0

@MesQueUnClub96 daj Boże.

0

@Xavifcb6 Ja osobiście chce wierzyć że to jest koniec niszczenia wszystkiego co ten klub dokonał przez dekadę. Czytam właśnie biografie Messiego i tam jest świetnie opisane jaką wielką k... graliśmy pod koniec ery Franka Rajkaarda, pomimo tego co dokonał on i Ronnie dla tego klubu sprawa była prosta trzeba było się rozstać z trenerem i paroma zawodnikami. Teraz historia zatoczyła koło i ponownie takie rzeczy należy powtórzyć.

0

@domin682 Myślę że wiele odnośnie trenera wyjaśni się po euro 2020. Kilku ciekawych trenerów będzie wolnych.

3

@domin682 Tu nie chodzi o narzekanie dla samego narzekania. Po pierwsze jest uzasadnione, a dlaczego spytasz? Już spieszę z odpowiedzią :). Po mimo zmiany zawodników w wyjściowym składzie gramy to samo, gość ma takich piłkarzy że na serio powinno to wyglądać chociaż trochę lepiej. Valverde jedyne co poprawił to grę obronną w pierwszym sezonie która przyniosła korzyści, trzeci sezon i z niej nic nie pozostało. Przygotowanie fizyczne jest bardzo ważne co pokazały mecze. To teraz pytanie, kiedy oni będą gotowi grać na poziomie czyli w formie? Ma przyjść na wiosnę? Na wiosnę to my możemy już o nic nie grać i to jest smutne.

0

„Trenerów krytykuje się za wyniki, to niesprawiedliwe"- chyba tylko nie za wyniki.

5

Z Francja dostaną wpier... I się skończy euforia kolaborantow musoliniego.

0

Koniec. Nic z tego nie będzie.Jak my mamy wygrać bloku procent niewiele a w ataku też.

0

@D10SLEO tak samo jak Barcelona

0

@mrboom Daliśmy się ponieść emocjom, rozwalili nas.

0

Niestety wszystkiego nie można wygrywać

0

Już 3 sezon i Valverde nie doczekał się krzesełka musi kucac?

0

@barteggg08 może na meczu o większej randze

1

Doczekamy się białych chusteczek?

0

@Cariones poczekaj do końca meczu:P

8

Typowy mecz zespołów ze środka tabeli wyrównany.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mario96w straciliśmy gola bo gramy h*jnie

0

@Cwaniak4 Valverde skończył się po 1 sezonie.

1

Czy mi się wydaje że gramy kompletnie bez taktyki, oni biegają tak jak chcą.

0

My już nawet na CN gramy tak jak na wyjazdach.

0

Zbyt duże ryzyko.

0

W tym roku nic żadnych trofeów z roku na rok coraz gorzej. Co musi się stać aby Valverde odszedł?

0

@adambądkowski93 wiadomo o czyje cztery litery.

3

Brawo Var, brawo sędzia szkoda że wcześniej nie było varu. Nie lubię obu zespołów ale Real zawsze jak przegrywa jest miło, nie ważne z kim.

0

@MarioVeB! Mały błąd ale każdy ma coś słabo z pamięcią ;)

0

@Tasde po pierwsze Liverpool nie był taki słaby na CN miał swoje akcje i gdyby to wykorzystali inaczej byśmy rozmawiali.

0

@MarioVeB! 2015 za LE wygraliśmy z P$G na wyjeździe dwa razy grupa i faza pucharowa i z Bayernem Monachium, pokonywalismy mistrzów top lig i skończyło się jak skończyło w Berlinie LM ostatnia. W 2016 wystczyło odpowiednio się zmocnić ale postawiono na nie trafione transfery. Remontada z PSG była ostatnim zrywem gdzie widziałem że Barcelona gra z charakterem. Odpadniecie późniejsze z Juventusem spowodowało to wszystko co teraz mamy.

0

@wajcha dziękuję za wytłumaczenie, mecz z totkami był najlepszym rok temu w fazie grupowej niestety jak na razie ostatnim. Nie wierzę w jakąś super metamorfozę obecnej Barcelony. Kiedyś pamiętam była taka za LE wygraliśmy LM i MSN robiło robotę. Teraz spójrz jaki ma skład Valverde nie do pomyślenia Messi, Suarez, Dembele, Griezmann, de Jong, Arthur i jak gramy? Bardzo słabo cisną nas już takie zespoły jak Borussia czy Lyon. Może wyjdziemy z grupy ale znów zrobimy z siebie pośmiewisko w Europie bez walki. Mam nadzieję że to już ostatni sezon Valverde. Dość.

0

@wajcha możliwe chodziło mi o City więc dla mnie wszystko co szejki to Emirates, a po drugie po naszej grze na wyjazdach to z Arsenalem byłby problem

0

@FC1899Barca proszę z pakietem Ernesto Valverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?