@barcowy1899 Bzdura - jako zmiennik za drogi, jako podstawowy gracz zbędny i zablokuje rozwój młodych graczy w których znacznie rozsądniej byłoby zainwestować.
@Chakalaka Hm Ciekawe, że cytujesz te słowa wyjęte z ust liderów Konfederacji dopiero po tym gdy zacytował je także twój guru. Praktycznie od samego początku pandemii liderzy Konfederacji mówili dokładnie w tym samym tonie.
@Yosemite Atleti zawsze miało nosa do promowania rasowych snajperów o których nikt wcześniej nie słyszał Ciekaw jestem czy Joao Felix podtrzyma tradycję
@AlexDark00 Pożyjemy zobaczymy. Jeśli znajdą się osobnicy którzy zechcą to wykorzystać to sądzę, że opinia publiczna sprawi, że sponsorzy się wycofaja a organizacje będą musiały znaleźć jakieś rozwiązanie proceduralne aby uniemożliwić im starty
@PatrychoO Forrest Gump - Winston Groom, Ken Follett - Krawędź wieczności ( co prawda akcja dzieje się w kilku krajach i najlepiej czytać całą trylogię Stulecie od początku, ale jest sporo o USA w tamtych latach)
@marcin62 Dziwny wpis. Na każdej mszy na jakiej dotychczas byłem zawsze ksiądz informuje wiernych na co jest zbierana taca. Nie znam co prawda tej sytuacji do końca ale byłoby dziwne gdyby ksiądz nie poinformował wcześniej ze zamierza przeznaczyć te pieniądze na WOŚP. Więc albo tego nie zrobił, albo ta babka pluje się bez powodu. Stawiam raczej an to drugie.
@barney21 Kasa do odzyskania Składaj reklamację, załącz dowody i najpewniej ci oddadzą. Warto to robić bo jeśli ludzie będą im pobłażać to ich podejście się nie zmieni a na pewno zależy im na dobrej opinii.
@Azi To znaczy? Do tej pory pieszy miał pierwszeństwo dopiero gdy postawił nogę na przejściu Nawet gdy byla wysepka dzieląca przejście na połowę to na tej wysepce znowu tracił pierwszeństwo Teraz gdy tylko będzie w okolicy przejścia będzie już miał pierwszeństwo a kierowca będzie musiał się zatrzymać nawet jeśli zdążyłby przejechać zanim pieszy wejdzie na to przejście Głupota i tyle I to już e jest kosmetyczna zmiana tylko wywrócenie logiki na opak.
@Azi Nieprawda Z perspektywy pieszego ten przepis w niczym mi nie pomaga I tak zawsze czekam aż auto się zatrzyma albo widzę że kierowca mnie na pewno widzi i zwalnia Nigdy nie wchodzę na przejście aby nie zmuszać kierowcy do zatrzymania Teraz każdy musi się zatrzymac nawet gdy spokojnie sobie stoje i czekam aż wszyscy przejadą aby nie zatrzymywać ruchu bez potrzeby Z perspektywy kierowcy ten przepis jest po prostu absurdalny.
@Azi Z perspektywy kierowcy kilka razy mi się zdarzyło, że ludzie wchodzili nawet nie patrząc Tylko dzięki temu, że zawsze staram się byc ostrożny w tych miejscach uniknęli potrącenia. Jeśli jakiś przepis zwalnia ludzi z myślenia jak w tym przypadku to takich debili przybędzie.
@Azi Jestem zdania że pieszy ma jednak łatwiej się zatrzymać niż kierowca. W większości przypadków nie ma problemu z rozszyfrowaniem zamiarów osoby która znajduje się przy przejściu, ale czasem trafiają się jakieś oszołomy które stoją a wcale nie mają zamiaru przechodzić, albo czasem wchodzą na przejście i nawet się nie rozglądają Teraz ich zapewne przybędzie Nie, żeby było mi szkoda takich debili, tylko szkoda mi będzie kierowców, którym narobią kłopotów. Pociecha w tym, że to oni i tak skończą gorzej.
@Piter1988 Co do dentysty to ja na przykład chodzę na NFZ. Ale z dentystami jest jeden problem który wypłynął przy okazji Internetowego Konta Pacjenta Praktycznie każdy mój znajomy ma w historii leczenia przypadek że dentyści wyłudzają za niego kasę. Czy wy też macie takie przypadki?
@Zoker Tylko gdyby to miało faktycznie działać to w jaki sposób wyjaśnić rosnącą liczbę ludności? Część z nowo urodzonych dzieci zaczyna swoja historię od zera, a część tylko się odradza?
0
@Kubik23 Młodych których by można sprowadzić zamiast Aguero
1
@barcowy1899 Bzdura - jako zmiennik za drogi, jako podstawowy gracz zbędny i zablokuje rozwój młodych graczy w których znacznie rozsądniej byłoby zainwestować.
0
@Quavosk Tatuaże to otwarta brama i zaproszenie dla diabła. A juz u kobiet to jeśli chodzi o mnie to budzą doslownie wstręt.
1
@tomek8756 Mam nadzieję, że będą budować przyszłość Polski. Tyle.
0
@Chakalaka Hm Ciekawe, że cytujesz te słowa wyjęte z ust liderów Konfederacji dopiero po tym gdy zacytował je także twój guru. Praktycznie od samego początku pandemii liderzy Konfederacji mówili dokładnie w tym samym tonie.
0
@Yosemite Atleti zawsze miało nosa do promowania rasowych snajperów o których nikt wcześniej nie słyszał Ciekaw jestem czy Joao Felix podtrzyma tradycję
0
@Nano22 Tak się jakoś utarło Powiedz do kogoś psie albo suka to ma negatywny wydźwięk Kot czy kocica brzmi lepiej.
1
@Zoker Racja - film tak naprawdę jest dość średni ale jednak daje do myślenia i chodzi po głowie dłuższy czas.
0
@klopx W sumie te dwa wyrażenia użyte zamiast tego prostackiego zwrotu potrafią już samym swoim brzmieniem poprawić humor i polepszyć samopoczucie.
0
@AlexDark00 Pożyjemy zobaczymy. Jeśli znajdą się osobnicy którzy zechcą to wykorzystać to sądzę, że opinia publiczna sprawi, że sponsorzy się wycofaja a organizacje będą musiały znaleźć jakieś rozwiązanie proceduralne aby uniemożliwić im starty
0
@AlexDark00 Czyli tak jak 99,999% ludzi
2
@PatrychoO Forrest Gump - Winston Groom,
Ken Follett - Krawędź wieczności ( co prawda akcja dzieje się w kilku krajach i najlepiej czytać całą trylogię Stulecie od początku, ale jest sporo o USA w tamtych latach)
0
@marcin62 Dziwny wpis. Na każdej mszy na jakiej dotychczas byłem zawsze ksiądz informuje wiernych na co jest zbierana taca. Nie znam co prawda tej sytuacji do końca ale byłoby dziwne gdyby ksiądz nie poinformował wcześniej ze zamierza przeznaczyć te pieniądze na WOŚP. Więc albo tego nie zrobił, albo ta babka pluje się bez powodu. Stawiam raczej an to drugie.
0
@barney21 Kasa do odzyskania Składaj reklamację, załącz dowody i najpewniej ci oddadzą. Warto to robić bo jeśli ludzie będą im pobłażać to ich podejście się nie zmieni a na pewno zależy im na dobrej opinii.
0
@Azi To znaczy? Do tej pory pieszy miał pierwszeństwo dopiero gdy postawił nogę na przejściu Nawet gdy byla wysepka dzieląca przejście na połowę to na tej wysepce znowu tracił pierwszeństwo Teraz gdy tylko będzie w okolicy przejścia będzie już miał pierwszeństwo a kierowca będzie musiał się zatrzymać nawet jeśli zdążyłby przejechać zanim pieszy wejdzie na to przejście Głupota i tyle I to już e jest kosmetyczna zmiana tylko wywrócenie logiki na opak.
0
@Azi Nieprawda Z perspektywy pieszego ten przepis w niczym mi nie pomaga I tak zawsze czekam aż auto się zatrzyma albo widzę że kierowca mnie na pewno widzi i zwalnia Nigdy nie wchodzę na przejście aby nie zmuszać kierowcy do zatrzymania Teraz każdy musi się zatrzymac nawet gdy spokojnie sobie stoje i czekam aż wszyscy przejadą aby nie zatrzymywać ruchu bez potrzeby Z perspektywy kierowcy ten przepis jest po prostu absurdalny.
0
@Azi Z perspektywy kierowcy kilka razy mi się zdarzyło, że ludzie wchodzili nawet nie patrząc Tylko dzięki temu, że zawsze staram się byc ostrożny w tych miejscach uniknęli potrącenia. Jeśli jakiś przepis zwalnia ludzi z myślenia jak w tym przypadku to takich debili przybędzie.
0
@Azi Jestem zdania że pieszy ma jednak łatwiej się zatrzymać niż kierowca. W większości przypadków nie ma problemu z rozszyfrowaniem zamiarów osoby która znajduje się przy przejściu, ale czasem trafiają się jakieś oszołomy które stoją a wcale nie mają zamiaru przechodzić, albo czasem wchodzą na przejście i nawet się nie rozglądają Teraz ich zapewne przybędzie Nie, żeby było mi szkoda takich debili, tylko szkoda mi będzie kierowców, którym narobią kłopotów. Pociecha w tym, że to oni i tak skończą gorzej.
0
@Piter1988 Co do dentysty to ja na przykład chodzę na NFZ. Ale z dentystami jest jeden problem który wypłynął przy okazji Internetowego Konta Pacjenta Praktycznie każdy mój znajomy ma w historii leczenia przypadek że dentyści wyłudzają za niego kasę. Czy wy też macie takie przypadki?
3
Czy wiecie,że w ostatnich 8 meczach Griezmann zanotował 5 bramek i 4 asysty?
0
@JimMorrisonFCB https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/druga-sila-militarna-w-nato-czym-dysponuje-armia-erdogana/ylg2w9h#slajd-26
1
@Zoker Tylko gdyby to miało faktycznie działać to w jaki sposób wyjaśnić rosnącą liczbę ludności? Część z nowo urodzonych dzieci zaczyna swoja historię od zera, a część tylko się odradza?
0
@Xwowrak Heckler and Koch potrzebuje nowego rynku zbytu bo właśnie przegrali w Niemczech przetarg na dostawę karabinków.
0
@JimMorrisonFCB Weź daj spokój Chiny, Turcja, Francja czy Korea Płn. stanowiłyby dla Rosji równie ciężki orzech do zgryzienia.
0
@FC1899Barca Dość ciekawe, że Onet w ostatnich dniach tak się skupił na temacie polskiej armii.
0
@MontelQ Oczywiście. Woda mineralna.
32
Pozdrowienia dla TVP https://streamable.com/sog2qh#
0
@Rastafarnianin Swoją drogą ludzie się podniecają takimi groszowymi rekordami a tymczasem 2 miliardy złotych jak w błoto poszło na TVP. Kurtyna.
0
@kkbarca Ależ te zdjęcie u dołu jest straszne.
0
@Janas11224 Mają więcej bo rząd zamknął im restauracje, hotele i stoki więc kasa im w portfelach została.