4

Pierdole to dla mnie ten mecz się skończył jak zobaczyłem pierwsze 10 min tego spotkania. Zero pomysłu na mecz, nic dno i 10 metrów mułu. Z taką grą nie mamy czego szukać w LM a i w LE tym bardziej. Liga pewnie drugie miejsce w ciemno jeśli chodzi o puchar króla to jest loteria.

0

To już jest koniec

0

@Kalipso jakim liderem? Real wyjaśni Xaviego i ten zespół

0

@damcio24 ten klub to dno i mem, myślałem że będę tu widział zaangażowanie. Klub ten nadaje się do zaorania

0

Drugi mecz na wyjeździe w dupę, ciekawe czy z Victoria Pilzno też

1

Macie swojego Generała hahah XD

0

@MesQueUnClub96 co ty my tu bronimy wyniku

1

Haha mówiem a zostałem pojechany i to równo pozdro dla moich komentujących

0

Xavi udaje Pepa jak sobie coś wymyśli przed meczem to nie uja tego nie zmieni

0

@Katalonczyk1610 p......le to będę sobie pisać co chcę, a w tym momencie uja gramy

0

@barcelonaLM do czego to doszło że modlimy się o remis, trzeba sobię spojrzeć prosto w oczy, jesteśmy ciency na LM

0

@Ksavix bramka na konto Xaviego i braku pomysłu na Barcelonę

0

Śmieszne te komentarze były że rozjebie my ich UJ wie ile przed meczem, dostaniemy wpierdolll bo nie mamy pomysłu na ten mecz.

0

@ptrx gówno zgotujemy, dostaniemy baty w LM i od Realu też

0

@against_modern_football haha mówiem że w dupę

0

@messicocacola przecież to była ironia

0

Taką grą to nie mamy czego szukać w LM.

0

@ChampionLW będzie tak do 90 min

0

@messicocacola to trzeba być nie w pełni sprawnym aby się zesrać? Ty jesteś w ponoć w pełni sprawnym o już się zesrałes

0

0

@Janas11224 tym razem nie

0

@messicocacola chcesz podetrzeć?

1

Środek całkowicie nie istnieje w tym meczu, jedyny pomysł na mecz to piłka do Dembele. Słabo.

0

@Janas11224 karny

0

0

@messicocacola pa te ra

0

Przegramy to albo remis

1

@Malkey95 miałeś być śmieszny ale to tylko dwa herby, musisz coś lepszego napisać;)

0

Elche zapłaci rachunek XD

1

@Comentateiro oddam dom i mieszkanie Ukraińcom i po problemie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?