0

@jacobFCB Dodałbym jeszcze, że i wygląda jak menelica.

0

@Destroyer_of_Worlds A - no tak. W ten deseń. Pobierają kasę i zatrzymują dla siebie. O tym nie pomyślałem.

0

@Destroyer_of_Worlds Może się mylę,ale jak ktoś wynajmuje lokale przez booking czy inne tego typu portale to taka opłatę odprowadza. Nie wiem czy w każdym przypadku ale tam są takie opłaty wyszczególnione w ofercie. Też nie wiem kto powinien być w tym przypadku kontrolowany - turysta czy ten co wynajmuje lokal ma taki obowiązek, aby to opłacić?

1

@FCB_dimiC Taka dokładnie jest obecnie cena nad morzem.

0

@messi564 Kto pozna tę historię to już naprawdę będzie kojarzył tę markę pozytywnie. Więc ta decyzja o wypłacaniu wynagrodzeń spłaci się momentalnie i zaprocentuje na lata.

0

@BorzyKrzys Kiedyś to było. Tera to nie ma....

0

@tomek8756 Ależ maszkara. Multipla obecnych czasów.

2

@FCB_dimiC To już nie są ceny 1 czy 2 zł, ale 4 zł. Dla czteroosobowej rodziny to już się robi 16 zł jeśli wszyscy będą chcieli skorzystać podczas pobytu na plaży. W sytuacji gdy taka czteroosobowa rodzina płaci samorządowi już różnorakie opłaty za sam pobyt, to jest to sprawa dyskusyjna. Samorząd powinien pewne rzeczy takim turystom za te opłaty zapewniać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCB_dimiC Rozmawiamy o samorządzie. Jasne że jesli ktos ma możliwość ustawić swoja toaletę to chce na tym zarabiać. Rola samorządu nie polega jednak na generowaniu zysków.

0

@michaelski Co to jest sparkling?

0

@Safrani Doskonale znam ten temat. A ze zbożem stało się dokładnie to co miało się stać w założeniu unijnych decydentów.

0

@BorzyKrzys Taa. Szkoda chłopa - na pewno dostał jeszcze lepszą posadkę.

1

@clyde Dokładnie - łatwiej go spalić, ale to już nie podchodzi pod kradzież ...

0

@Safrani To w końcu Polska otworzyła te granice czy UE?

0

@Linghunter88 Ale to jest zdecydowanie inna para kaloszy. "Darmowe" toalety eliminują takie sytuacje, że ktoś pójdzie po prostu za potrzebą w krzaki. Jeśli samorząd nie ma na to kasy to lepiej aby podniósł o tą złotówkę opłatę klimatyczną dla wszystkich i postawił za to takie toalety. Z korzyścią dla ogólnego porządku.

1

@BorzyKrzys Akurat bardzo dobrze,że ten zamach się nie powiódł. Kto wie jak by się potoczyly losy swiata gdyby bardziej ogarnięci naziści przejęli władzę

0

@Arcybiskup Zapomniano dopisać,że Polacy w przeciwieństwie do pozostałych nacji kradną głównie miejsca pracy....

0

@FCB_dimiC Przeciez jak napisałem - pieniądze od turystów w różnej formie trafiają do tych samorządów turystycznych. Przeciez tu chodzi o te głównie oblegane miejsca. Nie oszukujmy się,że tu chodzi tylko o koszty utrzymania toalet. Po prostu zrobiono sobie z tego kolejną maszynkę do robienia pieniędzy i tyle.

0

@brzucho Dziesiątki różnych scenariuszy można sobie wyobrazić, jak można zaszkodzić innej osobie odbierając w złej wierze taka przesyłkę. Ale tak samo kilka nieodebranych wezwań jest traktowane w świetle prawa jako odebrane i jest podstawą do podejmowania dalszych kroków w sprawie.

2

@FCB_dimiC Nie państwo ale na przykład gmina która przecież pobiera choćby opłatę klimatyczną czy różne inne od turystów. Nie wspominając o parkingach stworzonych już i tak za pieniądze mieszkańców.

0

@Kgorecki2500 MAGA > MALA

0

@DLFCB To jest właśnie chore w tych przepisach o mowie nienawiści które chcieli wprowadzić. Że to jest zbyt uznaniowe.

0

@Szklaner Pierwsze słyszę,że ktoś to zbiera. Rozumiem,że to musza byc jakieś dłuższe włosy. To jest okreslona jakaś minimalna długość?

0

@mrboom Na szczęście nie wiem o czym piszesz.

0

@Azazel_Pazuzu Nie przebije. Jesli chodzi ci o rozgłos to czemu się dziwić? Transfer Mbappe w zasadzie przewijał się od kilku lat, od pół roku byl w zasadzie spodziewany, potem tylko czekano na oficjalne potwierdzenie po finale LM. Transfer Nico niby się przewijał wczesniej,ale teraz dochodzi do konkretów to czemu się dziwić,że media grzeją temat i o tym dużo piszą? Natomiast transfer Nico nigdy nie dorówna transferowi Mbappe. Transfer cracka, kontra transfer bardzo dobrego piłkarza. Ile osób średnio interesujacych się pilką zna takiego Nico,a ile osób zna Mbappe? To nie ma żadnego porównania nawet.

0

@Arden Jakie to jest słabe. Jak krytykuję Zajaczkowską i jej kolegów za alians z AfD,tak sięganie po takie środki ataku na tę postać jest żałosne. Ludzie mają różną przeszłość - np. o niejakim Koniecznym z Partii Razem możemy przeczytać w wikipedii - "W młodości sympatyzował z nacjonalistami[2]. Sam siebie z tego okresu określił jako faszystę i odciął się od tego. Był również uzależniony od alkoholu. Za pomocą terapii wyszedł z nałogu, w wywiadzie z 2016 wskazał, że od kilkunastu lat nie pije". Czy ktos mu to dzisiaj jakoś mocno wypomina? Oceniajmy ludzi za ich dzisiejsze wybory,słowa i czyny,a nie za to co robili kiedyś w młodości. Czemu to ma niby służyć?

0

@mmaciass Lis jest totalnie odklejony - pełna zgoda. Nadal jednak podtrzymuję swoje zdanie. Wpisy niby na pierwszy rzut oka drastycznie sprzeczne za sobą,ale jednak da się tę sprzeczność wykluczyć. W pierwszym uważa to posunięcie za zły pomysł, w porównaniu z Bidenem ocenią ją jako gorszy wybór - to ,że jest to dobra wiadomość dla Trumpa nie oznacza, że ceni Trumpa wyżej. W drugim to już jest bezpośrednia ocena tych dwóch postaci. Nie traktuj tego jako jakiejś próby obrony Lisa czy jego słów, ani broń Boże, że się z nimi zgadzam, aczkolwiek przyznam mu trochę racji,że zastąpienie Bidena akurat Kamalą to bardzo zły pomysł. Po prostu da się te wpisy obronić przy odpowiednim spojrzeniu na sprawę. Nie są ze sobą DRASTYCZNIE sprzeczne. Tylko tyle.

0

@mekston Dovbyk, Lewandowski,

2

@Kgorecki2500 W którym niby miejscu ten pomnik obraża uczucia narodowe Ukraińców? Jak tam nawet żadnego Ukraińca nie ma przedstawionego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?