0

@Who_you_mam Nie znam - ale pewnie jest coś takiego.

0

@urbipl Tez tak miałem zrobić,ale chyba w geście protestu pójdę tylko na pierwszą oddać głos na kogoś z dalszego szeregu,a drugą raczej odpuszczę.

21

@Who_you_mam Wrzuć ogłoszenie z jego numerem na jakis gejowski portal.

0

@addept To nie chodzi o to co zrobił Nawrocki, tylko o wielkoduszny gest Wielkiego Imperatora.

0

@Sewren122 Założenia z dupy i tyle. Zresztą w tym momencie ja zostałem wykluczony z tych wyborów. Ja pod dyktando Trumpa głosować nie zamierzam i tyle. Wielki Imperator Świata wybrał sobie gubernatora na prowincji. Ja w tym udziału brać nie zamierzam i tyle. Który z nich wygra to wygra. Wywalone mam na to w tym momencie.

5

@Sewren122 Jak niby zwiększam skoro nie oddam głosu na nikogo?

0

@FcPortoFan1999 Tak racja.

5

No i pozamiatane. Miałem w drugiej turze głosować przeciw trzaskowskiemu. Choćby to była Senyszyn czy Zandberg. Ale skoro to będzie prawdopodobnie Nawrocki to chyba jednak zostanę w domu. Wielki Trump namaścił sobie swoja pacynkę bo go łaskawie przyjął i z nim porozmawiał i teraz ja mam głosować na jego wybrańca? Co to to nie.

0

@FcPortoFan1999 No w sumie racja. Szkoda tracić punkty przez te dziennikarskie zero.

0

@D10SLEO Gdyby nie to ze dzień wcześniej sam napisał, że Polacy jak zechcą to mogą sobie wybrać wyznawcę putina i jest fla wszystkich miejsce w debacie publicznej, to inaczej by to wyglądało.

0

@MessiSuarezNeymar Jeszcze Wafel na niego wołali. Ale dla mnie to na zawsze będzie Bonżur.

0

@FcPortoFan1999 Trzaskowski powinien wyjść ze studia.

0

@Piorun No i teraz co wybrać gdy pojedziesz na majówkę w tamte okolice? Obowiązki ze swojej macierzystej parafii czy tej w której przebywamy?

3

@Astad Jałmużnę możesz dać komu chcesz, a nie na tę instytucję.

2

@FCBparasiempre Pamiętam jakby wczoraj hasał po boisku razem z Messim,a to już 90 lat od jego narodzin minęło. Ale ten czas leci.....

2

@sokot Ja mam tylko jedno pytanie - czy gdziekolwiek na Ukrainie wisi albo wisiała polska flaga w symbole podziękowania za solidarność w czasie kryzysu?

3

@don'T.R.I.P.e Mnie śmieszy w tej sytuacji tylko to co głosił do tej pory Stanowski i Kanał Zero kreujący się na ultra obiektywne medium które może rozmawiać z każdym - nawet z Putinem,a potem odwala taką akcję.

0

@FcPortoFan1999 Ale to inne czasy były. No i to zupełnie inna lewica była.

0

@baryn Dlaczego uważasz,że nigdy by nie zebrał podpisów? Skoro udało mu się juz w wyborach parlamentarnych zarejestrować w 11 okręgach to jakies struktury stworzył. Bardziej zastanawiają podpisy Bartoszewicza, który działał zupełnie sam.

0

@Kengo Za moment AI przejmie ten rynek i dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów.

0

@FcPortoFan1999 Nigdy nie będą sami rządzić więc skoro odrzucili takie apanaże to o czymś świadczy

3

@FcPortoFan1999 Przecież póki co odrzucili bo mogli trwać przy władzy i obsadzać spółki swoimi ludźmi

0

@NeroTFP1 Wpuszczajmy wszystkich,a potem sprawdzimy kim są.....

3

@Ojciec5tkidzieci Warto przypomnieć, że kiedyś Stanowski mówił że przeprowadziłby wywiad nawet z putinem. Sytuacja jak widać się zmieniła i maski opadły. Wszedł na chwilę do świata polityki i już zachowuje się tak jak politycy

0

@Who_you_mam A to Lewy nie wróci na rewanż?

2

Olmo niepocieszony

1

Co za meczycho Palce lizać

1

@Coutinho007 No dokładnie.

1

W takich sytuacjach staję się chwilowym zwolennikiem tego głupiego pomysłu zniesienia wagi goli na wyjeździe.

1

To czekamy w takim razie na wywiad z Maciakiem u Pani Jaruzelskiej. Wielu skandalistów się juz tam przewinęło i może tam się w końcu dowiemy kim jest ten Maciak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?