@NeroTFP1 Dla mnie to kolejny kult konsumpcjonizmu i tyle. Tak samo zresztą jak przerobiono nasze pozostałe święta. A podobnym praktykom mówię stanowcze NIE.
@pepo_barcarzadzi Czego mu zadrościsz? Wstydu na cały kraj? Jeszcze gdyby był młodszy to byc moze miałby czym imponować na takim nagraniu. Ale w tym wieku wystawiać się na publiczny widok to musi być trauma.
@MesQueUnClub96 Chodziło mi o lobby które to robi. Ale skoro nie ma problemu z koszulką,to komu przeszkadza opinia gracza który mówi że nie chce tego gówna podpisać? Przecież to tylko kawałek szmaty więc co komu do tego co ten zawodnik z tym zrobi?
@PatrykBarca Myślałem, że piszemy o rekordzie frekwencji w Polsce. To skąd to porównanie z USA? Niczego nie ujmuję tej wykonawczyni. Napisałeś tylko że rekord nie do pobicia,a moim zdaniem takie liczby bez problemu by się wyprzedały i tyle. Kwestia samej organizacji, a nie braku zainteresowania. Poza tym to nie jest tak,że polski artysta ma u nas jakies fory pod tym względem i raczej sam fakt że ktoś przyjeżdża z zagranicy budzi większe zainteresowanie.
@MesQueUnClub96 Różnica jest taka że niepełnosprawni nie maja swojego lobby i nie narzucają innym swego światopoglądu. Ba - nawet nie walczą jakoś mocno o sprawy które ich dotyczą w praktyce a które miałyby im usprawniać funkcjonowanie w społeczeństwie. A to sa prawdziwe problemy,a nie wymysły jakichś ------ów którzy się na siłą narzucają wszystkim wokoło.
@abram3k Sporty walki ,a szlachetny sport. Wybierz jedno. A zwłaszcza w obecnej dobie to sporty walki nazywane dla zmyłki dyscyplinami "kobiecymi" rzeczywiscie mają wiele wspólnego ze szlachetnością
@Comentateiro Jakimi wyłomami? To już dochodzimy do sytuacji gdy jeden poseł z drugim bez zgody wodza nie może nic zdziałać? To ich wyborcy są od rozliczania ich działań a nie wodzowie partii.
@Comentateiro No niestety oni nie mają żadnych granic. A ja jako obywatel chciałbym aby znajdowali jakieś kwestie newralgiczne dla dobra kraju ponad podziałami. Jak widać jednak musi być mur i już. Gdy posłanka chciała wyjąć cegłę to ją zaszczuli i pogonili. A jeszcze ktoś temu przyklaskuje. Plemienna mentalność.
@kamyk_23 Tak gwoli ścisłości -ta polska ciemnota to ci którzy głosują inaczej niż ty? Czyli skoro nie wstydzisz się Polski, tylko tej ciemnoty, to nie uważasz ich za Polaków? To chciałeś przekazać czy błędnie interpretuję twoj wpis?
1
@RoberDzik Ktoś wie jaki my mamy interes aby w tym,że stacjonują tam nasi żołnierze?
9
@NeroTFP1 Dla mnie to kolejny kult konsumpcjonizmu i tyle. Tak samo zresztą jak przerobiono nasze pozostałe święta. A podobnym praktykom mówię stanowcze NIE.
0
@okiemtypera_lucaxx95 No i nie podobasz mi się....
0
@Zoker W większości nadal nie mają.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@pepo_barcarzadzi Gratuluję podejścia, bo to ułatwia wiele spraw w życiu. Mimo wszystko jednak odrobinę godności warto zachować.
0
@pepo_barcarzadzi Czego mu zadrościsz? Wstydu na cały kraj? Jeszcze gdyby był młodszy to byc moze miałby czym imponować na takim nagraniu. Ale w tym wieku wystawiać się na publiczny widok to musi być trauma.
1
No i pięknie. La Vinotinto stanęło na wysokości zadania.
4
Całe nasze życie to tylko jedno wielkie powolne samobójstwo.
0
@draxidox Kaczyński wyszedł aby cyknąć sobie pamiątkową fotkę z grupką dzieciaków. Dobrze że dzieciaki się zgodziły, miłą pamiątkę będzie miał prezes.
0
@esem91 Dobrze, elegancko robi. Dobry przekaz leci.
0
@MesQueUnClub96 Chodziło mi o lobby które to robi. Ale skoro nie ma problemu z koszulką,to komu przeszkadza opinia gracza który mówi że nie chce tego gówna podpisać? Przecież to tylko kawałek szmaty więc co komu do tego co ten zawodnik z tym zrobi?
0
@MesQueUnClub_87 Ja i tak zakrywam druga ręką, coby jakaś ukryta kamerka nie nagrała pinu.
0
@PatrykBarca Myślałem, że piszemy o rekordzie frekwencji w Polsce. To skąd to porównanie z USA? Niczego nie ujmuję tej wykonawczyni. Napisałeś tylko że rekord nie do pobicia,a moim zdaniem takie liczby bez problemu by się wyprzedały i tyle. Kwestia samej organizacji, a nie braku zainteresowania. Poza tym to nie jest tak,że polski artysta ma u nas jakies fory pod tym względem i raczej sam fakt że ktoś przyjeżdża z zagranicy budzi większe zainteresowanie.
3
@MesQueUnClub96 Różnica jest taka że niepełnosprawni nie maja swojego lobby i nie narzucają innym swego światopoglądu. Ba - nawet nie walczą jakoś mocno o sprawy które ich dotyczą w praktyce a które miałyby im usprawniać funkcjonowanie w społeczeństwie. A to sa prawdziwe problemy,a nie wymysły jakichś ------ów którzy się na siłą narzucają wszystkim wokoło.
0
@Rastafarnianin Konrad ostro o europarlamentarzystach z Konfederacji.
0
@Katalonbar Ale czemu nie do pobicia? Przeciez taki Podsiadło na pniu wyprzedaje stadiony - kwestia tylko organizacji gdyby ktoś chciał to pobić.
0
@norbi77 Nihil novi.
0
@AFA Pracujesz u Donalda T. ? Wstydu nie masz?
0
@abram3k Sporty walki ,a szlachetny sport. Wybierz jedno. A zwłaszcza w obecnej dobie to sporty walki nazywane dla zmyłki dyscyplinami "kobiecymi" rzeczywiscie mają wiele wspólnego ze szlachetnością
2
@Comentateiro "Dla mnie PiS to mafia i rozumiem ten tok myslenia." Policja nawet z mafią czasami się dogaduje.
4
@partymaker Jak widać 6 osób zainteresowało.
0
@Comentateiro Jakimi wyłomami? To już dochodzimy do sytuacji gdy jeden poseł z drugim bez zgody wodza nie może nic zdziałać? To ich wyborcy są od rozliczania ich działań a nie wodzowie partii.
8
@Comentateiro No niestety oni nie mają żadnych granic. A ja jako obywatel chciałbym aby znajdowali jakieś kwestie newralgiczne dla dobra kraju ponad podziałami. Jak widać jednak musi być mur i już. Gdy posłanka chciała wyjąć cegłę to ją zaszczuli i pogonili. A jeszcze ktoś temu przyklaskuje. Plemienna mentalność.
6
@Comentateiro "Będziemy w Unii". I to jest właśnie problem - nie sama obecność w Unii,ale to dokąd ta Unia zmierza
0
@Zoker Dlaczego we wrześniu?
0
@draxidox Daj spokój - 8 lat niszczono państwo, teraz jest czas sprzątania, a ty się czepiasz o jakieś obietnice. xd
0
@Bykunn Chodziło ci o zeznania podatkowe czy oświadczenia majatkowe?
23
@kamyk_23 Aha. No to ciekawe podejście. Takie d--okratyczne.
44
@kamyk_23 Tak gwoli ścisłości -ta polska ciemnota to ci którzy głosują inaczej niż ty? Czyli skoro nie wstydzisz się Polski, tylko tej ciemnoty, to nie uważasz ich za Polaków? To chciałeś przekazać czy błędnie interpretuję twoj wpis?