2

@A4ron Sprawdzić powinni,ale nie te osoby, tylko powinni zapytać te osoby czy są świadome tego,że ich podpis i och dane zostały użyte na listach poparcia Maciaka,Bartoszewicza, Wocha itd.

0

@Pawlak1992 Trzy razy z rzędu zdobyć LM. Te potrójne korony zwłaszcza rozłożone na przestrzeni lat to nie to samo.

0

@comtedurgell Całą komunę i lata 90-te jakoś ludzie tak jeździli i dobrze było.

0

@Comentateiro "Nigdy nie wiem, co odpowiedzieć" - po prostu jesteś w szoku uświadamiając sobie, że te dwa tygodnie były dla ciebie bezpowrotnie straconym czasem. Nie martw się - to szybko przejdzie

0

@ikar34 Nie. .........

0

@sergio5 Piękne.

0

@Kitek1640 Tymczasem rzeczywistość -

4

@Basta11 Myślę,że czas przyniesie swoje recepty na tę sytuację. Póki co to się trzymaj bo dostać tak jak obuchem przez łeb to mocny cios i trzeba pomału dojść do siebie.

1

@Kgorecki2500 Polskie ale absolutnie nie trójkątne, tylko całe prostokątne czy tam kwadratowe if u know what i mean....

0

@FcPortoFan1999 Czemu dramat? Właśnie fajna jest taka zacięta walka do samego końca.

5

Na chwilę obecna Sporting i Benfica mają identyczny bilans punktowy i bramkowy w tabeli. Ciekawa sytuacja.

1

@Astad Bardzo młody zawodnik i 22 lata to dziwnie brzmi jak się spojrzy na wiek naszej młodzieży w Barcy.

0

@Luccas Dobra weź już nie gadaj o jakichs wartosciach. Większości kibiców i tak to nie obchodzi, tylko patrza na to co się dzieje na boisku

0

@Pawlak1992 Xddddddd.

4

Frustracja vinicjusza i rudigera bezcenna. Kij wam w oko.

0

To jednak można strzelać z daleka zamiast wchodzić z pilką do bramki? No niepojęte.

2

Gavi jak Puyol.

0

@626 Czyli wygraną Barcy?

0

@Luccas A kogo w ogóle obchodzi żeńska drużyna?

0

Lepiej niech on już z tej ławki nie wstaje....

0

@BezglutenowyPedri Na szczęście wysoką.

1

@Arden Isak ale lepiej Gyokeres.

0

@AxelF I cóż z tego? Tylko jaki jest sens wrzucać podobne żałosne przeróbki dotyczące obojętnie jakiego polityka? Tak ciężko już znaleźć coś co go ośmiesza w oryginale? Poziom przedszkola i tyle w tym temacie.

0

@AxelF Mentzen kompromitacja,ale z tym Braunem to naprawde słabe to było. Przypominam, że akurat Braun jako jedyny zaoponował podczas debaty gdy zobaczył prześmiewczą grafikę z Trzaskowskim i uznał to za dzieciniadę.

0

@ranger3120 To się chyba już nie powtórzy. Tamto to inna gęstość rywalizacji była.

0

@Murazor No bo wolność słowa jest zarezerwowana tylko dla nich. Ten który ośmiela się ich krytykować nie powinien miec prawa do wolnej wypowiedzi. Czego nie rozumiesz?

1

@Stinger_ Jasne. Też tego chcę. Chodzi mi tylko o to,ze nie może być żadnego pobłażania wobec takich cyrków. Nie wychodzą na boisko to ich decyzja i walkower z automatu. Bez żadnych wątpliwości i roztrząsania argumentów.

9

@Arden Walkower i to bez żadnej dyskusji.

0

@Lionel_Messi10 Temu znowu nerwy puszczają.

0

@michal26 Ja tak orientacyjnie wbiłem w google i tak mi wyświetliło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?