@Sewren122 Założenia z dupy i tyle. Zresztą w tym momencie ja zostałem wykluczony z tych wyborów. Ja pod dyktando Trumpa głosować nie zamierzam i tyle. Wielki Imperator Świata wybrał sobie gubernatora na prowincji. Ja w tym udziału brać nie zamierzam i tyle. Który z nich wygra to wygra. Wywalone mam na to w tym momencie.
No i pozamiatane. Miałem w drugiej turze głosować przeciw trzaskowskiemu. Choćby to była Senyszyn czy Zandberg. Ale skoro to będzie prawdopodobnie Nawrocki to chyba jednak zostanę w domu. Wielki Trump namaścił sobie swoja pacynkę bo go łaskawie przyjął i z nim porozmawiał i teraz ja mam głosować na jego wybrańca? Co to to nie.
@D10SLEO Gdyby nie to ze dzień wcześniej sam napisał, że Polacy jak zechcą to mogą sobie wybrać wyznawcę putina i jest fla wszystkich miejsce w debacie publicznej, to inaczej by to wyglądało.
@sokot Ja mam tylko jedno pytanie - czy gdziekolwiek na Ukrainie wisi albo wisiała polska flaga w symbole podziękowania za solidarność w czasie kryzysu?
@don'T.R.I.P.e Mnie śmieszy w tej sytuacji tylko to co głosił do tej pory Stanowski i Kanał Zero kreujący się na ultra obiektywne medium które może rozmawiać z każdym - nawet z Putinem,a potem odwala taką akcję.
@baryn Dlaczego uważasz,że nigdy by nie zebrał podpisów? Skoro udało mu się juz w wyborach parlamentarnych zarejestrować w 11 okręgach to jakies struktury stworzył. Bardziej zastanawiają podpisy Bartoszewicza, który działał zupełnie sam.
@Ojciec5tkidzieci Warto przypomnieć, że kiedyś Stanowski mówił że przeprowadziłby wywiad nawet z putinem. Sytuacja jak widać się zmieniła i maski opadły. Wszedł na chwilę do świata polityki i już zachowuje się tak jak politycy
To czekamy w takim razie na wywiad z Maciakiem u Pani Jaruzelskiej. Wielu skandalistów się juz tam przewinęło i może tam się w końcu dowiemy kim jest ten Maciak.
0
@Who_you_mam Nie znam - ale pewnie jest coś takiego.
0
@urbipl Tez tak miałem zrobić,ale chyba w geście protestu pójdę tylko na pierwszą oddać głos na kogoś z dalszego szeregu,a drugą raczej odpuszczę.
21
@Who_you_mam Wrzuć ogłoszenie z jego numerem na jakis gejowski portal.
0
@addept To nie chodzi o to co zrobił Nawrocki, tylko o wielkoduszny gest Wielkiego Imperatora.
0
@Sewren122 Założenia z dupy i tyle. Zresztą w tym momencie ja zostałem wykluczony z tych wyborów. Ja pod dyktando Trumpa głosować nie zamierzam i tyle. Wielki Imperator Świata wybrał sobie gubernatora na prowincji. Ja w tym udziału brać nie zamierzam i tyle. Który z nich wygra to wygra. Wywalone mam na to w tym momencie.
5
@Sewren122 Jak niby zwiększam skoro nie oddam głosu na nikogo?
0
@FcPortoFan1999 Tak racja.
5
No i pozamiatane. Miałem w drugiej turze głosować przeciw trzaskowskiemu. Choćby to była Senyszyn czy Zandberg. Ale skoro to będzie prawdopodobnie Nawrocki to chyba jednak zostanę w domu. Wielki Trump namaścił sobie swoja pacynkę bo go łaskawie przyjął i z nim porozmawiał i teraz ja mam głosować na jego wybrańca? Co to to nie.
0
@FcPortoFan1999 No w sumie racja. Szkoda tracić punkty przez te dziennikarskie zero.
0
@D10SLEO Gdyby nie to ze dzień wcześniej sam napisał, że Polacy jak zechcą to mogą sobie wybrać wyznawcę putina i jest fla wszystkich miejsce w debacie publicznej, to inaczej by to wyglądało.
0
@MessiSuarezNeymar Jeszcze Wafel na niego wołali. Ale dla mnie to na zawsze będzie Bonżur.
0
@FcPortoFan1999 Trzaskowski powinien wyjść ze studia.
0
@Piorun No i teraz co wybrać gdy pojedziesz na majówkę w tamte okolice? Obowiązki ze swojej macierzystej parafii czy tej w której przebywamy?
3
@Astad Jałmużnę możesz dać komu chcesz, a nie na tę instytucję.
2
@FCBparasiempre Pamiętam jakby wczoraj hasał po boisku razem z Messim,a to już 90 lat od jego narodzin minęło. Ale ten czas leci.....
2
@sokot Ja mam tylko jedno pytanie - czy gdziekolwiek na Ukrainie wisi albo wisiała polska flaga w symbole podziękowania za solidarność w czasie kryzysu?
3
@don'T.R.I.P.e Mnie śmieszy w tej sytuacji tylko to co głosił do tej pory Stanowski i Kanał Zero kreujący się na ultra obiektywne medium które może rozmawiać z każdym - nawet z Putinem,a potem odwala taką akcję.
0
@FcPortoFan1999 Ale to inne czasy były. No i to zupełnie inna lewica była.
0
@baryn Dlaczego uważasz,że nigdy by nie zebrał podpisów? Skoro udało mu się juz w wyborach parlamentarnych zarejestrować w 11 okręgach to jakies struktury stworzył. Bardziej zastanawiają podpisy Bartoszewicza, który działał zupełnie sam.
0
@Kengo Za moment AI przejmie ten rynek i dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów.
0
@FcPortoFan1999 Nigdy nie będą sami rządzić więc skoro odrzucili takie apanaże to o czymś świadczy
3
@FcPortoFan1999 Przecież póki co odrzucili bo mogli trwać przy władzy i obsadzać spółki swoimi ludźmi
0
@NeroTFP1 Wpuszczajmy wszystkich,a potem sprawdzimy kim są.....
3
@Ojciec5tkidzieci Warto przypomnieć, że kiedyś Stanowski mówił że przeprowadziłby wywiad nawet z putinem. Sytuacja jak widać się zmieniła i maski opadły. Wszedł na chwilę do świata polityki i już zachowuje się tak jak politycy
0
@Who_you_mam A to Lewy nie wróci na rewanż?
2
Olmo niepocieszony
1
Co za meczycho Palce lizać
1
@Coutinho007 No dokładnie.
1
W takich sytuacjach staję się chwilowym zwolennikiem tego głupiego pomysłu zniesienia wagi goli na wyjeździe.
1
To czekamy w takim razie na wywiad z Maciakiem u Pani Jaruzelskiej. Wielu skandalistów się juz tam przewinęło i może tam się w końcu dowiemy kim jest ten Maciak.