0

@D10SLEO Przynajmniej szczery.

0

@FCB24 No tak - ty i Zibi wielce oświeceni że doskonale wiecie czy to symulacja czy nie.

1

@draxidox Piękne. Tak to właśnie powinno wyglądać Reakcja w takich błahych sprawach da mu nauczkę do końca życia.

0

@BorzyKrzys Przesilenie zimowe - coś pięknego. Teraz takich filmów już nie robią. Z tą datą powstania filmu chyba coś podkręcili (hehe). Polecam wszystkim.

1

@Tasde Myślę,że wielu osobom otworzyły się oczy po tym jak Ukraina podchodzi do współpracy z Polską.

0

@barcanawieki Nie będzie miętkiej gry.

4

@Arden @Comentateiro - co ty na to?

0

@Rhaan Nie wiem której napaści to dotyczy,ale być może tej której ofiara mu uciekła, więc do niczego nie doszło i może to miało wpływ na ten wyrok.

1

@VeB 1899 Gdzie to załatwiałeś w Niemczech? Ja kiedyś na placu kupowałem i tam od razu tablice i ubezpieczenie załatwiali ,ale sią zastanawiam co gdy kupuje się bezpośrednio od Niemca?

1

@tomek8756 Ta zmiana moze i dobra,ale też ostatnio cos czytałem ze na gorsze chcą zmienić to , że za najmniejszy błąd na egzaminie będzie z automatu oblanie.

0

@Criss18Barca Tak samo jak PIS załatwiał po wtopie z gratulacjami dla Bidena w poprzednich wyborach. Amerykanie w polityce zagranicznej skupiają się na interesach,a nie na emocjach.

2

@Sulimo No akurat te co przytoczyłeś to żałosne przykłady. Taki poziom Kononowicza.

0

@Safrani Co znaczy,że reszcie nie przeszkadza? Słyszałem dość krytyczne uwagi na temat tego sojuszu z AfD w wywiadach z Anną Bryłką na przykład. Zresztą to podobnie jak w obecnej koalicji rządzącej - też mają tam różne poglądy na różne sprawy,zwłaszcza światopoglądowe i też niektórzy krytycznie się wypowiadają na temat swoich koalicjantów.

1

@Comentateiro Niezależność/ uczestnictwo w tym w co zmienia się obecnie UE - wybierz jedno.

0

@Szklaner Za zdjęcie butów?

0

@konrad1661 A masz jakieś argumenty czy tylko potrafisz obrażać? To twoim zdaniem czemu Rosja wkroczyła do Ukrainy? Ot tak sobie - z kaprysu dyktatora, jak to przedstawiają główne media?

0

@jeonek My trafiliśmy na swój czas i nasze wstąpienie do NATO nie było wbrew ruskim. Tzn w jakimś stopniu było,ale wykorzystaliśmy ich słabość. Mogliśmy to zrobić bez takiej reakcji jakiej doświadczyła Ukraina,ale też Ukraina jest w innym położeniu strategicznym niż Polska.

0

@Comentateiro Znajdź mi zdanie w którym piszę,że nie mają do czegoś prawa. Nie piszę też czy jest tu ktoś winny czy nie. To sa ich działania, które wywołały konsekwencje i tyle. I niech sami sobie tam rozliczają osoby które taka politykę prowadziły. A to że ja im w tym starciu do pewnego stopnia kibicuję to nie zmienia mojej kwestii postrzegania tego jak to się zaczęło. A piszę,że do pewnego stopnia bo uwažam,że w interesie Polski nie jest na przykład wstąpienie Ukrainy do UE.

0

@Safrani Tamta wojna była nieunikniona, ale też Polska podejmowała przed jej wybuchem i w jej trakcie same złe decyzje. Patrząc wstecz można było wówczas wyjść na tym lepiej i nie wykrwawić i nie zrujnować całego kraju.

0

@mekston Nie chodzi o formalne rozpoczęcie, ale o podejmowanie działań i polityki zbliżania się do Zachodu, która do tego w końcu doprowadziła. To był proces podjęty dekady temu. I tak jak zaznaczyłem nie oceniam, że to było bezzasadne czy niepotrzebne. To był ich wybór, ich walka o lepsze życie i ponoszą tego konsekwencje. Ale nie jest tak, że kraje funkcjonują sobie w próżni i mogą sobie robić co im się zamarzy bez żadnych konsekwencji.

1

@marcin62 Dokładnie tak - pewne działania wymuszają reakcję i należy się z tym liczyć. Natomiast co do ocen czy było warto to pozostawię to im samym niech sobie to oceniają.

0

@TR3YWAY Od tego chyba jest rodzinny lekarz aby cię odpowiednio pokierować albo zlecić jakieś wstępne badania.

1

@barteq Po prostu mówi prawdę.

0

@tadzik447 No tak - widziałem staty, ale jakie były te strzały i interwencje? Godne uwagi i docenienia?

2

@Safrani Służy Polsce. Tyle w temacie

0

Jak tam Nijaki Penia sobie wczoraj poradził?

0

0

@Stinger_ Tak to należy rozumieć, że niektórzy usiłują ironicznie wbijać szpile w Kane'a. I owszem do pewnego stopnia też mnie to lekko smieszy, ale jednak ma swoje osiągnięcia o których anonimy sprzed ekranu nawet pomarzyć nie mogą. Moim zdaniem trochę juz do przesady jest wyśmiewany

0

@Stinger_ Za SJP - trofeum to też nagroda otrzymana za udział w zawodach sportowych. Wiem o co generalnie ci chodzi,ale to jednak to też jest jakieś trofeum wedle definicji.

0

@Herato Srebrny medal na Euro to nie trofeum?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?