@Encore Zidane nie jest jakimś wybitnym trenerem, ale w LM osiągnął co czego nikt mu długo nie odbierze. Po prostu tam trzeba mieć sporo szczęścia I w losowaniach i potem w samej grze.
W Polsce batalia o wolne media a tymczasem Google w 4 europejskich krajach zakazał wyświetlania reklam uwaga - ślusarzy. Nie jakichś konkretnych firm, nie jakichś oszustów - wszystkich bez wyjątku ślusarzy. Co wy na to?
@Gall Mało kto jest na tyle bystry aby zrozumieć osobnika suskiego. Sądzę że on sam wielu swoich wypowiedzi nie rozumie. Prawdopodobnie chciał sie podlizać naczelnikowi.
@Astad A z kolejnych ciekawostek ten VAT wcale nie jest naliczany od "gołej" ceny paliwa, ale od ceny paliwa wraz z akcyzą. Czyli płacimy podatek od podatku , bo VAT od akcyzy.
@Majkel34 Nie wszyscy mieli taką możliwość,a część się po prostu spóźniła. To nie były czasy gdy prężnie funkcjonował transport samochodowy,lotniczy czy kolejowy.
@tbas Z tego co kojarzę to Konfederacja chciałaby skopiować część rozwiązań z jednego z najlepszych systemow opieki zdrowotnej na świecie czyli z Singapuru.
@Majkel34 Co do armii Berlinga to jednak trochę szacunku im się należy O ile można krytykować oficerów zwłaszcza wyższego stopnia to już szeregowcy często nie mieli wyboru i wstępowali tylko po to aby się stamtad wyrwać Co byś zrobił na ich miejscu? Zostałbyś w Rosji czy poszedł wyzwalać kraj? Oni tak samo ginęli za kraj Część mogła nawet na ochotnika przyłączyć się do Powstania Warszawskiego.
@barcelonaLM Czarnobyl to między innymi zaniedbania i kombinacje podczas budowy elektrowni. Czyli coś co w Polsce dzieje się nagminnie podczas inwestycji publicznych. Jakoś byłbym spokojniejszy gdyby NIK 24 godziny na dobę kontrolował proces powstawania elektrowni jądrowej w Polsce.
@AdiKingu96 A kto niby dołączył na podium do Barcy? Jak sprawdzałem na koniec roku to nikt zdaje się nie pobił rekordu Barcelony na tym polu Barca nadal była jedyną drużyną która w ciągu jednego roku wywalczyła 6 trofeów.
@socha Od 2007 roku poza jednym wyjątkiem zawsze wygrywał zespół z Europy. To trofeum to jest przecież mem i z zasady ląduje zawsze w Europie. Takie są fakty. Innymi słowy to trofeum należy do Europy i Europa może je tylko stracić na rzecz innych a nie je zyskać.
@Mr8lack Nie wiem co głupsze - zrobić taką akcję czy potem ją nagłaśniać zapowiadając pozew. Kiedyś takich ludzi zamykali w pokojach bez klamek, dziś brylują w mediach Znak czasu
@MESSIah16 No tak nie do końca masz rację. Tym środowiskom wcale nie zależy na ukazywaniu chorych dzieci. We Francji zakazano reklam z udziałem dzieci z zespołem Downa, ponieważ kobiety które dokonały aborcji takich dzieci rzekomo doznawały traumy patrząc na takie reklamy, które ukazywały takie dzieci.
@barcelonaLM No i po temacie Swoją drogą zamiast protestować w jakiejś sprawie to wystarczy zainteresować ta sprawą amerykańskich inwestorów i po temacie. Środowiska proaborcyjne zamiast wychodzić na ulice powinny ściągnąć do Polski amerykańskiego inwestora, który zainwestuje w sieć klinik aborcyjnych i PIS zmieni front w ciągu jednej nocy.
0
@VenoM The Chaser z 2008 roku.
0
@arasz1819 Ciekawe czy syn Aguero i zarazem wnuk Maradony też kiedyś zajmie się futbolem.
0
@Encore Zidane nie jest jakimś wybitnym trenerem, ale w LM osiągnął co czego nikt mu długo nie odbierze. Po prostu tam trzeba mieć sporo szczęścia I w losowaniach i potem w samej grze.
1
@msmsms Jak dla mnie wystarczającym powodem jest postać Kloppa i tyle.
0
@MESSIah16 Oni to samo myślą o nas No ale my mamy przecież monopol na absolutna rację we wszystkim.
0
@hefaj6 Kane już niczego niestety nie osiągnie w Tottenhamie. Pytanie tylko czy zmieni ligę, czy pozostanie w PL.
2
@Barca1992 Ponieważ wujek google stwierdził, że zawyżają oni swoje stawki więc ich zbanował stosując odpowiedzialność zbiorową.
3
W Polsce batalia o wolne media a tymczasem Google w 4 europejskich krajach zakazał wyświetlania reklam uwaga - ślusarzy. Nie jakichś konkretnych firm, nie jakichś oszustów - wszystkich bez wyjątku ślusarzy. Co wy na to?
0
@Gall Mało kto jest na tyle bystry aby zrozumieć osobnika suskiego. Sądzę że on sam wielu swoich wypowiedzi nie rozumie. Prawdopodobnie chciał sie podlizać naczelnikowi.
0
@Astad A z kolejnych ciekawostek ten VAT wcale nie jest naliczany od "gołej" ceny paliwa, ale od ceny paliwa wraz z akcyzą. Czyli płacimy podatek od podatku , bo VAT od akcyzy.
0
@Majkel34 Nie wszyscy mieli taką możliwość,a część się po prostu spóźniła. To nie były czasy gdy prężnie funkcjonował transport samochodowy,lotniczy czy kolejowy.
0
@Gall Der Onet, który prowadzi kampanię reklamową dla firmy Heckler and Koch.
0
@xVENUMx Wiadro z piaskiem.
0
@tbas Z tego co kojarzę to Konfederacja chciałaby skopiować część rozwiązań z jednego z najlepszych systemow opieki zdrowotnej na świecie czyli z Singapuru.
0
@Majkel34 Co do armii Berlinga to jednak trochę szacunku im się należy O ile można krytykować oficerów zwłaszcza wyższego stopnia to już szeregowcy często nie mieli wyboru i wstępowali tylko po to aby się stamtad wyrwać Co byś zrobił na ich miejscu? Zostałbyś w Rosji czy poszedł wyzwalać kraj? Oni tak samo ginęli za kraj Część mogła nawet na ochotnika przyłączyć się do Powstania Warszawskiego.
0
@SiSenior Niejaki europarlamentarzysta został ukarany za stwierdzenie że "Polacy to czarnuchy Europy", tak że ten .....
0
@barcelonaLM Czarnobyl to między innymi zaniedbania i kombinacje podczas budowy elektrowni. Czyli coś co w Polsce dzieje się nagminnie podczas inwestycji publicznych. Jakoś byłbym spokojniejszy gdyby NIK 24 godziny na dobę kontrolował proces powstawania elektrowni jądrowej w Polsce.
0
@endriuuu2 Tak tylko przy tej okazji przypomnę, że PiS tworzy projekt dotyczący opłat za drogi ekspresowe.
0
@pele1282 Jazda rowerem to taki wegetariański odpowiednik jazdy konnej.
2
@Hasszz Nie mówiąc już o okolicznościach jakie panowały w tym poronionym roku 2020.
0
@MESSIah16 Ten świat schodzi na psy....
0
@Showman Przecież Bayern nie powtórzył wyczyny Barcy, która w ciągu jednego roku zdobyła 6 trofeów.
0
@AdiKingu96 A kto niby dołączył na podium do Barcy? Jak sprawdzałem na koniec roku to nikt zdaje się nie pobił rekordu Barcelony na tym polu Barca nadal była jedyną drużyną która w ciągu jednego roku wywalczyła 6 trofeów.
0
@socha Od 2007 roku poza jednym wyjątkiem zawsze wygrywał zespół z Europy. To trofeum to jest przecież mem i z zasady ląduje zawsze w Europie. Takie są fakty. Innymi słowy to trofeum należy do Europy i Europa może je tylko stracić na rzecz innych a nie je zyskać.
1
@Mr8lack Nie wiem co głupsze - zrobić taką akcję czy potem ją nagłaśniać zapowiadając pozew. Kiedyś takich ludzi zamykali w pokojach bez klamek, dziś brylują w mediach Znak czasu
0
@Encore Roku 2020 nie da się porównywać z innymi normalnymi sezonami. Może to krzywdzące i niesprawiedliwe, ale tak to już jest w życiu.
0
@MESSIah16 No tak nie do końca masz rację. Tym środowiskom wcale nie zależy na ukazywaniu chorych dzieci. We Francji zakazano reklam z udziałem dzieci z zespołem Downa, ponieważ kobiety które dokonały aborcji takich dzieci rzekomo doznawały traumy patrząc na takie reklamy, które ukazywały takie dzieci.
1
@NaFazieHitman Fajnie, gdyby jeszcze punkt po punkcie wyjaśnili co oznacza to magiczne pojęcie.
0
@Oskiplay10 Mogą, tylko muszą wyjechać za granicę.
0
@barcelonaLM No i po temacie Swoją drogą zamiast protestować w jakiejś sprawie to wystarczy zainteresować ta sprawą amerykańskich inwestorów i po temacie. Środowiska proaborcyjne zamiast wychodzić na ulice powinny ściągnąć do Polski amerykańskiego inwestora, który zainwestuje w sieć klinik aborcyjnych i PIS zmieni front w ciągu jednej nocy.