mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O co chodzi z najniższa czerwoną? , widzę dużo tu oglądających więc ktoś może odpowiedzieć.
1
@Ghotti czyli policja może nas pałować wszedzie, za brak maseczki czy za zgromadzenie tak?
0
Neymar dalej w cieniu stoi biedny nie opali się nigdy.
0
@mate92 zaraz pewnie zlecą się ci którzy powiedzą że podważam istnienie wirusa. Wychodzę wam naprzeciw, więc od razu mówię wirus jest a co ciekawe był już dawno. Wirusy koronowe są najstarszymi z jakimi człowiek miał do czynienia. Tylko że pandemia straciła to co miała w nazwie i co ją definiuje czyli ilość zgonów na zachorowanie. SARS Cov 2 został przedefiniowany i jest zwykła epidemia. W przypadku epidemii nie ma takich schizow jak teraz. Dziękuję i życzę miłego wieczoru więc dalej Atalanta nic pięknego nie ma jak wyrzucenie poraz kolejny tego śmiesznego klubiku.
11
@tobiasson92 koleś bez żadnej wiedzy medycznej ani wykształcenia mówi kiedy pandemia się skończy. Od razu widać co to jest za pandemia.
0
@Szicek10 tą nie z karnego a z gry
4
Jak można było anulować 2 bramkę Messiego? To jest jakiś żart aż muszę się napić weselnej kolejnej
0
@pawelfcb2010 dzięki za info
0
Ktoś wie dlaczego studio F1 na eleven jest zdalne?
0
@Joe_Pesci trzeba odjąć bo przegramy XD
5
@NeroTFP Państwo z papieru i dykty
0
@bixmix kto na prawym skrzydle gra w Chelsea może jest coś na rzeczy, albo słabsza forma.
18
@DanielOOL Najgłupsze tłumaczenie ever jakie słyszałem od trenera.
0
@patryk355 zastanawiam się o czym rozmawiali?
0
@Striker Jedno jest pewne coś im się pomyliło oglądam P3 i jest Gio
0
@michal26 dziwne, wczoraj miał tylko I trening, a dziś Q1, nie znam się do końca ale by musiał chyba wystąpić w całych kwalifikacjach i później w wyścigu. Edith to jest P3 czyli Practice jednak coś dziwnego bo Gio jest w P3 w tabelce.
0
@tobiasson92 Paranoia sięga już wyżyn idiotyzmu co jeszcze!?
0
@Janiama mamy ustalone tyle i tyle. Nie wiem jaką liczbę ustanowili. Dopóki do niej nie dobijemy nie pozwolą nam skończyć.
1
@Slazmi pozdro kolego i obyśmy dziś się cieszyli z awansu Barcelony.
1
@Slazmi a tam w sumie dobrze zarabiam teraz zaciskam pasa inwestycję mam więc czasami ciężko jest w miesiącu
1
@tomFCB Jeszcze dziś i można zaczynać wakacje
1
@Slazmi to mało haha a jest 8
1
@Slazmi już 1/3 nie ma i jak tu żyć?
2
@Slazmi ogólnie jestem na urlopie i ciężko już było z Hajsem, długo wyczekiwana wypłata ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Slazmi witaj w klubie
8
@Adamski69 brickleberry XD nie zapalaj jestem na tlenie hahah
0
@kibicsportu tak napisałeś XD mogłem się domyślić
0
@kibicsportu haha serio? W sumie dobra możesz się tak pocieszać.
2
Uuu jaka stypa w studiu po meczowym