2

@jakub1906 To stąd pochodzą obecni piłkarze Realu Madryt i część ich kibiców?

0

@mrboom I guzik z tego wyszło...

0

@Lucyffffer1922 Ja tak go zapamiętam jakim się wtedy pokazał i nic tego nie zmieni.

0

@Bilon87 Po co skupiać się na podobnych rozważaniach? Tylko pełna stawka powinna nas interesować.

1

Po jego brutalnym pożegnaniu w meczu z Hiszpanią zero szacunku dla tego typa. Nawet po takich słowach

0

@BulaKG To by najlepiej biedronia zapytać.

5

@Tasde Politycy to chyba powinni sami zapładniać kobiety. Przywróćmy prawo pierwszej nocy na początek. A tak na serio to kogo to obchodzi? Świat i natura poradzi sobie zarówno bez Polaków na tej planecie jak i bez człowieka w ogóle. I tak jesteśmy tu zaledwie sekundę.

0

@GTBTP Skubany co jak co ,ale takie mięśnie w tym wieku to niejeden by chciał prezentować.

0

@FcPortoFan1999 Weź mnie nie rozśmieszaj. To,że sezon temu ustawił sobie szklany sufit,którego pewnie przez dekady nikt w Top 5 lig nie przeskoczy a teraz tego nie powtórzył w tym przeciętnym bądź co bądź zespole to było do przewidzenia. I piszę to z perspektywy antykibica Bayeru, a zwłaszcza tego madryciaka Alonso. Ale tez mimo swej niechęci do niego nie przyznam że dopadło ten zespół jakies wypalenie.

0

@FcPortoFan1999 To niezłe wypalenie. Xd.

0

@kuz Przerazić się stanem polskiej sceny politycznej? Pewnie tak....

1

@Lionel_Messi10 Dobre wieści. Każde osłabienie Interu mile widziane....

1

Jeszcze Bayer swe ostatnie podrygi musiał wykonywać,ale i tak nie powstrzymał już nieuniknionego. Harry Kane w końcu z upragnionym tytułem.

2

@ikar34 "kandydata na prezydenta alfonsa " -? O czym albo o kim piszesz?

0

@Mezocyklon87 Świetny trolling z tuska. Gdzie taką dostałeś?

0

@addept Może po prostu nikogo to nie ...

2

@michal26 Oby obywatele znowu pokazali wielkiego fucka tym którzy się na nich wyszczali i anulowali pierwsze wybory.

3

@Torto Filippo Inzaghi TOP - Simone to flop

0

@Herato Musieliby nadrobić bilans bramek 30 - w trzech meczach. Na szczęście nie ma na to najmniejszych szans.

0

@fart Byłem niedawno we Włoszech - tam nikt w ten temat nie wnika. Ludzie normalnie piją sobie wino do obiadu, przy wyjściu kieliszek nalewki i wsiadają w auto. nie ma tam żadnego dmuchania, nawet przy stłuczce. I zobacz - jakoś z tym żyją. Nie piszę o tym, że ktoś na nogach nie może ustać, ale do 0,4 - 0,5 powinno być normalnie dopuszczone jak w innych krajach.

0

@Borneo Kiedy zostanie prezydentem to cmokną go w pompkę

3

@HypeR Wybory wygrywa się w Końskich,a mistrzostwa Hiszpanii w Getafe

4

@Jakchcesz Ten gość co przechodzi te pasy ma ruchy jak zombie z Walking Dead.

0

@mkord Tym bardziej cieszy taki obrót spraw.

0

@Bernard777 Trzymam mocno kciuki za Raków. Nie żebym ich jakoś mocno lubił,ale zawsze kibicuję małym klubom które mają szansę utrzeć nosa "potęgom" czy bardziej znanym markom.

1

@sergio5 Jeszcze Gattuso obowiązkowo. I może Cantona. I jeszcze obowiązkowo Vinnie Jones.

0

@A4ron W tej chwili musza nadrobić w bilansie 30 bramek w trzech meczach. No na pewno.

0

@Astad Szkoda czasu marnować na człowieka który wyszczał się na widzów.

0

@RobiS Piszę tylko o tych przejściach gdzie są światła

0

@4drian0 Żarty żartami, ale mogłyby się jakieś kolczatki rozwijać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?