0

@Mat1079 jest progres bramkę straciliśmy dopiero pod koniec połowy xD

1

To jest parodia drużyny, Xavi opowiada głupoty o dwóch trofeach. Tutaj będzie sukces jak będzie 4 miejsce w lidze. Jakby nie skrzydłowi to nie było by żadnej akcji.

0

Może Janasa weźmy xD

0

Cirkawe co myśli Laporta, do takiego gówna doprowadził Barce z Xavim, że aż strach. Kasa zadzwonię poszła w błoto a gra gorsza niż za Rudego.

0

@partymaker a kto jest lepszy od niego? Brazylijczyk bez dryblingu ale za to z jedną nogą, dzieciak czy Rekin? A może Robercik który myśli że może rozgrywać jak Messi.

10

@partymaker Felix jest najlepszym naszym napastnikiem. Tylko jest ustawiony nie na swojej pozycji.

3

Yerry Mina to chyba jedyna nasza dobra sprzedaż od dawna xD

21

Mówcie co chcecie ale najbardziej Barceloński w ataku jest Felix. Gość ma w sobie to coś.

7

Ten połamany Turek też wybierał Barce

0

Pewnie chcą dać za młodego autograf Xaviego no kasy nie mamy.

1

Femina zakiszą na ławie a jakieś wynalazki by chcieli.

0

Najlepiej będzie jakby kupili nowego trenera z papierami, bo same wynalazki u nas są trenerami.

0

Powiedzcie mi kiedy dostałyśmy ostatnio taki wypierdol od Realu?

1

Dawniej to kasa na stół i bierzemy młodego. Teraz Eintraht nas przelicytuje.

2

@Bajson nie wiem czy Setien lepiej nie ogarnąłby tego burdelu.

0

@kinioo xD
....................


0

@bulo ostatnim naszym skrzydłowym na poziomie był Ney a później to już pseudo skrzydłowych mieliśmy.

0

@Pablozeusz chyba wypierdol lepszy, coś kasy wpadnie i może Denzela kopną w dupe. Bo dziś jak odpadniemy to powiedzą, że lepiej graliśmy i ogólnie jest dobrze.

1

Degradacja w tym sezonie niemiłosierna. Jeśli trener się nie zmieni to będziemy modlić się o czwarte miejsce.

0

@Barca2022 ujowo ale jednakowo grają hehe. Jak przejdziemy dalej to ciemno widzę te mecz z Realem.

0

Nam nie trzeba zawodników tylko trenera z papierami (sztab fizjoterapeuci, lekarze) żeby złapać te panienki za mordę, bo skład mamy dobry.

0

@LukaszFan albo we więźniu xD

0

@Magicc89PL na szybkie kontry to trzeba mieć szybkość xD

1

@Alan_fcbfan Pedri to ma siłę grać max 60 min bo później to oddycha rękawami.

0

@Michal1975 to był kozak. Po kontuzji wracał odrazu w super formie, trochę pograł i znowu kontuzja.

1

@Gall tylko ta skarbonka pusta.

3

Debzel powie że jest ok a powinien coś takiego powiedzieć


0

A Żula może nie chcieli by wzamian?

0

@Bonobo może siadła ich jakość tylko są szkoleni na wyniki, pressing kontra przechwyt. Teraz R10 by tak nie potańczył z piłką bo by go połamali.

1

@Geble wątpię teraz młodzi wolą oglądać turniej lola albo csa. Nie znam wielu młodych co jarają się piłką jak ja za młodych lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?