0

@esem91 Kiedyś też tak myślałem.

1

@Comentateiro Aj bo juz mi się trochę ta pilka przejadła z wiekiem.

1

Jest Szczęsny jest zabawa. Juz na serio myslałem ze odpuszczę ten klasyk gdyby wystawił Inakiego.

0

@Litman Podaj źródło takiej deklaracji.

0

@Criss18Barca Skąd ta lista -wbijam sobie pierwsze lepsze nieznane mi nazwisko - Aldona Skirgiełło, prezydent i zero informacji na tem temat ?

0

@SuperPatsonFCB Ja z kolei pamiętam jak wychodziły podobne newsy na de Jonga a potem się okazało,że to klub za tym stał. Od tej pory olewam podobne doniesienia i nie mam poczucia,ze to musi z czegoś wynikać

1

@FcPortoFan1999 co tam się dzieje,że Porto przegrywa z jakimis lamusami? Pal licho te puszczone bramki,ale zero strzałów, zero sytuacji?

0

@SuperPatsonFCB Czy to były tylko informacje z drugiego źródła czy tez oficjalnie sam cos takiego mówił? Jak masz gdzieś takie jego wypowiedzi to byłbym wdzięczny za źródło. Serio.

0

@karci0 Iluminaci może nie,ale system fiskusa już tak.

4

@PatrychoO Sam jesteś gwizdek. Jak juz to na Laportę raczej.

0

@Encore Najważniejsze to jest to, że mogą uszkodzić pojazd,dlatego warto by to sprawdzać w opisany sposób.

0

@MOLESTA Czyli zamieniają gotówkę, której pochodzenia nie moga ujawnić na biżuterię. Ale finalnie mają teraz produkt o tej samej wartości. I jak moga wyjaśnić skąd teraz maja towar o takiej wartości?

0

@tbas Super pomysł. Ale ja pisałem o sondażach gdzie widzisz słupki poparcia i potem podświadomie masz to wbie w głowę,ze pewne nazwiska nie mają szans. A bez tego wszyscy mają taka samą pozycję startową i ludzie głosują bez takich wtłoczonych im pozycji.

0

@nabial Czy ja wiem? Podobno były takie sprawy,że urzędy wzywał gosci weselnych aby skladali wyjasnienia.

0

@nabial No jeszcze jest opcja,że udokumentuja w jakis sposób, że uzbierali małe kwoty zwolnione od podatku - np swiadek będzie zbierał podpisy od gosci. Xd.

1

@Kgorecki2500 Prawicowy patriarchalny i seksistowski na dodatek. I rasistowski jeszcze zapomniała dodać...

0

@karci0 Poczekaj - ta granica będzie przesuwana i dojdziemy z czasem do kwoty 50 zł. A przykład? Choćby za wizytę w agencji towarzyskiej.

0

@karieraFCB2 No ja wiem o co chodzi ale ja osobiście gdybym stracił kasę to w nosie miałbym to że mój ulubiony klub wygrał puchar. Mnie by to akurat nie pocieszyło.

0

@insp1re Bez sensu Gdybym postawił kasę na jakiś klub to kibicowałbym tylko temu klubowi w danym meczu.

2

@NeroTFP1 @Danny Gaucho Ciekawe ile Unitra zapłaciła Panu Adamowi za lokowanie produktu...
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Taraban_(radioodbiornik)

0

@MesQueUnClub96 Takie dzieciaki przywracają mi wiarę w polską młodzież

0

@tbas Ja bym zaczął od zakazu podawania sondaży. One od razu pozycjonują kandydatów i zwłaszcza tych z drugiego szeregu z miejsca stawiają na przegranej pozycji. Jestem pewien że gdyby ludzie nie widzieli żadnych sondaży przed dokonaniem wyboru, to wyniki wyborów wyglądałyby całkiem inaczej

1

@MesQueUnClub96 Picie alkoholu.

0

@michal26 Przynajmniej wiadomo, że on z pewnymi ludźmi nie wejdzie w konszachty, jak i nie zmieni swoich przekonań. Nie mówiąc już o tym, że np taki Mentzen skompromitował się raz na zawsze tym haniebnym sojuszem z AFD. Bez ludzi takich jak Braun Konfederacja staje się kompletnie bezideowym tworem. Przypomnijmy choćby uzasadnienie do ustawy o spadkach napisane jakby pod dyktando lobby elgiebetów. Dopiero Braun stanowczo się temu sprzeciwił i poprawili tą nowomowę.

0

@michal26 Murem za Braunem.

0

@agaFCB Ależ zazdroszczę takiej scenerii.

1

@norbi77 Pomysłów na scenerię jest sporo, ale chodzi mi o pomysły na fabułę. Wszystko już było - ktoś kogoś zdradził, czarny charakter okazał się nie taki czarny, itd. itp. To wszystko zostało już gdzieś kiedyś odegrane czy opisane w jakiejś formie. Tutaj już ciężko cokolwiek wymyślić - jedyne co to zmienia się tę formę. Dlatego dziś naprawdę trudniej jest zrobić film który zainteresuje widza, ale czasem takie jeszcze powstają.

1

@norbi77 A wiesz czemu obecnie wydaje się że dobrych filmów jest mniejszość? Bo kręci się ich zdecydowanie więcej. Stad takie proporcje. No i druga sprawa to taka,że ciężko czymś już zaskoczyć widza, bo z biegiem lat pomysły się kończą. No i trzecia sprawa,że widz który to wszystko już widział jest znużony pewnymi rzeczami i mniej go to interesuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?