matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Alaves zapłaci rachunek.
0
@mientusek1407 kasuje naszych jak dzieci
0
@Rabakus Bo Intel lepiej pasuje do obróbki Video i programu Da Vinci Resolve.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Nie czemu niby miał dostać?
0
@MesQueUnClub_87 Jest wszystko chyba ok ale pytam w paru źródłach. Chat GPT mi napisał że jedyne co to warto drugi dysk dokupić i trochę lepszy zasilacz.
0
Jak wiemy La Rambla zna się na wszystkim. Co sądzicie o tym zestawie komputerowym? Potrzebny do obróbki video i używania głównie programu DaVinci Resolve. https://prnt.sc/9Eeu_KYo63nx
1
@misterio Gothic
0
@Mixtape No to się cieszę zdrówko!
11
@Mixtape Dobrze że nie cofałeś do przodu.
0
@Czyhrynski The Wire, Peaky Blinders, Gomorra.
0
@RoberDzik Tych co wymieniłeś ale Schmeichel też bym fenomenem.
0
Myślałem że będzie od razu lobowac
0
@Rewolucja123 I tak dalej mocno w niego wierzę
1
@JimMorrisonFCB Od czasów Bojana duża posucha :)
2
Haaland podobno był 18 razy na spalonym przez 3.5 sezonu w City. Jak to prawda to jest jakoś kosmos.
4
@Jonyx Ja gościa lubię. Kontroluje dobrze środek nie traci piłek i za Flicka gra bardziej agresywnie i więcej walczy w odbiorze.
3
Ależ mi się marzy od paru lat Haaland. Już jak byl w Borussii. Idealnie by wszedł za Lewego ale raczej chyba się nie kwapi do nas.
1
@Rupert_Haubica Co tu dużo pisać. Oprócz Haalanda transfer marzenie.
0
Haaland z takich pilek strzela 9 goli na 10 akcji
1
@kempnou ja mam remis
2
@Frimpong Ja wtedy pisałem że wole dużo bardziej Diaza niż Nico :)
1
@kanver_ Przecież zagrał w wieku 16 czy 17 lat i to u Flicka.
0
@TaKeSe nie grałem ale ludzie pisali że masa błędów i prawie gra niegrywalna.
0
Jak idzie rehabilitacja Gaviego?
0
@APTAPT przed nami Valencia zrobiła to samo.
0
Jadą z Valencia jak do pożaru
0
Monaco co jest z Wami nie psujcie kuponu :(
0
@norbi77 Ja to śledziłem na telegazecie xD
0
@directedbyfcb wiem dlatego dla nas plus a szczególnie dla Yamala
0
Dobrze że Carreras na lewej. Mendy technicznie jest delikatnie mówiąc słaby i 0 kreatywności z przodu ale w obronie bestia. Yamal powinien mieć łatwiej.