0

Dziękujemy Rafini

0

@toretto724 czy ja mówiłem coś o wyniku?

3

Przecież to jest chyba najlepsza pierwsza połowa od h... dawna pod względem szybkości gry i atrakcyjności. Oby tak dalej.

2

@Konradomoreno tak wiem niestety :)

18

Trzeba doceniać ciszę wyborczą. La Rambla taka piękna ;)

0

Jednak Waldek miał rację co do Williana

0

@Nicko u nas to będzie by był mega gwiazdą.

5

@Nicko może być tak że skończy w takim Spal i ślad po nim zaginie

0

@ForcaMilosz zrozum bo to nowy Szawi miał być bo robi kółeczka itp. Oni nigdy nie zrozumieją że drugiego Generała czy Inieste to my nie zobaczymy tacy gracze pojawiają się na X lat. Arthur kondycyjnie nie wytrzymywał meczów na europejskim poziomie.

0

Cud..................

0

@justfootball zaryzykujesz?

0

@amanter Były mecze bez Messiego co Suarez strzelał i Griez

0

@BarcaInfo chyba kolejny remis z trudnym przeciwnikiem na ciężkim terenie

0

@amanter Uwierz jakby nie było Messiego Barcelona już była by na prowadzeniu

0

Niech Messi zejdzie na chwilę, sami pograją i strzelą gola a później wróci.

0

@PanZagadka i cyk do Messiego

0

@Avatarr Tata Martino wygrał klasyk na SB 3:4

1

@SeeleyBooth Dokładnie stara gwardia out, Bartomeu out, gra zespołowa in

0

@AduŚ07 Może jakaś zrzutka?

0

Starczyło im sił na dwie kolejki....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kolejne ciasteczko od Arthura

0

@Encore i sił na 90 min, gość jest za słaby na Europejska piłkę a wszyscy się nim podniecają bo kółeczka kręci jak Xavi. Co z tego że kręci jak nie szuka wolnych przestrzeni i gra mega zachowawczo.

1

@FC1899Barca Jakie stroje taka gra czyli w kratkę

0

@IronSanHybrid nie mamy kibiców

7

@DonMatteo901 Biedroń:4 razy tak

0

@tomono podasz na jutro numery lotto?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kodi77 Zaraz ci wyjadą że to La Rambla i można rozmawiać o wszystkim. Aż do pożygu do k

1

@Hosh Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowsko-amerykańskim zarządem powierniczym, nic dodać nic ująć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?