0

@KondiCules kurwa wstaję jutro po 4 ale oglądnę bo następne dwa tyg nam w weekendy drugie zmiany

1

@FcPortoFan1999 jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.

0

No to Real zgarnął właśnie majstra. Girona spuchnie a my to o czwarte miejsce będziemy się bić.

6

@koraldinho49 no my to akurat nie mamy z czego się śmiać bo u nas podobnie.

1

@MaFCB pewnie w Niemczech będzie najlepszy mecz a z drugiej strony można zobaczyć jak sędzia pomaga Realowi xD

1

@Pawlak1992 to samo miałem napisać

9

@Luccas Eric chyba za free przyszedł.

0

@kakusus Barcelona nie miała trenera z górnej półki już bardzo dawno (chyba, że się wybił u nas jak Pep albo Ryjek.)

12

Szkoda chłopa, bardziej tu pasował niż Lewy.

0

@kanver_ tylko de Jong na chyba teraz zwrot odroczonej pensji więc dlatego więcej zarabia niż Lewy

0

@qbuteq żebyś się nie zdziwił, u nas każdy zawodnik jest ceniony przez pół.

3

To będzie pełen napięcia dwumecz. Dwie drużyny przegrywów się spotkają w LM a to się rzadko zdarza w fazie pucharowej.

2

Sprzedać z pocałowaniem ręki jak tyle kasy dają. Może by też Rekina chcieli w pakiecie?

0

@Marjando zobacz kogo Xavi chciał i ile kosztowali.

0

@AduŚ07 kasa by była, wyrzucił mnustwo kasy w błoto na zachcianki Xaviego to i wyskrobałby kasę na porządnego trenera.

10

Ten to ślepy fanatyk. Zapatrzony w siebie i swoje decyzje i za cholere nie przyzna się do błędu. Witać że jest politykiem a nie zarządcą.

1

@Magicc89PL dwóch zawodników to był przebłysk, bo asysta ideolo.

0

@beter2 Malcom się zwrócił

0

@escarabajo spokojnie bo jeszcze jej nie przeskoczymy

0

@escarabajo moje oczekiwanie na ten sezon to nie dostać fest wypierdolu od Realu i zdobyć czwarte miejsce w lidze.

0

Ciekawe czy odczucia w klubie są pozytywne? xD

0

@robsons23 jak mogę to nie przełączam, ale już nie biorę wolnego w pracy żeby oglądnąć Barce. Albo dorosłem albo szkoda dnia wolnego trącić na tą padake.

0

@waletpl jak by Klopp za rok przyszedł to moglibyśmy poświęcić rok. A ty kogo byś chciał?

0

@waletpl z tymczasowym Marquezem.

0

Szkoda że jesteśmy bankrutem i w dodatku w biurach panuje burdel i kolesiostwo. Bo może by Jurgen Klopp tu zawitał.

1

@krajana Ja ju jestem od początków strony. I też uważam, że Xaviego należy szanować jako piłkarza ale jako trener jest kiepski i tyle. Dostał jak na te czay sporo kwasy na transfery i ma dobry skład, który powinien walczyć o mistrza w lidze a tu może się okazać, że w LM nie będziemy grać bo panienki nie zajmą czwartego miejsca. Oczywiście nie należy wyzywać Generała ale pożegnać z honorami i podziękować.

1

Hehe heh jesteśmy dziadami xD

3

Pożytek z drewniaka taki, że czasem się piłką od niego odbije xD

1

@drifboy25 przecież powie że dobrze gramy

0

@Carlosss troszkę duża prośba. Po pierwsze kasy ni ma a po drugie nie ma DNA Barcelony. I co najgorsze panienki by musiały zapieprzać na treningach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?