mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MarioVeB! Każdy jest wolnym jeszcze człowiekiem, i każdy ma prawo do tego czy się chcę szczepić czy nie. Dla mnie nie chodzi o zdrowie tylko o kasę. Wolę być foliarzem ale przynajmniej wiem że ta pandemia nie powstała wyniku zjedzenia przez Chińczyka nietoperza.
3
@MarioVeB! Serio wierzysz w to przesłanie? Odpowiedzialność za drugą osobę, jak to przecież jesteś zaszczepiony czego się boisz ?
3
@MarioVeB! Weź moje 11 dawek będziesz miał 22
2
@tomek8756 4 ? Przewidziano ich 7, wg danych jakie udostępniło ministerstwo zdrowia zakupiono 170 mln dawek
14
@tomek8756 nie bo tego nie zrobiłem, pewnie umrę jak mi jeden z użytkowników tutaj życzył
1
@macio_944 Plan jest taki aby się szczepić i szczepić i szczepić aż do usranej śmierci. A tak naprawdę odnawiać z roku na rok paszport covidowy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@lucas/catalan dodatkowo trzeba dodać że Kimi jest szczepiony
2
@ranger3120
3
@NaFazieHitman tu trzeba 4 dawki szczepionki XD
0
@barcelonaLM prowokator
2
10 na plecach zobowiązuje XD
1
@PlsNotAtletico dla mnie nie powinno się walczyć tak z ludźmi, aby się zaszczepić. Powinna być otwarta debata za i przeciw. Wszystkie osoby które znam i się zaszczepiły to nie ze względu na wirusa, tylko właśnie dla podróży. Jeśli za rok nie będę mógł pójść do sklepu i kupić sobie coś bez certyfikatu to wiedz że nie chodzi o żadnego wirusa.
0
@PlsNotAtletico wyobrażasz sobie że za rok znów będziesz musiał się zaszczepić aby nie wiem nie tylko w akademiku mieszkać ?
0
@FC1899Barca Dla mnie Zieliński to taki Roberto wieczny talent a jak jest to każdy widzi
1
@kamiVeB spokojnie to jak obietnice wyborcze PiSu w ostatecznym rozrachunku będziemy mieć mecz w d...
2
@MarioVeB! Dobrze że to ostatnia kadencja
2
Co jak co Real zdobył ligę mistrzów wrzutkami, więc sami sobie wyobraźcie gdzie nas wrzutki doprowadzą :D
1
@ElTomas do spraw bezpieczeństwa czy jakoś tak xD
1
@D10SLEO W Polsce jest jeden Pinokio
5
Jednak te wrzutki to jest styl, zwracam honor ZZ
0
@macio_944 u nas to odpowiednie słowo to anulowanie. W sejmie to przechodzi
0
@Deeespacito może żeby się rozwijał?
0
@draxidox ma ale w Napoli, reprezentacji to zapomina jak się gra. Za duży hype jest na niego a to średniak.
0
@draxidox z tym Zielińskim to przesada
0
@ToJa79 serio? a ja myślałem że siedzisz na stronie Fc Barca i marudzisz. Nie masz żadnego wpływu na to co się dzieje w klubie. Dosłownie żadnego a zachowujesz się tak, jak patrzę po komentarzach twoich jakby nie wiem Barcelona spadala do Secunda
6
Ale ból jednej części ciała u niektórych, mam nadzieję że przerzedzi się na stronie. Z klubem się jest albo nie, nawet pomimo tego wszystkiego.
0
@ToJa79 To co tu jeszcze robisz?
1
@priest9999 Ponoć tylko na 6 miesięcy, 3 dawka przypominająca będzie w Izraelu jak i wszędzie. Business is business
1
@Barca1992 mokry sen rządzących u nas