@Tasde Politycy to chyba powinni sami zapładniać kobiety. Przywróćmy prawo pierwszej nocy na początek. A tak na serio to kogo to obchodzi? Świat i natura poradzi sobie zarówno bez Polaków na tej planecie jak i bez człowieka w ogóle. I tak jesteśmy tu zaledwie sekundę.
@FcPortoFan1999 Weź mnie nie rozśmieszaj. To,że sezon temu ustawił sobie szklany sufit,którego pewnie przez dekady nikt w Top 5 lig nie przeskoczy a teraz tego nie powtórzył w tym przeciętnym bądź co bądź zespole to było do przewidzenia. I piszę to z perspektywy antykibica Bayeru, a zwłaszcza tego madryciaka Alonso. Ale tez mimo swej niechęci do niego nie przyznam że dopadło ten zespół jakies wypalenie.
@fart Byłem niedawno we Włoszech - tam nikt w ten temat nie wnika. Ludzie normalnie piją sobie wino do obiadu, przy wyjściu kieliszek nalewki i wsiadają w auto. nie ma tam żadnego dmuchania, nawet przy stłuczce. I zobacz - jakoś z tym żyją. Nie piszę o tym, że ktoś na nogach nie może ustać, ale do 0,4 - 0,5 powinno być normalnie dopuszczone jak w innych krajach.
@Bernard777 Trzymam mocno kciuki za Raków. Nie żebym ich jakoś mocno lubił,ale zawsze kibicuję małym klubom które mają szansę utrzeć nosa "potęgom" czy bardziej znanym markom.
2
@jakub1906 To stąd pochodzą obecni piłkarze Realu Madryt i część ich kibiców?
0
@mrboom I guzik z tego wyszło...
0
@Lucyffffer1922 Ja tak go zapamiętam jakim się wtedy pokazał i nic tego nie zmieni.
0
@Bilon87 Po co skupiać się na podobnych rozważaniach? Tylko pełna stawka powinna nas interesować.
1
Po jego brutalnym pożegnaniu w meczu z Hiszpanią zero szacunku dla tego typa. Nawet po takich słowach
0
@BulaKG To by najlepiej biedronia zapytać.
5
@Tasde Politycy to chyba powinni sami zapładniać kobiety. Przywróćmy prawo pierwszej nocy na początek. A tak na serio to kogo to obchodzi? Świat i natura poradzi sobie zarówno bez Polaków na tej planecie jak i bez człowieka w ogóle. I tak jesteśmy tu zaledwie sekundę.
0
@GTBTP Skubany co jak co ,ale takie mięśnie w tym wieku to niejeden by chciał prezentować.
0
@FcPortoFan1999 Weź mnie nie rozśmieszaj. To,że sezon temu ustawił sobie szklany sufit,którego pewnie przez dekady nikt w Top 5 lig nie przeskoczy a teraz tego nie powtórzył w tym przeciętnym bądź co bądź zespole to było do przewidzenia. I piszę to z perspektywy antykibica Bayeru, a zwłaszcza tego madryciaka Alonso. Ale tez mimo swej niechęci do niego nie przyznam że dopadło ten zespół jakies wypalenie.
0
@FcPortoFan1999 To niezłe wypalenie. Xd.
0
@kuz Przerazić się stanem polskiej sceny politycznej? Pewnie tak....
1
@Lionel_Messi10 Dobre wieści. Każde osłabienie Interu mile widziane....
1
Jeszcze Bayer swe ostatnie podrygi musiał wykonywać,ale i tak nie powstrzymał już nieuniknionego. Harry Kane w końcu z upragnionym tytułem.
2
@ikar34 "kandydata na prezydenta alfonsa " -? O czym albo o kim piszesz?
0
@Mezocyklon87 Świetny trolling z tuska. Gdzie taką dostałeś?
0
@addept Może po prostu nikogo to nie ...
2
@michal26 Oby obywatele znowu pokazali wielkiego fucka tym którzy się na nich wyszczali i anulowali pierwsze wybory.
3
@Torto Filippo Inzaghi TOP - Simone to flop
0
@Herato Musieliby nadrobić bilans bramek 30 - w trzech meczach. Na szczęście nie ma na to najmniejszych szans.
0
@fart Byłem niedawno we Włoszech - tam nikt w ten temat nie wnika. Ludzie normalnie piją sobie wino do obiadu, przy wyjściu kieliszek nalewki i wsiadają w auto. nie ma tam żadnego dmuchania, nawet przy stłuczce. I zobacz - jakoś z tym żyją. Nie piszę o tym, że ktoś na nogach nie może ustać, ale do 0,4 - 0,5 powinno być normalnie dopuszczone jak w innych krajach.
0
@Borneo Kiedy zostanie prezydentem to cmokną go w pompkę
3
@HypeR Wybory wygrywa się w Końskich,a mistrzostwa Hiszpanii w Getafe
4
@Jakchcesz Ten gość co przechodzi te pasy ma ruchy jak zombie z Walking Dead.
0
@mkord Tym bardziej cieszy taki obrót spraw.
0
@Bernard777 Trzymam mocno kciuki za Raków. Nie żebym ich jakoś mocno lubił,ale zawsze kibicuję małym klubom które mają szansę utrzeć nosa "potęgom" czy bardziej znanym markom.
1
@sergio5 Jeszcze Gattuso obowiązkowo. I może Cantona. I jeszcze obowiązkowo Vinnie Jones.
0
@A4ron W tej chwili musza nadrobić w bilansie 30 bramek w trzech meczach. No na pewno.
0
@Astad Szkoda czasu marnować na człowieka który wyszczał się na widzów.
0
@RobiS Piszę tylko o tych przejściach gdzie są światła
0
@4drian0 Żarty żartami, ale mogłyby się jakieś kolczatki rozwijać...