chyba coś wskazuje na to, że jednak jest skuteczny. Zwłaszcza zważywszy na to z jakim oporem podejmowano samą decyzję o rozpoczęciu badań.
0
@Bykunn Chodzi o nasze krajowe badania https://zdrowie.radiozet.pl/W-zdrowym-ciele/Leki/Dawkowanie/Amantadyna.-Badania-dot.-stosowania-tego-leku-w-leczeniu-COVID-19
A tutaj info o ściąganiu leku do kraju https://zyciestolicy.com.pl/a-jednak-resort-zdrowia-sciaga-do-polski-amantandyne/
Jakby co to przed pandemią miesięcznie sprzedawano około 1 tys opakowań miesięcznie tego leku Ilości jakie ściągamy przewyższają te liczby w tak znacznym stopniu, że nie chodzi o zwykłe zabezpieczenie dostępu do tego leku dla chorych na Parkinsona.
0
@Tomo1989 Sądzę,że Koeman już udowodnił że dla niego wiek nie ma raczej znaczenia.
0
W końcu Badania nad amantadyna nadal jeszcze trwają, ale Polska zaczyna ściągać Viregyt K aby się przygotować na zwiększone zapotrzebowanie tego leku.
1
@VandaI Słowo "przeanalizuje" jakie użyłeś brzmi w tym kontekście dość dwuznacznie
0
@busquets5 Tyle że przychodził tak naprawdę za Munira Gdyby wtedy Munir został to pewnie byłby zmiennikiem na tym samym poziomie co Martin
0
@Tomo1989 A czego oczekujesz? Skład z samych juniorów? Widocznie nie przekonują go na treningach Ale jak ktoś się nadaje to Koeman nie boi się na niego stawiać
0
@Emhyr Są takie osoby. Jak komuś propaganda i panika siana przez media za mocno wjedzie na mózg to stosuje się do wszystkich wytycznych.
0
@kamiVeB A Alena to nie wychowanek?
0
@Cwaniak4 Myślę, że kluczowy był mecz z Granadą.
2
@Barca1992 Wypada pogratulować Czechom którzy przez ostatnie lata co rok ogłaszali u siebie epidemie grypy. W tym roku w końcu uporali się z tym problemem.
0
@izabella Dzięki za troskę. Również życzę wszystkiego najlepszego i zdrowia przede wszystkim.
5
@izabella Na szczęście kończy się sezon grypowy i wkrótce wróci stary dobry Covid bez objawów. A pozytywy Covid jak eliminacja grypy i raka też należy docenić.