0

@michal26 Murem za Braunem.

0

@agaFCB Ależ zazdroszczę takiej scenerii.

1

@norbi77 Pomysłów na scenerię jest sporo, ale chodzi mi o pomysły na fabułę. Wszystko już było - ktoś kogoś zdradził, czarny charakter okazał się nie taki czarny, itd. itp. To wszystko zostało już gdzieś kiedyś odegrane czy opisane w jakiejś formie. Tutaj już ciężko cokolwiek wymyślić - jedyne co to zmienia się tę formę. Dlatego dziś naprawdę trudniej jest zrobić film który zainteresuje widza, ale czasem takie jeszcze powstają.

1

@norbi77 A wiesz czemu obecnie wydaje się że dobrych filmów jest mniejszość? Bo kręci się ich zdecydowanie więcej. Stad takie proporcje. No i druga sprawa to taka,że ciężko czymś już zaskoczyć widza, bo z biegiem lat pomysły się kończą. No i trzecia sprawa,że widz który to wszystko już widział jest znużony pewnymi rzeczami i mniej go to interesuje.

0

@MesQueUnClub_87 Ludzie im źle życzą nie ze względu na dołek, tylko że to zabawka szejków i rak futbolu

1

@agaFCB To może i do nas w koncu przyjdzie

0

@Mitch_Atleta Tylko po co gdy ma rację? Nawet zepsuty zegarek dwa razy na dobę wskazuje własciwa godzinę

1

@agaFCB Przerzuć trochę do mnie bo u nas niestety mało tego sniegu.

5

@Gronek Bodnar z Tuskiem.

0

@Encore Króciutko z pajacem.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Większość ludzi to jednak woli narzekać ale nie zrobi nic aby wyjść ze swojej strefy komfortu. Nie mówię o skakaniu na główkę i rzuceniu pracy z dnia na dzień,ale czy ludzie którzy narzekają na miejsce pracy robią coś aby to zmienić? Jakieś kursy,szkolenia,studia? Zmiana miejsca zamieszkania? Jest dużo ludzi którzy tylko jojczą ale też nic nie robią w tym kierunku by cos polepszyć.

0

@tomek8756 Serio to postuluje? Bo widziałem wywiad w którym mówił o tym bykowym i to nie było postulowanie tylko rzucił taki przykład i że to kiedyś obowiazywało. Teraz cos się zmieniło?

3

@Kgorecki2500 Lądowanie na Księżycu

0

@Kgorecki2500 Co wnosił? Normalność w tym nienormalnym świecie

0

@Kgorecki2500 Konfa bez Mikke i teraz bez Brauna? Dla mnie ten twór mógłby przestać istnieć

0

@Gall Gorsi są ci obywatele którzy w każdym mysliwym widzą pijanego ślepego człowieka

0

@MatBac1991 Ogólnie to mało,no ale koniec kontraktu zbija tę cenę niestety

5

@D10SLEO Ależ bym otworzył szampana gdyby ich zdegradowali.

0

@LeoMessiiBarcaPepa A jeszcze lepsze bezrobocie. Jak się komuś nie podoba to po cholerę tam tkwią?

1

@Ojciec5tkidzieci Komentarz roku. Xd

0

@tbas Ta babka to jest prawica? Ja myslałem ze ona reprezentuje żenadę....

1

@urbipl Niestety nie da się przeczytać nie mając tam konta.

1

Wypalić żywym ogniem takie zachowania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borneo Obama to juz jakaś alternatywa. Tu się zgodzę.

0

@Borneo Harris xd.

0

@Chada W sumie to co pisałem nawet nie tyczy się samego Owsiaka. Moja krytyka dotyczy własnie takiego podejścia jak ten tutaj trzaskowski który używa go do swoich celów @Muhitos

0

@kibic1899 Ale to do FBI najlepiej trzeba dzwonić. Albo od razu na Łubiankę

0

@Rastafarnianin I bardzo kurna dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?