1

@Roobo Jeden drugiego wart. A ten jeszcze bezczelnie kłamie

1

@July_6_BcN Ja z kolei takie cos znalazłem - https://sjp.pl/dziabka

0

@MateS A co to kurła jest?

3

@Antimadridista_WR Dzień babci,dziadka i kogo kurła?

0

@damianex10 Dlatego kremacja najlepsza

13

@D10SLEO Z jednej strony jebaćpisy, z drugiej jebaćtuski. Pluję na nich wszystkich i w dupie mam drugą turę wyborów. Dzięki za wrzucenie tego filmiku.

0

@ojWojtek Polecam co serial Lillyhammer. Mnie wyrwało z nóg. Świetny klimat i sporo dobrego humoru.

0

@Pedri16Future Ja na przykład też nie mam współczucia i empatii do takich, którzy życzą innym podobnych chorób. Ciekawe tylko czemu nikt nie reaguje i zezwala tutaj na mowę nienawiści.

0

@Kapitan hawk Tu jest Polska a nie zepsuty Zachód.

2

@konrad1661 Proszę cię - tłumaczysz jeszcze komuś takie rzeczy? Serio? Jak ktoś nie ma na tyle przyzwoitości aby to pojąć, to i twoje tłumaczenie jest jak grochem o ścianę.

0

Komentarz usunięty

0

Lepiej jest coś mieć i tego nie potrzebować, czy nie mieć i nie potrzebować Jak myślicie?

2

@Arden Zupełnie nie wiadomo o co tu chodzi.

1

@Bykunn Co do hejtu który przekracza granice to juz obecnie mamy przepisy które pozwalają pociągnąć osoby do odpowiedzialności w wielu przypadkach.

30

@Lionel_Messi10 Odpowiedź w stylu - ale to my mamy 15 LM.

4

@draxidox W ojca poszedł.

2

@tbas Doświadczony Szerp na podorędziu to podstawa.

0

@norbi77 No i spoko. Nie musimy być tacy jak oni. Najpierw rozliczmy sprawę Negreiry to i nie będą mieli podstaw aby o niej pitolić.

1

@Ojciec5tkidzieci Tusk pewnie szampana chłodzi od rana.

0

@Majkel34 Idiotyzm jakiś

0

@norbi77 Co to ma wspólnego z Negreirą? Najpierw rozliczmy swoje sprawy a potem bierzmy się za innych. Nie musimy być jak tamci wykolejeńcy.

0

0

@Kinginiesta Taa. W sklepie on przed kasą zapierdala. To co robi ten na budowie ja się pytam?

0

@misterio Ok. Nie oglądałem filmiku. Proponowałbym jednak zamiast od razu podnosić składki czy dorzucać coś do NFZ przyjrzeć się najpierw wydatkom i ich racjonalności.

0

@Rupert_Haubica A czy chodzisz z reklamówką Lidla do Biedry?

0

@kuz Zdecydowanie - przypomnijmy,że kwota dofinansowania TVP to 2 miliardy złotych. Rocznie. Zadaj sobie pytanie- co jest istotniejsze w naszym życiu - to że TVP na przykład puści sobie reklamy w czasie filmu, aby zrekompensować utratę częsci tej dotacji? Czy to że powiedzmy 500 mln rocznie rząd dorzuci do szpitali?

2

@misterio Jak to nikt nie podnosi składki? Ostatnio PIS przy okazji Nowego Ładu podniósł ostro składki przedsiębiorcom. Wcześniej bodajże PO wprowadziła składki zdrowotne dla rolników. To takie dwa przykłady na szybko.

0

@kuz Xd. A to nie jest tak, że skoro dorzucamy kasę z innego źródła, to rząd może te środki przerzucić gdzie indziej? Np na wybory kopertowe które się nie odbyły? Ta kasa którą zbiera WOŚP to w skali budżetu to są grosze. I żeby nie było to nie jest krytyka, tylko po prostu zwykłe porównanie. Nie dajmy się zwariować

1

@ObiwanKenobi Jakie to prawdziwe.

0

@Roni988 Rodri wygrał głównie za sukcesy z reprezentacją. Mówię o tym, że w przypadku takiej reprezentacji jak Norwegia ciężko mu będzie wygrać ZP za same sukcesy z klubem. Bez tej otoczki PR-owej jaką w tym plebiscycie dają Barca i Real nie ma na to szans. Musiałby naprawdę coś spektakularnego pokazać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?