@Kidd Ostatnio większośc słucham. Oprócz tego wypożyczam,bo lokalna biblioteka cały czas zaopatrza się w nowości. Niestety obecnie literatura idzie w masowość. Zanim sięgniesz po jakis tytuł musisz sprawdzić czy przypadkiem to nie jest jakaś kolejna nowa seria. A to juz pomału zaczyna nużyć.
@SawneyBean A to oni mają coś innego w dokumentach wpisane niz to co wymieniłeś? Bo to za kogo ktoś się uważa to chyba nie da się zapisać w przepisach,aby go wykluczyć.
@KrychaFCB A już tam od razu kraj upada - to, że kilka osób odkleiło nie oznacza upadku kraju. Czy czujesz w związku z tą sytuacją jakieś konsekwencje? Ludzie skupiają się na podobnych na razie w sumie mało szkodliwych idiotyzmach,a mało się mówi o gospodarce itp. Ja wiem, że kto chce to sobie o tej gospodarce znajdzie wszystkie dane,ale mimo wszystko media na pierwszych stronach skupiają się na mało istotnych rzeczach
0
@Kidd Ostatnio większośc słucham. Oprócz tego wypożyczam,bo lokalna biblioteka cały czas zaopatrza się w nowości. Niestety obecnie literatura idzie w masowość. Zanim sięgniesz po jakis tytuł musisz sprawdzić czy przypadkiem to nie jest jakaś kolejna nowa seria. A to juz pomału zaczyna nużyć.
0
@Deraxium A co - żałujesz mu? Czy zazdrościsz?
28
@Arden Normalność i tradycja vs postęp. Wybierzcie sami.
8
Prokurator chorągiewka działający pod dyktando aktualnych władz oskarża policjanta za wykonywanie swoich czynności. Parodia, gdzie my żyjemy - https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/policjant-nie-wpuscil-poslanek-ko-do-strefy-zamknietej-uslyszal-zarzuty-karne/1n6yb33
0
@Kapitan hawk Cristiano Ronaldo miałby odpalać znicz we Francji? Ludziom to już naprawdę na łeb ten Ronaldo siada.
1
@Encore Wygląda jak brudnopis.
0
@tristan87 No dokladnie. Jest tylko zakaz gry w piłkę, cokolwiek co to jest za sport. W inne gry zespołowe można grać
1
@tristan87 Nie napisali,że w piłkę nożną.
8
@tristan87 Albo się ubezpieczył od kradzieży a wcale tam tego nie miał.
0
@LinekMichal Z jednej strony prawda,ale z drugiej sam widzisz,że z Olmo to nie działa
0
@SawneyBean A to oni mają coś innego w dokumentach wpisane niz to co wymieniłeś? Bo to za kogo ktoś się uważa to chyba nie da się zapisać w przepisach,aby go wykluczyć.
0
@SawneyBean A co proponujesz z tym zrobić?
7
@KrychaFCB A już tam od razu kraj upada - to, że kilka osób odkleiło nie oznacza upadku kraju. Czy czujesz w związku z tą sytuacją jakieś konsekwencje? Ludzie skupiają się na podobnych na razie w sumie mało szkodliwych idiotyzmach,a mało się mówi o gospodarce itp. Ja wiem, że kto chce to sobie o tej gospodarce znajdzie wszystkie dane,ale mimo wszystko media na pierwszych stronach skupiają się na mało istotnych rzeczach
0
@Death_voice Wypisuje dokladnie to samo co robia wszyscy którzy bronią chłopaka. Osądza,a zapewne nie zna szczegółów sprawy.
0
@Death_voice Rzeczniczka policji mówiła, że mają nagranie tej sytuacji. Ciężko się wypowiadać nie znając szczegółów sprawy.
0
@ObiwanKenobi Umieścili 41 skrzyneczek w łazienkach ministerstwa. Xd xd xd.
0
@AlexDark00 Parodia.
0
@MOLESTA ?????????
0
@Barca_Big_Moment Afryka?
0
@Arden Jak dla mnie to i tak zbyt dużo za Olmo.
0
@BoRoWieC Rodri też może być. Alvareza niech sobie zatrzymają
0
@blakkudium Możemy im odpuścić Olmo w zamian za Bernardo Silvę.
0
@ricardo0705 Ech. Gdyby tylko istniał alternatywny świat w którym Kolo Muani trafia, to .... byłby idealny swiat.
0
@Colon Będą się oganiać od much i komarów.
1
@konrad_124583 Co za pytanie. Ja to się zastanawiam jedynie czy Real nawiąże z nami jakąś wyrównaną walkę czy na starcie zostanie w tyle.
0
@MesQueUnClub_87 Tak czy siak raczej nigdy się na to nie skuszę.
0
@Kuchar Właśnie do Orbana i Le Pen wszyscy z nich powinni trafić.
0
@Omoziu Ma Piętaszka.
0
@4drian0 Ciekawe,że tylko drugi murzyn zaoponował.
0
@Kgorecki2500 Ktoś mi wyjaśni jak to się je? Przecież to musi byc mega niewygodne - jak to w ogóle ugryźć