0

@Azi Brawo ty. Nie bądźmy obojętni wobec takiego chamstwa. Nawet jak ktoś się spieszy to tak ciężko zostawić numer telefonu w uszkodzonym aucie? A kto cię konkretnie zwyzywał?

0

@marcin62 Pies pewnie pierwszy wskoczył do kolejki, reszta ekipy podążyła za nim w drugiej.

0

@MessiForeverTheBest To jest bardzo mądra zasada, tyle że sama ceremonia otwarcia IO to nie było stricte wydarzenie sportowe (zwłaszcza za sprawą organizatorów).

1

@Kgorecki2500 Oby jednak nie. Jak dla mnie to nie wydaje się wcale sympatyczna. W ogóle w porównaniu choćby do Bryłki z Konfederacji to wypada naprawdę bardzo słabo według mnie.

0

@Safrani @Arcybiskup Wy nawet nie wiecie o czym bredzicie. NATO to nie jest jakieś zebranie meneli pod budką z piwem, że sobie takie rzeczy mogą robić.

2

@Safrani @Arcybiskup A to ciekawe w jaki sposób, skoro jest to możliwe jedynie poprzez decyzję zainteresowanych wyjściem państw.

0

@NeroTFP1 Po co te insynuacje na temat domniemanego partnera? Natomiast cała ta sytuacja jest straszna. Najbardziej szkoda takich dzieci.

7

@Hellrider Na szczęście to nie Bartoszewski ich do NATO i do UE przyjmował i nie on będzie ich wyrzucał.

0

@TheNekro94 Zrywkę to się robi w lesie - jest to ściaganie ściętych drzew. @A4ron Tez znam i stosuję słowo wiszczeć.

0

@Herato Serio tak wyobrażasz sobie jej wybór?

2

@Ojciec5tkidzieci Musisz czasem zmieniać rękę.

0

@mrboom Jak jesteś taki mądry to wyjdź na ulicę i krzyknij głośno "Zaczekaj człowieku". Sam zobaczysz ile kobiet się obejrzy.

0

@Michael24 A daj Pan spokój. Szkoda gadać

16

@4drian0 Pierwsze raz takie coś słyszę. No chyba ze ktoś produkuje albo montuje meble.

1

@misterio No nic nie myśle - po prostu pierwszy raz miałem bezpośrednią styczność z czymś takim.

0

@Azi Zwykły numer komórkowy, jak odebrałem to było najpierw nagranie kobiety że to niby infolinia banku i chodzi o wniosek kredytowy który rzekomo wypelnilem i by poczekac na polaczenie z pracownikiem banku, potem odezwał sie typ ze wschodnim akcentem - - jak poprosilem o podanie numeru sluzbowego na ktory oddzwonie to udał klopoty z polaczeniem i sie rozlaczyl

0

@kuz No spoko. Tyle że typ tak powiedział że nie wiem o który bank chodzi - albo PEKAO albo PKO.

0

Możecie poradzić czy warto gdziekolwiek zgłaszać próbę oszustwa przez telefon? W sensie gdy zadzwonił ktoś kto chciał wyłudzić dane i podawał się za pracownika banku. Czy to i tak nic nie da?

0

@WiernyKibic111 Jasne. Zwłaszcza kogoś z kogo nie da się jej ściągnąć.

3

@WiernyKibic111 "Zwykłego braku biletu" xd. Jakaś śmieszna grzywna nigdy nie oduczy złodzieja swoich nawyków, a takie coś to zapamięta na długo. Zwłaszcza,że jeszcze ktoś wrzucił do neta jego wizerunek.

1

@Arden Każdego tak powinni traktować to by się szybko nauczyli płacić za bilety.

1

@Katalończyk 99 Czemu rasizm? To zjawisko dotyczy wszystkich reprezentacji.

1

@Sc00rwiel No to niech przyjdzie na asystenta.

0

@misterio Według mnie nic w tym dziwnego czy niezrozumiałego. To normalne że kibicujemy swoim rodakom, do tego zainteresowanie ludzi przyciągają sukcesy i nie chcą przegapić zdobywania medali na IO przez naszych rodaków,nawet jak na co dzień nie interesują się danym sportem.

1

@misterio Ale też każdy obywatel naszego kraju płaci za ten medal,więc w pewnym sensie on jest także nasz.

2

@Culer9002 Już lubię tego typa.

0

@Death_voice Rasistowska Argentyna. Ha tfu na nich. Nie bez powodu naziści sobie tam schronienie znaleźli.

0

W sam raz mógłby wskoczyć za Probierza.

0

@Pawlak1992 Żaden argument. Wyścigi ze zwierzętami sa według mnie bardziej widowiskowe.

0

@kazbychu Ogólnie nie była taka zła do jazdy. Chodziło mi o to,że nie mając odpowiedniego wzrostu to za dzieciaka wymyślało się takie sposoby aby jechać na rowerze, gdy nie było rady aby na niego normalnie wsiąść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?