0

@norbi77 Nie jestem. Ale to nie znaczy, że z byle powodu będę ich od razu opluwał. Najpierw poczekam aż się to ewentualnie potwierdzi.

1

@Lucyfffer Na nic nie znaczącym meczu? Kazdy mecz naszej reprezentacji jest dla mnie ważniejszy niż jakikolwiek mecz Barcy.

0

@ProMILs Dlatego jesli koniecznie chcą to forsować, to lepiej by było aby to deweloper budował tak jak to robi,ale jakis procent ze zbudowanych mieszkań przekazywał na rzecz państwa/ samorządu. Przynajmniej byłoby taniej.

1

@NeroTFP1 I to jest dla mnie GOAT. Huk z tym że mu się krótko chciało. Takich graczy teraz juz nie robią.

1

@ToWinaSedziego Wymęczyła? Jak dla mnie emocje w meczu z Chorwacją były mega. Dawno żadnego meczu tak nie przeżywałem

0

@norbi77 Jacy moi ziomale? Jedyni którzy o tym krzyczą to madrycioki.

1

0

@Mow_mi_Douglas Powiem tak - jak będzie w top 10 to będzie zaskoczenie.

0

@Criss18Barca To ten od tej muzyki? Myślałem że to nazwa zespołu.

0

@norbi77 Tylko że teraz z tym gwałcicielem to na razie nic nie wiadomo o co chodzi. Po co pisać podobne bzdury?

0

@TheNekro94 W tym Idaho to już jakieś przegięcie.

1

@norbi77 A co? Alves tam się przeprowadził?

0

@Rastafarnianin Jakiego fejka? To Wp wiadomosci teraz fejki wypuszcza?

0

@Rastafarnianin Chcieli Tuska to będą mieli. A to dopiero poczatek

1

@Linghunter88 Otóż to. Po prostu należałoby wyznaczyć jakieś ramy czasowe aby to miało sens.

0

@marcin62 Ale powinno chociaż nauczyć poprawnej pisowni.

0

0

@Messibestplayerintheworld A skąd wiesz że nie będzie? Nie musi być dokładnie taki jak on,ale Maradona czy Pele też mieli być jedni i wyjątkowi i nikt im miał nie dorównać.

0

@FcPortoFan1999 A ja tam nienawidzę tych przerw na piłkę klubową. No ale nic to. Listopad szybko przyjdzie.

1

@Lionel_Messi10 Poprzednio tego nie napisałeś,a to jednak zmienia postać rzeczy.

1

@Lionel_Messi10 No jasne - mistrzostwo Europy do którego się wydatnie przyłożył to przecież nic. Masz rację. Xd.

0

@Lionel_Messi10 Yamal - widzisz mnie?

2

@mr Barca Iga Świątek.

4

@Dari0G Typ już wyjaśniony raz na zawsze. Niby bankrut a na wycieczki i na szlugi go stać? Ciekawe co na to jego wierzyciele.

2

@Lionel_Messi10 A podasz jakies argumenty? Bo ja podałem. Czy przywiązujesz dziś wagę do tytułów i osiągnięć Pelego? A wszechczasy, to rozumiem że dotyczą też tego co będzie w przyszłości. No chyba że cos źle przetłumaczyłeś.

3

@Lionel_Messi10 Bezsensowne sa takie nagrody. Załóżmy, że kiedyś taki Pele albo Maradona zostalby utytułowany takim wyróżnieniem. Zgodnie z nazwą juz nikt nigdy by tak nie mógł być tytułowany. Nawet taki obecnie hołubiony przez wielu Messi.

0

@Kgorecki2500 No jasne - tylko skąd się bierze ta protekcja? USA to nie jest dobrotliwy naiwny staruszek który daje się sterować sprytnemu cwaniakowi. Nie bez powodu przymyka oko na różne wyskoki swego sojusznika.

0

@Kgorecki2500 Owszem - daje. I to nie tylko ONZ - ale nawet i wojska amerykańskie zdarzało im się atakować. Polecam zapoznać się z historią USS Liberty, a zwłaszcza z historią przedstawianą przez weteranów którzy do dziś próbują dojść prawdy i ją rozpowszechniać.

0

@MessiTheBesst Czemu zakładasz od razu mandat? Może dadzą tylko upomnienie. W moim przypadku tak było. Choć w sumie nie wiem jak to teraz wygląda bo te przepisy niedawno zmieniali

0

@Kgorecki2500 Daj spokój - to nie jest z tego powodu o którym piszesz. To geopolityka i położenie daje im pewne przywileje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?