@ProMILs Dlatego jesli koniecznie chcą to forsować, to lepiej by było aby to deweloper budował tak jak to robi,ale jakis procent ze zbudowanych mieszkań przekazywał na rzecz państwa/ samorządu. Przynajmniej byłoby taniej.
@Messibestplayerintheworld A skąd wiesz że nie będzie? Nie musi być dokładnie taki jak on,ale Maradona czy Pele też mieli być jedni i wyjątkowi i nikt im miał nie dorównać.
@Lionel_Messi10 A podasz jakies argumenty? Bo ja podałem. Czy przywiązujesz dziś wagę do tytułów i osiągnięć Pelego? A wszechczasy, to rozumiem że dotyczą też tego co będzie w przyszłości. No chyba że cos źle przetłumaczyłeś.
@Lionel_Messi10 Bezsensowne sa takie nagrody. Załóżmy, że kiedyś taki Pele albo Maradona zostalby utytułowany takim wyróżnieniem. Zgodnie z nazwą juz nikt nigdy by tak nie mógł być tytułowany. Nawet taki obecnie hołubiony przez wielu Messi.
@Kgorecki2500 No jasne - tylko skąd się bierze ta protekcja? USA to nie jest dobrotliwy naiwny staruszek który daje się sterować sprytnemu cwaniakowi. Nie bez powodu przymyka oko na różne wyskoki swego sojusznika.
@Kgorecki2500 Owszem - daje. I to nie tylko ONZ - ale nawet i wojska amerykańskie zdarzało im się atakować. Polecam zapoznać się z historią USS Liberty, a zwłaszcza z historią przedstawianą przez weteranów którzy do dziś próbują dojść prawdy i ją rozpowszechniać.
@MessiTheBesst Czemu zakładasz od razu mandat? Może dadzą tylko upomnienie. W moim przypadku tak było. Choć w sumie nie wiem jak to teraz wygląda bo te przepisy niedawno zmieniali
0
@norbi77 Nie jestem. Ale to nie znaczy, że z byle powodu będę ich od razu opluwał. Najpierw poczekam aż się to ewentualnie potwierdzi.
1
@Lucyfffer Na nic nie znaczącym meczu? Kazdy mecz naszej reprezentacji jest dla mnie ważniejszy niż jakikolwiek mecz Barcy.
0
@ProMILs Dlatego jesli koniecznie chcą to forsować, to lepiej by było aby to deweloper budował tak jak to robi,ale jakis procent ze zbudowanych mieszkań przekazywał na rzecz państwa/ samorządu. Przynajmniej byłoby taniej.
1
@NeroTFP1 I to jest dla mnie GOAT. Huk z tym że mu się krótko chciało. Takich graczy teraz juz nie robią.
1
@ToWinaSedziego Wymęczyła? Jak dla mnie emocje w meczu z Chorwacją były mega. Dawno żadnego meczu tak nie przeżywałem
0
@norbi77 Jacy moi ziomale? Jedyni którzy o tym krzyczą to madrycioki.
1
@okiemtypera_lucaxx95
0
@Mow_mi_Douglas Powiem tak - jak będzie w top 10 to będzie zaskoczenie.
0
@Criss18Barca To ten od tej muzyki? Myślałem że to nazwa zespołu.
0
@norbi77 Tylko że teraz z tym gwałcicielem to na razie nic nie wiadomo o co chodzi. Po co pisać podobne bzdury?
0
@TheNekro94 W tym Idaho to już jakieś przegięcie.
1
@norbi77 A co? Alves tam się przeprowadził?
0
@Rastafarnianin Jakiego fejka? To Wp wiadomosci teraz fejki wypuszcza?
0
@Rastafarnianin Chcieli Tuska to będą mieli. A to dopiero poczatek
1
@Linghunter88 Otóż to. Po prostu należałoby wyznaczyć jakieś ramy czasowe aby to miało sens.
0
@marcin62 Ale powinno chociaż nauczyć poprawnej pisowni.
0
@BorzyKrzys @NeroTFP1 Opinia?
0
@Messibestplayerintheworld A skąd wiesz że nie będzie? Nie musi być dokładnie taki jak on,ale Maradona czy Pele też mieli być jedni i wyjątkowi i nikt im miał nie dorównać.
0
@FcPortoFan1999 A ja tam nienawidzę tych przerw na piłkę klubową. No ale nic to. Listopad szybko przyjdzie.
1
@Lionel_Messi10 Poprzednio tego nie napisałeś,a to jednak zmienia postać rzeczy.
1
@Lionel_Messi10 No jasne - mistrzostwo Europy do którego się wydatnie przyłożył to przecież nic. Masz rację. Xd.
0
@Lionel_Messi10 Yamal - widzisz mnie?
2
@mr Barca Iga Świątek.
4
@Dari0G Typ już wyjaśniony raz na zawsze. Niby bankrut a na wycieczki i na szlugi go stać? Ciekawe co na to jego wierzyciele.
2
@Lionel_Messi10 A podasz jakies argumenty? Bo ja podałem. Czy przywiązujesz dziś wagę do tytułów i osiągnięć Pelego? A wszechczasy, to rozumiem że dotyczą też tego co będzie w przyszłości. No chyba że cos źle przetłumaczyłeś.
3
@Lionel_Messi10 Bezsensowne sa takie nagrody. Załóżmy, że kiedyś taki Pele albo Maradona zostalby utytułowany takim wyróżnieniem. Zgodnie z nazwą juz nikt nigdy by tak nie mógł być tytułowany. Nawet taki obecnie hołubiony przez wielu Messi.
0
@Kgorecki2500 No jasne - tylko skąd się bierze ta protekcja? USA to nie jest dobrotliwy naiwny staruszek który daje się sterować sprytnemu cwaniakowi. Nie bez powodu przymyka oko na różne wyskoki swego sojusznika.
0
@Kgorecki2500 Owszem - daje. I to nie tylko ONZ - ale nawet i wojska amerykańskie zdarzało im się atakować. Polecam zapoznać się z historią USS Liberty, a zwłaszcza z historią przedstawianą przez weteranów którzy do dziś próbują dojść prawdy i ją rozpowszechniać.
0
@MessiTheBesst Czemu zakładasz od razu mandat? Może dadzą tylko upomnienie. W moim przypadku tak było. Choć w sumie nie wiem jak to teraz wygląda bo te przepisy niedawno zmieniali
0
@Kgorecki2500 Daj spokój - to nie jest z tego powodu o którym piszesz. To geopolityka i położenie daje im pewne przywileje.