0

Legle odcielo mózg jeszcze dostanie czerwo

0

Zaorać. Nic z tego nie będzie

0

@DonMatteo901 najgorsze co mogło spotkać Polskę to POPIS czyli kółko wzajemnej adoracji I złodziejstwa. Jakim cudem twór PL 2050 ma tyle poparcia? Jakiś program? Czy każdy poseł na mównicy będzie płakać że konstytucja jest łamana? Komuchom I ZSL podziękuje. Serio nie ma na kogo głosować.

4

@pt9 ... no to proszę czytać dokładnie.
- Faktycznie nie ma "s", czyli Psikutas bez "s"
- Mowiłeś, że nazywasz się Keller
- mówiłem, mówiłem
wiele rzeczy mówiłem

0

Tyle się płaci za Polsat a tnie się jakby to był najgorszy stream

0

@msmsms więcej miałem z języka obcego niż z Polaka

1

@DaPidejpi Ja to nie wiem jak zdałem Polski

7

Powodzenia dla maturzystów, równo 9 lat temu ja miałem stres. Matko, jak szybko czas leci...

1

@avexavi Jeśli ktoś myśli że oni przed 2k19 nie jedli nietoperzy i innych rzeczy to ja tracę wiarę w ludzkość. Masz moją odpowiedz na to w jaki sposób pojawiła się plandemia.

0

zesrają się 1m od kibla

0

Realowi by dali

0

Zaorać nic wiecej

0

@kamiVeB jak na razie przegrywa. Co będzie po meczu to ma znaczenie.

0

Tak się zastanawiam kto gra w przewadze?

0

Jak można grać taką kupę u siebie? Określenie finały są pechowe.

1

Zamienił siekierkę na kijek

1

@Ghazul3293 Roberto jakby poszedł za Cucu to by nic nie było

5

Roberto dawno powinien grać dla Getafe

0

@PanZagadka nawet kolor pasuje XD

0

@Quavosk Bo twoje ciało i twój wybór jest gorszy niż ich ciało i ich wybór. Taka mała zagłostka.

0

Chipy wykrywające covid i paszporty covidowe. #TEORIESPISKOWETAKBARDZO
#SZURYIFOLIARZE

2

@eckov Polske Zbaw

0

Ale my jesteśmy słabi w tym sezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@maroon to jest tak jak przeciwko grypie, ten co myśli że wystarczy raz się zaszepic i tyle jest w błędzie. Co roku będzie trzeba powtarzać dawki, Ś. P Krawczyk jest przykładem o efektywności szczepionek na Covid

0

@kaamil1910 wszyscy co myślą że jak się zaszczepimy wszyscy to pandemia się skończy to są w błędzie. Nawet przyznał to Niedzielski że świat jaki był do tej pory nie wróci. Na jesień będzie kolejna fala, na wiosnę następna i tak hmmm 10 lat.

1

@against_modern_football "policja" jak i "lekarze" zapomnieli o innych rzeczach i zajęli się COVID ale nie walka z nim tylko przeciwko ludziom. Nie ma już innych chorób wypadków drogowych, kradzieży, morderstw i rozbojów. Jest tylko on COVID. "nie wszyscy, ale większość"

5

@Michvl piwo to nie alkohol

1

@wroclawianin89 3 faza trwa teraz

0

@Borneo 2260 osób, jaka grupa? Podzielili na ile na pół? Nie można liczyć jako 100%o odporności nawet jeśli to 18 zakażeń nie można liczyć do 2260 osób odporność wtedy spada prosta matematyka bądź już ekonomia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?