mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bovciek nie chciało mi się sprawdzać wiec napisałem jak napisałem
1
Może powinniśmy się zastanowić nad zajęciem 3 miejsca w grupie LE z tym trenerio to realna szansa.
0
@Kapitan hawk co mnie obchodzi Liverpool
1
@FC1899Barca gówno toskycznie, nie ma taktyki pomiędzy piłkarzami i nie grali z sobą
4
K...... nawet ten zespół z Neymarem grałby tak samo, czemu musimy się męczyć dalej z tym pseudotrenerem
0
@kiper09 aby remis.
0
@kkbarca co wy macie z tym ciężkim terenem, ciężki teren to Anfield, Emirets Stadium albo Santiago Bernabéu
0
@darek60 jakbyś włączył mecz który był dwa lata temu za Valverde to jest to samo, nic nie tracisz chłopie ;)
0
@kuz jaka kontrola środka jak nic z niej nie wynika
0
@Mns21 Borussia to nie City bądź Juventus
0
@kuz co jakim mocnym rywalem???????
0
Jak można tak ustawiać zespol jakim jest Barcelona na remis. #taktykerni
0
@BarcaInfo prędzej odejdzie Valverde do trzech razy sztuka.
1
Roberto xddddddddddd
0
@barcelonaLM że co? My to z Borussia powinnyśmy wygrać a skończy się jak zwykle.
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
To będzie cud jak wywieziony zostanie remis z tego meczu.
0
@koksik2700 Jeśli chodzi o Valverde to nie wróżę żadnych rewelacji remis to maks z tego co może być pod jego wodzą. I to będzie cud jak nie przegramy. Signal iduna park to ciężki teren podobny do Afield jeśli chodzi o kibiców i atmosferę.
0
@Piatus98 serio?
0
@Odesseiron tak jak za memem
„ Andrzej, to j........ “
1
@nammah jeszcze tydzień i też długo oczekiwany urlop.
1
Serio???????? Nie wierzę
17
Ernesto Valverde czyli jak w 3 sezony zrobić z Barcelony ligowego średniaka.
1
W tym roku to nawet ligi z tym trenerio nie wygramy, powinien odejść po PK, ale my musimy wszystko przegrać. Nawet po dobrej grze w obronie nic nie zostało z pierwszego sezonu. #Valverdeout
3
Haha a mógł dalej być w cieniu Messiego, teraz jest nie tylko w jego cieniu a w miejscu gdzie słońce nie dochodzi XD
4
@patrykzmc2000 Nie mogę doczekać końca trwania umowy pomiędzy Barcelona a Ernesto Valverde. Trwa ona zdecydowanie za długo - mate92
0
@JanuszXD nie mówię że to są chłopcy do bicia ale bez przesady, ten artykuł nie miał prawa powstać. Dla takiego klubu jak Barcelona to jest z...... obowiązkiem wygrać z takim przeciwnikiem grając jeszcze u siebie. Nie róbmy z siebie zespołu dla którego wygrana z Betisem to święto jakbyśmy byli jakimś średniakiem ligowym. Artykuł miał wywołać dyskusje i to zrobił, kliknięcia się zgadzają.
0
@TylkoBarca7273 i co to ma do rzeczy, nie żyjmy przeszłością tylko tym co jest i będzie.
4
To tylko Betis.............
0
@swiergol2 zgadzam się ze wszystkim ale ten klub wymaga zmian nie możemy się stać drugim Milanem. Valverde to trener który jest tu i na teraz. Nigdy nie będzie budowniczym również czasy się zmieniły oczekuje się tytułów. Tylko trzeba sobie zdać sprawę że trzeba dużego wysiłku i szczęścia oraz zawodników którzy pasują do stylu gry aby osiągnąć sukces. Niestety dwa lata weryfikują Valverde i jego styl, nie potrafimy zaskoczyć rywali w obronie też nie prezentujemy się najlepiej co świadczy Zamora albo brak tego trofeum da MaTsa. Mam nadzieję że to ostatni sezon Valverde po mimo tego czy coś dokona w tym sezonie.