@Azi Brawo ty. Nie bądźmy obojętni wobec takiego chamstwa. Nawet jak ktoś się spieszy to tak ciężko zostawić numer telefonu w uszkodzonym aucie? A kto cię konkretnie zwyzywał?
@MessiForeverTheBest To jest bardzo mądra zasada, tyle że sama ceremonia otwarcia IO to nie było stricte wydarzenie sportowe (zwłaszcza za sprawą organizatorów).
@Kgorecki2500 Oby jednak nie. Jak dla mnie to nie wydaje się wcale sympatyczna. W ogóle w porównaniu choćby do Bryłki z Konfederacji to wypada naprawdę bardzo słabo według mnie.
@Azi Zwykły numer komórkowy, jak odebrałem to było najpierw nagranie kobiety że to niby infolinia banku i chodzi o wniosek kredytowy który rzekomo wypelnilem i by poczekac na polaczenie z pracownikiem banku, potem odezwał sie typ ze wschodnim akcentem - - jak poprosilem o podanie numeru sluzbowego na ktory oddzwonie to udał klopoty z polaczeniem i sie rozlaczyl
Możecie poradzić czy warto gdziekolwiek zgłaszać próbę oszustwa przez telefon? W sensie gdy zadzwonił ktoś kto chciał wyłudzić dane i podawał się za pracownika banku. Czy to i tak nic nie da?
@WiernyKibic111 "Zwykłego braku biletu" xd. Jakaś śmieszna grzywna nigdy nie oduczy złodzieja swoich nawyków, a takie coś to zapamięta na długo. Zwłaszcza,że jeszcze ktoś wrzucił do neta jego wizerunek.
@misterio Według mnie nic w tym dziwnego czy niezrozumiałego. To normalne że kibicujemy swoim rodakom, do tego zainteresowanie ludzi przyciągają sukcesy i nie chcą przegapić zdobywania medali na IO przez naszych rodaków,nawet jak na co dzień nie interesują się danym sportem.
@kazbychu Ogólnie nie była taka zła do jazdy. Chodziło mi o to,że nie mając odpowiedniego wzrostu to za dzieciaka wymyślało się takie sposoby aby jechać na rowerze, gdy nie było rady aby na niego normalnie wsiąść.
0
@Azi Brawo ty. Nie bądźmy obojętni wobec takiego chamstwa. Nawet jak ktoś się spieszy to tak ciężko zostawić numer telefonu w uszkodzonym aucie? A kto cię konkretnie zwyzywał?
0
@marcin62 Pies pewnie pierwszy wskoczył do kolejki, reszta ekipy podążyła za nim w drugiej.
0
@MessiForeverTheBest To jest bardzo mądra zasada, tyle że sama ceremonia otwarcia IO to nie było stricte wydarzenie sportowe (zwłaszcza za sprawą organizatorów).
1
@Kgorecki2500 Oby jednak nie. Jak dla mnie to nie wydaje się wcale sympatyczna. W ogóle w porównaniu choćby do Bryłki z Konfederacji to wypada naprawdę bardzo słabo według mnie.
0
@Safrani @Arcybiskup Wy nawet nie wiecie o czym bredzicie. NATO to nie jest jakieś zebranie meneli pod budką z piwem, że sobie takie rzeczy mogą robić.
2
@Safrani @Arcybiskup A to ciekawe w jaki sposób, skoro jest to możliwe jedynie poprzez decyzję zainteresowanych wyjściem państw.
0
@NeroTFP1 Po co te insynuacje na temat domniemanego partnera? Natomiast cała ta sytuacja jest straszna. Najbardziej szkoda takich dzieci.
7
@Hellrider Na szczęście to nie Bartoszewski ich do NATO i do UE przyjmował i nie on będzie ich wyrzucał.
0
@TheNekro94 Zrywkę to się robi w lesie - jest to ściaganie ściętych drzew. @A4ron Tez znam i stosuję słowo wiszczeć.
0
@Herato Serio tak wyobrażasz sobie jej wybór?
2
@Ojciec5tkidzieci Musisz czasem zmieniać rękę.
0
@mrboom Jak jesteś taki mądry to wyjdź na ulicę i krzyknij głośno "Zaczekaj człowieku". Sam zobaczysz ile kobiet się obejrzy.
0
@Michael24 A daj Pan spokój. Szkoda gadać
16
@4drian0 Pierwsze raz takie coś słyszę. No chyba ze ktoś produkuje albo montuje meble.
1
@misterio No nic nie myśle - po prostu pierwszy raz miałem bezpośrednią styczność z czymś takim.
0
@Azi Zwykły numer komórkowy, jak odebrałem to było najpierw nagranie kobiety że to niby infolinia banku i chodzi o wniosek kredytowy który rzekomo wypelnilem i by poczekac na polaczenie z pracownikiem banku, potem odezwał sie typ ze wschodnim akcentem - - jak poprosilem o podanie numeru sluzbowego na ktory oddzwonie to udał klopoty z polaczeniem i sie rozlaczyl
0
@kuz No spoko. Tyle że typ tak powiedział że nie wiem o który bank chodzi - albo PEKAO albo PKO.
0
Możecie poradzić czy warto gdziekolwiek zgłaszać próbę oszustwa przez telefon? W sensie gdy zadzwonił ktoś kto chciał wyłudzić dane i podawał się za pracownika banku. Czy to i tak nic nie da?
0
@WiernyKibic111 Jasne. Zwłaszcza kogoś z kogo nie da się jej ściągnąć.
3
@WiernyKibic111 "Zwykłego braku biletu" xd. Jakaś śmieszna grzywna nigdy nie oduczy złodzieja swoich nawyków, a takie coś to zapamięta na długo. Zwłaszcza,że jeszcze ktoś wrzucił do neta jego wizerunek.
1
@Arden Każdego tak powinni traktować to by się szybko nauczyli płacić za bilety.
1
@Katalończyk 99 Czemu rasizm? To zjawisko dotyczy wszystkich reprezentacji.
1
@Sc00rwiel No to niech przyjdzie na asystenta.
0
@misterio Według mnie nic w tym dziwnego czy niezrozumiałego. To normalne że kibicujemy swoim rodakom, do tego zainteresowanie ludzi przyciągają sukcesy i nie chcą przegapić zdobywania medali na IO przez naszych rodaków,nawet jak na co dzień nie interesują się danym sportem.
1
@misterio Ale też każdy obywatel naszego kraju płaci za ten medal,więc w pewnym sensie on jest także nasz.
2
@Culer9002 Już lubię tego typa.
0
@Death_voice Rasistowska Argentyna. Ha tfu na nich. Nie bez powodu naziści sobie tam schronienie znaleźli.
0
W sam raz mógłby wskoczyć za Probierza.
0
@Pawlak1992 Żaden argument. Wyścigi ze zwierzętami sa według mnie bardziej widowiskowe.
0
@kazbychu Ogólnie nie była taka zła do jazdy. Chodziło mi o to,że nie mając odpowiedniego wzrostu to za dzieciaka wymyślało się takie sposoby aby jechać na rowerze, gdy nie było rady aby na niego normalnie wsiąść.