15

@tristan87 Akurat co do samego zdjęcia to trochę slaby zarzut. Często wykorzystuje się stare zdjęcia oczywiście z odpowiednią adnotacją. Przypał jeśli rzeczywiście te odsniezanie nawaliło.

1

@Bykunn Doprowadzili policjanci którzy wymusili zeznania i kombinowali z dowodami Jedyne co można by zrobić to ich ukarać, ale bez dowodów to przecież niewykonalna rzecz Mam nadzieję że wyrzuty sumienia tych osób i osób które naciskały na nich aby zamknąć tą sprawę nie dadzą im spokoju do końca ich życia.

3

@Kondziubarca W sprawach socjalu to taki PIS jest jeszcze gorszy niż Lewica.

0

@Bykunn Jasne że do praktyki jeszcze daleka droga i to duże uproszczenie.

2

Słyszeliście o planach przyciemnienia Słońca? Planuje to człowiek - istota która nie potrafi nawet przy pomocy superkomputerów przewidzieć prognozy pogody na dwa najbliższe tygodnie, ponieważ istnieje tak wiele zmiennych.

1

@tobiasson92 Pytanie czy osoby których dane bezprawnie policja udostępniała innym instytucjom nie miałyby prawa wywalczyć odszkodowania z tytułu naruszeń tego memicznego wręcz RODO. Być może w ten sposób dałoby się zahamować naruszanie prawa, skoro prokuratorzy nie chcą stawiać zarzutów. Może na drodze cywilnej jest coś do ugrania.

0

@GadulkiGembulki Sprawa kwalifikuje się do zgłoszenia na policję, ewentualnie na sprawę cywilną Ale w sprawie cywilnej musisz sam wszystko udowadniać itd., a tak zrobi to za ciebie policja, a babka będzie mieć postawione zarzuty karne. Jeśli jeszcze masz z nią jakiś kontakt to może wystarczy groźba skierowania sprawy na policję.
PS: Albo podaj jej dane, a mafia z La Rambli która mieszka w okolicy zrobi jej wjazd na chatę i wyegzekwuje zwrot konsoli. Hehe

0

@tobiasson92 I co z tego wynika? Czy ktoś konkretnie poniesie konsekwencje za nadużywanie swoich uprawnień?

0

@clyde A co można o tym sądzić nie znając tych ludzi? Prywatnie są zupełnie inni, niż wizerunek jaki kreują na zewnątrz. Generalnie skłaniałbym się jednak ku opinii, że te afery o których się dowiadujemy to w dużej mierze pic na wodę. Te przypadki w których dowody są mocne i sprawa jest wygrana dla ofiary raczej nie widzą światła dziennego i dochodzi do ugody na grubą kasę. Ale tak jak zaznaczyłem - w żadnym przypadku nie da się nic powiedzieć nie znając szczegółów i tych osób.

0

@barcelonaLM To drugie spotkanie pod rząd u gospodarzy? A kiedy rewanż u gości?

0

@barcelonaLM A co to tam się stanęło?

1

@Nano22 Heh. Zgarnął je niczym Hajto starą babę. Dwie strony tego zdarzenia poniosły prawidłową karę i proporcjonalną do głupoty ich zachowania.

1

@Bykunn No jak z ryby to ok. Ale sądzę, że gdyby to były pulpety rybne to kolega by to uszczegółowił. To, że ktoś używa nazw które nie powinny funkcjonować w normalnym użyciu nie oznacza, że inni muszą to tolerować. A aspekt prawny nie ma tu nic do rzeczy.

3

@Bykunn PWN głosi, że pulpet to - «kulka z mielonego mięsa, podrobów lub ryb, duszona w sosie lub gotowana».

8

@Sulimo Wegetariańskie albo pulpety. Skreśl jedno ze słów w tym zwrocie i wtedy będzie to do zrozumienia. Inaczej wywołuje niezly zgrzyt w głowie.

0

@Bykunn Co nie zmienia faktu, że jest to opinia jakiejś anonimowej osoby która ma prawo głosić co chce, ale nie oznacza to, że inni maja to traktować jako prawdę objawioną.

3

@Bykunn Nie wiem gdzie tak się mówi. Ja słyszałem tylko o konkretnych przypadkach. A kwestia ta wypływa głównie wtedy gdy tak jak w tym wątku ktoś atakuje cały naród za czyny jednostek.

17

@Bykunn W każdej nacji i w każdym miejscu na ziemi znajdziesz gnidy. Ale to nie znaczy, że ma to rzutować na cały nasz naród. Nasze władze także nie zajęły stanowiska , że należy współpracować z Niemcami i wysyłać ludzi do ich obozów. Na przykład tak jak Słowacy. Dlaczego więc zarzuty kieruje się pod adresem całego narodu polskiego?

1

@JimMorrisonFCB Siano w mózgu to i pewnych rzeczy nigdy nie pojmie. Po co w ogóle rozpowszechniać podobne wypowiedzi? To tak jakby ktoś publikował i roztrząsał bredzenie menela Czy ktoś się nad tym pochyla?

0

@Yoshi94 Skutkami może i nie, ale zważywszy na to, że to zdarzyło się w takim poważnym klubie jak Ajax to takie zaniedbanie wygląda znacznie bardziej kuriozalnie niż to w Legii.

1

@MesQueUnClub96 Heh. Nie spodziewałem się że jakiś zachodni klub i do tego taki klub jak Ajax przebije proceduralny wyczyn Legii z Celtikiem.

4

@tomFCB Umar na kowid.

2

@PatrychoO Nieźle Rodzice są zbulwersowani że otoczenie chciało ich wykorzystać,a sami między wierszami ciągle wyrażają rozgoryczenie że nie dostali rupii dolarów czy azylu. Szczyt hipokryzji i tylko dzieciaka szkoda w tej całej historii

0

@Kubik23 Młodych których by można sprowadzić zamiast Aguero

1

@barcowy1899 Bzdura - jako zmiennik za drogi, jako podstawowy gracz zbędny i zablokuje rozwój młodych graczy w których znacznie rozsądniej byłoby zainwestować.

0

@Quavosk Tatuaże to otwarta brama i zaproszenie dla diabła. A juz u kobiet to jeśli chodzi o mnie to budzą doslownie wstręt.

1

@tomek8756 Mam nadzieję, że będą budować przyszłość Polski. Tyle.

0

@Chakalaka Hm Ciekawe, że cytujesz te słowa wyjęte z ust liderów Konfederacji dopiero po tym gdy zacytował je także twój guru. Praktycznie od samego początku pandemii liderzy Konfederacji mówili dokładnie w tym samym tonie.

0

@Yosemite Atleti zawsze miało nosa do promowania rasowych snajperów o których nikt wcześniej nie słyszał Ciekaw jestem czy Joao Felix podtrzyma tradycję

0

@Nano22 Tak się jakoś utarło Powiedz do kogoś psie albo suka to ma negatywny wydźwięk Kot czy kocica brzmi lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?