@Sulimo A co to za argument? Miał ich nie brać w imię idei? To, że musi działać w tym chorym systemie który tworzy patologie oznacza że musi się do niego dostosować. Ale nie oznacza ze nie może tego krytykować
@FcPortoFan1999 Mam wrażenie,że akurat Jankesi mają gdzieś kto tu u nas rządzi i jaki ma stosunek do ich prezydenta i kierują się interesem swojego kraju,ewentualnie czasem przymilają się podczas kampanii na użytek wyborców polskiego pochodzenia. Wizyta Bidena za rządów PIS-u, który nieraz w niego uderzał medialnie najlepiej o tym świadczy. Tak więc żadne działania czy też zaniechanie działań władz polskich nic w tym temacie za bardzo nie zmieni.
@macio_944 To zdjęcie od tego brytyjskiego reportera, który we wrześniu dokumentował poczatek II w. św. w Polsce? Jesli tak to ogólnie ma na koncie wiele takich wstrząsajacych ujęć
Powiem wam,że za Xaviego to te mecze się oglądało do końca z większym przejęciem i emocjami. Nawet przy prowadzeniu 2-0 człowiek nie był niczego pewny, a wczoraj to po pierwszej połowie juz przestałem oglądać, bo po meczu było.
1
@Sulimo A co to za argument? Miał ich nie brać w imię idei? To, że musi działać w tym chorym systemie który tworzy patologie oznacza że musi się do niego dostosować. Ale nie oznacza ze nie może tego krytykować
0
@Kgorecki2500 Ojej. Pan Miller ośmielił się użyć oficjalnej nazwy stanowiska, tak jak zapisano w rozporządzeniu tworzącym ten urząd.
0
Komentarz usunięty
0
@Radioactive9705 Juz niejeden międzynarodowy dzień czegos tam mocno mnie zadziwił. Ale do cholery- dzień Caps Locka? Wtf?
0
@siuuu Nic ino karać i karać.
0
@FcPortoFan1999 Właśnie sam podałeś powód,że nie musimy się o nic martwić. Cokolwiek byśmy nie zrobili to i tak maja nas gdzieś.
5
@FcPortoFan1999 Mam wrażenie,że akurat Jankesi mają gdzieś kto tu u nas rządzi i jaki ma stosunek do ich prezydenta i kierują się interesem swojego kraju,ewentualnie czasem przymilają się podczas kampanii na użytek wyborców polskiego pochodzenia. Wizyta Bidena za rządów PIS-u, który nieraz w niego uderzał medialnie najlepiej o tym świadczy. Tak więc żadne działania czy też zaniechanie działań władz polskich nic w tym temacie za bardzo nie zmieni.
3
@jacek905 Kontuzja go przygniotła,a nie żaden numer. Przeciez to smieszne.
0
@Edoss Jakoś był tyle lat i o dziwo nic takiego nie miało miejsca. A za to Polaka rodaka z Barcy w LM i PK pokazywali
0
@Edoss Chcieli Tuska to mają. Kurski wróć...
0
@MOLESTA Chyba nie wiesz za bardzo czemu powstają takie wiązanki. Hiszpanie zdecydowanie do nich nie pasują na najniższym stopniu.
1
@macio_944 To zdjęcie od tego brytyjskiego reportera, który we wrześniu dokumentował poczatek II w. św. w Polsce? Jesli tak to ogólnie ma na koncie wiele takich wstrząsajacych ujęć
0
@AFA Moze i się broni,ale nadal będę zaskoczony jeśli się tam znajdzie.
0
@Kgorecki2500 Skoro Michnik tak mówi to ja mu nie wierzę.
0
@AFA Ja będę zaskoczony,bo spokojnie mogę wymienić 10 innych zawodników bardziej zasługujacych na ten przedział.
0
@Kgorecki2500 Domyślam się - tak samo jak przy sesji czaskoskiego w tramwaju
0
@draxidox A tu cyk - jakiś gangus wyciąga giwerę i strzela przez okienko
2
@Kgorecki2500 No i elegancko.
2
@bartekvisca Myślę,że najbliższe dwa mecze zweryfikują ten temat.
3
Powiem wam,że za Xaviego to te mecze się oglądało do końca z większym przejęciem i emocjami. Nawet przy prowadzeniu 2-0 człowiek nie był niczego pewny, a wczoraj to po pierwszej połowie juz przestałem oglądać, bo po meczu było.
0
@Encore Mówi tak tylko dlatego,że grają razem w repce. Top 10 dla Lautaro to będzie zaskoczenie.
0
@Roobo Nie. Chyba o innej sytuacji mówimy. Pena wtedy był w innym miejscu chyba. Nie widziałem też że się wydarł. Ale musiałbym powtórkę zobaczyć.
0
@Roobo Jeszcze raz obronił przed utratą gola gdy wybił sprzed naszej bramki
2
@dzefrej234 Gyokeres.
1
Jeszcze niech Fati coś strzeli coby się chłopak podbudował trochę.
0
@Encore Tylko że tu nie było zatrzymania. Też mi się to bardzo nie podoba,ale jak to zapisać w przepisach aby to wyeliminować?
0
Karny imienia Argentyny.
0
@Maker0 Jak mu zarekwirowali to nie sądzę.
0
@Kgorecki2500 Cynamon? Top.
1
@Pawlak1992 ramos.