1

@stepkovski z jakiego wzoru wyliczyles ile kibicuję? Zawsze Barcelona powinna walczyć o wszystkie trofea ale może to ty za krótko kibicujesz jeśli tego nie pamiętasz...Bo ja pamiętam te czasy kiedy na początku sezonu nie było wymówek takich jak teraz i płaczu o sędziów, losowanie itp. Lecz ty jesteś typowym kibicem nie znam się a wypowiem się.

1

Niewiarygodne jak szybko w tym klubie zmieniają się priorytety...

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

0

Komentarz usunięty

0

@Mankind dzięki

1

0

Pytanie do osób mieszkających w KRK lub w okolicach, kolega chce się wybrać na mecz Barcelony z Interem do jakiegoś baru gdzie będzie transmisja. Polecacie coś.

1

@Survier miej szacunek do wuefisty przynajmniej za jego sterami wygraliśmy LM

31

Po tym co zobaczyłem jestem oburzony przygotowaniem taktycznym i mentalnym na ten mecz. Od dawien dawna wiadomo jak grają włoskie drużyny. Ten mecz idzie na twoje konto Generale.

4

Niestety, ale ten mecz przegraliśmy na 3 różnych poziomach.
1. Taktyczny ( wina Xaviego)
2. Personalny ( brak pomocy)
3. Mentalny ( DNA przegrywow dalej jest w tym klubie)
Pomijam czynnik sędziowski, ponieważ tylko słabi skarżą się na poziom sędziownia a sprytni ( poprostu lepsi) umieją to wykorzystać patrz Real, albo dziś Inter)

1

@El Plutoninho życie jest niesprawiedliwe jeśli się z tym nie pogodzisz będzie źle. Trzeba zawsze brać sprawy w swoje ręce a nie liczyć na kogoś.

0

@Herato wuefista przy nim to jest maestro

0

@patryk355 zagrali, trener wiedział co robi i ustawił tak zespół. Przewidział napuszonego Xaviego że będą mieli kontry. Xavi powinien oddać piłke i grać.

0

@taris gdybyśmy grali na poziomie Ligi mistrzów to nawet to nie miało by znaczenia. Przez cały mecz mielibyśmy dużo więcej okazji a to była by tylko pomyłka sędziego.

0

@barcanawieki to Barcelony się nie da oglądać

0

Trzeba grać a nie liczyć na sędziów

0

@Firestone tylko że on nie myśli na boisku

0

@clyde Xavi ball czy jakoś tak

0

@against_modern_football o cześć mówiłem że przejebiemy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?