0

@ArcziArtt Ciekawe tylko czy zdąży, czy administracja bidena zajdzie za daleko.

0

@Dari0G Już drugi raz pewnie tego nie zrobi.

1

@MiloszFCB1899 @Tasde No chyba nie do końca tak to działa. Wbiłem teraz zasady rekrutacji w kilku miastach i często jest zapis że oboje rodziców musi pracować itd. Owszem - są czasami pewne preferencje jak rodziny wielodzietne czy dziecko z orzeczeniem niepelnosprawnosci ale kryterium dochodowego nie widziałem a często jest właśnie warunek,że oboje rodziców musi pracować.

0

@Who_you_mam A pamiętasz jak Cavaniego ukarali za słowo negrito?

0

@Tasde "pierwszeństwo oczywiście będą mieli ci, co tych podatków nie płacą" Możesz to wytłumaczyć na jakiej zasadzie ma to działać?

0

@marcin62 "Ktoś na wczesnym etapie edukacji będzie wiedział, czy chce zostać np. mechanikiem samochodowym, dentystą czy bibliotekarzem" - ten argument mnie rozwalił.
Aha - no i może na początek niech zaczną od siebie, bo choćby na stanowiska w KPRM część urzędów w ogłoszeniach podaje proponowane zarobki, a w części to jest tajne. Taka powinna być kolej rzeczy, a nie od razu narzucają to firmom.

2

@Misiusessi Jest taka stronka strefainwestorów i tam są fajne statystyki spółek, artykuły itd Aha No i podstawowa sprawa - polecam otworzyć sobie IKE (jeśli jeszcze nie masz żadnego), bo inaczej będziesz cały czas płacił podatek od ewentualnych zysków, albo kombinował z rozliczaniem strat. A tak nie płacisz podatku i kasa pracuje, a jak zechcesz wyjąć przed emerytura to i tak możesz to zrobić i dopiero wtedy jednorazowo zapłacisz podatek.

0

@urbipl Litwini się ostro narazili Chińczykom swego czasu. Czyżby odwet?

0

@pluszek Czyli według ciebie osoby decyzyjne które na to przyzwalały postąpiły słusznie? Powinien być jasny i surowo egzekwowany rozkaz aby takie dzieci zlać pasem po dupie i pogonić do domu. Na litość boską - nie piszemy o 16-17 latkach które się garnęły do powstania, tylko jak w tym przypadku o 11-latku.
@Kazragore Ta krytyka dotyczy osób decyzyjnych a nie ludzi którzy brali w tym udział

0

@Kazragore Cokolwiek by nie czuli to powinni zrobić wszystko aby dzieci nie brały w tym jakiegokolwiek udziału. Co innego uczyć te dzieci potajemnie i w ten sposób umożliwiać im podejmowanie oporu,a co innego wciągać je do walki.

0

@pluszek Tylko ostro można podsumować tych którzy podjęli decyzję o wybuchu powstania. Ale najgorszym bestialstwem jakiego się dopuścili to to, że jeszcze zezwolili brać w nim udział i ginąć dzieciom.

0

@Kgorecki2500 Daj spokój Nawrocki to jest nawiedzony człowiek. Poczytaj wywiad z jego ówczesnym pracownikiem. Bocheński może niewybieralny,ale wydaje się lepszym kandydatem

3

@Criss18Barca Jakie dobre jednostki? Stworzyły bydlaków,którzy posyłali dzieci na bezsensowną śmierć. Jeśli popierasz tych bydlaków, którzy na to zezwalali to tak samo popierasz tych którzy obecnie w Afryce dają dzieciom broń i wciągają do walki.

1

@TheNekro94 A jaka jest prawidlowa odpowiedz?

0

@Arkon Ale to nie jest tak łatwo odpowiedzieć. Trzeba znać koszty, miejsce docelowe - bo zakładam, że dworzec to tylko część drogi do celu.
Co innego gdy jedziesz sam a co innego z rodziną - koszty moga być wówczas całkiem inne.

0

@AFA Dokładnie - i o tym powinno się dyskutować, a nie o jakichś pozaboiskowych tematach zastępczych.

1

@VegetaPolska Wielka Gęba przemówiła.

0

@Popitek12 Messi.

0

@Marian_Pazdzioch W sumie podobna akcja wywołała słynny kryzys kubański.

0

@Matheu12 Liczą na efekt Trumpa, który przewróci ekologiczny stolik

1

@Kengo Nieprawda. Jesli coś posiada masę,nie może pędzić z prędkością światła

0

@Pedri16Future Będzie oglądane.

7

Brawo Pique - zamilczać podobne ekscesy to najlepsza taktyka. Powinno się wyrobić taki nawyk aby wszelkie pomysły aktywistów były zamilczane i nie rozpowszechniać informacji o nich. Tak jak np na meczu gdy ktos wbiegnie nagi na boisko to realizator tego nie pokazuje.

0

@Bobo25 A może jeszcze sprawdz na mailu

1

@AFA Ja nadal nie widzę w tym najmniejszego problemu. Tak jak pisałem wcześniej - mnie interesuje jedynie postawa zawodnika na boisku i tyle.

1

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk Wisi i powiewa mi jego zachowanie. Natomiast irytuje mnie postawa urażonych ekspertuf, stąd ośmieliłem się uczestniczyć w dyskusji.

0

@Kapitan hawk Ależ mi to wisi i powiewa. Jak dla mnie to taki Zieliński może sobie po meczu i na klęczkach czekać pod autobusem na jakiegoś rywala. Dla mnie liczy się tylko to co pokazuje na boisku i chciałbym aby o tym dyskutowano, a nie o tym co kadrowicze robią po meczu.
Edit - dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej?

8

@NeroTFP1 Przeżyliśmy prezydenta mocarstwa światowego. którego przerastało wejście po schodach do samolotu, czy inne banalne czynności, więc i Sławek dałby sobie radę.

0

@Kapitan hawk Ok. Ty byś nie chciał bo to Cristiano. Gdyby to był Messi to być może łaskawszym okiem byś spojrzał na tę fotkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?