@Bykunn Graty Ja bym nie dał rady tyle wysiedzieć w maseczce Podziwiam ludzi którzy w obecnych czasach decydują się lub są zmuszeni skorzystać z publicznego transportu.
@Allbi Przecież Sąd Najwyższy orzekł że zakaz przemieszczania jest niezgodny z konst. A tak poza tym to czemu ma służyć ta godzina policyjna? Czy w większych miastach jest jakiś ruch w nocy gdy wszystkie lokale pozamykane ? Pytam serio Jak to wygląda?
@Witekk10 Ja wolałbym aby obok liczby zgonów na jedyna słuszna chorobę podawali dla kontrastu ogólną liczbę zgonów w Polsce bo naprawdę niewiele osób zdaje sobie sprawę z tych liczb Sporo osób pytałem już o średnia liczbę dziennych zgonow z czasów sprzed pandemii i nikt nie wstrzelił się w nawet w przybliżeniu w ta liczbę.
@chosenone To nie jest odwracanie kota ogonem tylko całkiem racjonalny postulat zwłaszcza w sytuacji gdy minister zdrowia w trybie natychmiastowym odwołuje planowe zabiegi dla osób które całe życie opłacają składki.
@busquets5 Aby test był wiarygodny to trzeba też trafić z terminem. Możesz być chory a test tego nie wykaże a zrobisz kilka dni później i będzie pozytywny
@Xxxbarca4ever "Logika" jest ponoć taka, że chodzi im o to aby ludzie się nie przemieszczali w celu udania się do tegoż fryzjera. Innymi słowy - nie możemy was zamknąć w domach, więc zamkniemy wam wszystkie miejsca gdzie moglibyście się udać, abyście wiedzieli w tych domach.
@Gregsky10 Nawet jakby się nie zgodził to i tak nikogo by to nie obeszlo. Po prostu Polska zostałaby państwem wykluczonym z globalnego świata. A jeśli już brnie się w teorie spiskowe to nie jest tak że to napisali na kolanie, tylko od dekad we wszystkich państwach świata obsadzano scenę polityczną ludźmi którzy taki plan popierają Czy to Kaczor, czy Tusk ,czy Budka ,czy Kosiniak czy Czarzasty to żaden z nich by się temu nie przeciwstawił
@Gregsky10 Mieszasz tyle teorii, że ciężko się w tym połapać W pierwszym poście piszesz o globalnym NWO, o paszportach które wprowadza UE i inne kraje, a teraz że to wina czy pomysł Kaczora. Trochę to pomieszane.
@patrykzmc2000 Dziś byłem w kościele i zarówno ksiądz jak i niektórzy ludzie nie mieli maseczek. Kto chciał ten sobie założył i tyle. Nie czułem się lepszy czy gorszy od innych.
@marcin62 Tyle że niedługo nasrają nam na głowę jeśli będziemy się uginać pod każdym bzdurnym zarzutem. Takie bezkarne przesuwanie granic z ich strony nie może skończyć się dobrze.
@PatrychoO A kto w dzisiejszych czasach używa zegarków? Nie masz telefonu? To co wydales na ten zegarek mógłbyś lepiej przeznaczyć na wsparcie aktywistek
@MaaNDooG Nie no jasne Ja mam ten luksus,że praktycznie wszystkie resztki jedzenia mam jak zagospodarować i praktycznie nic nie wyrzucam do śmietnika. Marnowanie jedzenia uważam za największy grzech i głupotę. Choćby nawet z szacunku dla wszystkich głodujących. Ale mam też świadomość, że jeśli nie zmarnuję jedzenia to nijak nie wpłynie na los tych głodujących Przynajmniej tych gdzieś na świecie, bo lokalnie są podejmowane jakieś inicjatywy aby to jedzenie które ma się zmarnować zostało jednak jakoś zagospodarowane.
@DJ6 Coutinho i Griezmann to nie był ten level Raz ze względu na wiek, a dwa że tu nawet nie było dla nich miejsca Zaś wokół Mbappe czy Haalanda można budować skład Choć też może się oczywiście okazać, że nie przejdą na wyższy poziom na przykład tak jak Pogba I że to nasz Fati ich przewyzszy
0
@FC1899Barca Dobra Janusz wstawaj ....
0
@Xwowrak Żeby głosować na POPIS i potem narzekać na sytuację w kraju to trzeba mieć siano we łbie.
0
@Bykunn Graty Ja bym nie dał rady tyle wysiedzieć w maseczce Podziwiam ludzi którzy w obecnych czasach decydują się lub są zmuszeni skorzystać z publicznego transportu.
0
@MesQueUnClub_87 Osobiście to nigdy bym się nie zmusił aby przełamać ten wstręt. No way.
0
@Allbi Przecież Sąd Najwyższy orzekł że zakaz przemieszczania jest niezgodny z konst. A tak poza tym to czemu ma służyć ta godzina policyjna? Czy w większych miastach jest jakiś ruch w nocy gdy wszystkie lokale pozamykane ? Pytam serio Jak to wygląda?
0
@chosenone A zastanowiłeś się czy w prywatnych placówkach również doszłoby do takiego załamania służby zdrowia? Nie sądzę.
0
@GeneralXavi O co ci chodzi Jego pracodawca wymaga to tam od niego to ma się stawiać i pakować walizki z tego powodu?
0
@Witekk10 Ja wolałbym aby obok liczby zgonów na jedyna słuszna chorobę podawali dla kontrastu ogólną liczbę zgonów w Polsce bo naprawdę niewiele osób zdaje sobie sprawę z tych liczb Sporo osób pytałem już o średnia liczbę dziennych zgonow z czasów sprzed pandemii i nikt nie wstrzelił się w nawet w przybliżeniu w ta liczbę.
0
@Barca1992 No i super decyzja.
0
@chosenone To nie jest odwracanie kota ogonem tylko całkiem racjonalny postulat zwłaszcza w sytuacji gdy minister zdrowia w trybie natychmiastowym odwołuje planowe zabiegi dla osób które całe życie opłacają składki.
5
@msmsms Przecież to właśnie jest normalność A ty czekaj te swoje dwa tygodnie
3
@chosenone Mówisz i masz Chętnie zrezygnuje z opłacania składek na publiczna służbę zdrowia i z korzystania z jej usług. Potrafisz to załatwic?
0
@busquets5 Aby test był wiarygodny to trzeba też trafić z terminem. Możesz być chory a test tego nie wykaże a zrobisz kilka dni później i będzie pozytywny
2
@TheNekro94 Z perspektywy fryzjera jego praca jest mu bardziej niezbędna do życia niż praca kasjerki.
1
@Xxxbarca4ever "Logika" jest ponoć taka, że chodzi im o to aby ludzie się nie przemieszczali w celu udania się do tegoż fryzjera. Innymi słowy - nie możemy was zamknąć w domach, więc zamkniemy wam wszystkie miejsca gdzie moglibyście się udać, abyście wiedzieli w tych domach.
0
@msmsms W obecnych czasach zdecydowanie życie na wsi jest przyjemniejsze niż w mieście. A już gdy przydarzy się kwarantanna to już w ogóle.
0
@Gregsky10 Nawet jakby się nie zgodził to i tak nikogo by to nie obeszlo. Po prostu Polska zostałaby państwem wykluczonym z globalnego świata. A jeśli już brnie się w teorie spiskowe to nie jest tak że to napisali na kolanie, tylko od dekad we wszystkich państwach świata obsadzano scenę polityczną ludźmi którzy taki plan popierają Czy to Kaczor, czy Tusk ,czy Budka ,czy Kosiniak czy Czarzasty to żaden z nich by się temu nie przeciwstawił
0
@Gregsky10 Mieszasz tyle teorii, że ciężko się w tym połapać W pierwszym poście piszesz o globalnym NWO, o paszportach które wprowadza UE i inne kraje, a teraz że to wina czy pomysł Kaczora. Trochę to pomieszane.
1
@Gregsky10 Serio? Kaczyński? I to niby on stoi i pociąga za sznurki na calym świecie?
3
@Gregsky10 Chłopie kup sobie okulary bo ironia przedmówcy tak razi po oczach że oślepnąć można.
0
@patrykzmc2000 Dziś byłem w kościele i zarówno ksiądz jak i niektórzy ludzie nie mieli maseczek. Kto chciał ten sobie założył i tyle. Nie czułem się lepszy czy gorszy od innych.
1
@marcin62 Tyle że niedługo nasrają nam na głowę jeśli będziemy się uginać pod każdym bzdurnym zarzutem. Takie bezkarne przesuwanie granic z ich strony nie może skończyć się dobrze.
1
@PatrychoO A kto w dzisiejszych czasach używa zegarków? Nie masz telefonu? To co wydales na ten zegarek mógłbyś lepiej przeznaczyć na wsparcie aktywistek
0
@Xwowrak Nie chcesz to nie chodź, ale daj innym normalnie żyć.
0
@Barca1992 Co miesiąc może nie, ale co rok to jak najbardziej realne
0
@MaaNDooG Nie no jasne Ja mam ten luksus,że praktycznie wszystkie resztki jedzenia mam jak zagospodarować i praktycznie nic nie wyrzucam do śmietnika. Marnowanie jedzenia uważam za największy grzech i głupotę. Choćby nawet z szacunku dla wszystkich głodujących. Ale mam też świadomość, że jeśli nie zmarnuję jedzenia to nijak nie wpłynie na los tych głodujących Przynajmniej tych gdzieś na świecie, bo lokalnie są podejmowane jakieś inicjatywy aby to jedzenie które ma się zmarnować zostało jednak jakoś zagospodarowane.
0
@Janas11224 Hendrix, Riedel i Presley
0
@FCBurza Liverpool
9
@MaaNDooG Ale wiesz,że to jedzenie którego nie kupisz nie teleportuje się w magiczny sposób w miejsca gdzie go brakuje?
0
@DJ6 Coutinho i Griezmann to nie był ten level Raz ze względu na wiek, a dwa że tu nawet nie było dla nich miejsca Zaś wokół Mbappe czy Haalanda można budować skład Choć też może się oczywiście okazać, że nie przejdą na wyższy poziom na przykład tak jak Pogba I że to nasz Fati ich przewyzszy