3

Alaves zapłaci rachunek.

0

@mientusek1407 kasuje naszych jak dzieci

0

@Rabakus Bo Intel lepiej pasuje do obróbki Video i programu Da Vinci Resolve.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Nie czemu niby miał dostać?

0

@MesQueUnClub_87 Jest wszystko chyba ok ale pytam w paru źródłach. Chat GPT mi napisał że jedyne co to warto drugi dysk dokupić i trochę lepszy zasilacz.

0

Jak wiemy La Rambla zna się na wszystkim. Co sądzicie o tym zestawie komputerowym? Potrzebny do obróbki video i używania głównie programu DaVinci Resolve. https://prnt.sc/9Eeu_KYo63nx

1

@misterio Gothic

0

@Mixtape No to się cieszę zdrówko!

11

@Mixtape Dobrze że nie cofałeś do przodu.

0

@Czyhrynski The Wire, Peaky Blinders, Gomorra.

0

@RoberDzik Tych co wymieniłeś ale Schmeichel też bym fenomenem.

0

Myślałem że będzie od razu lobowac

0

@Rewolucja123 I tak dalej mocno w niego wierzę

1

@JimMorrisonFCB Od czasów Bojana duża posucha :)

2

Haaland podobno był 18 razy na spalonym przez 3.5 sezonu w City. Jak to prawda to jest jakoś kosmos.

4

@Jonyx Ja gościa lubię. Kontroluje dobrze środek nie traci piłek i za Flicka gra bardziej agresywnie i więcej walczy w odbiorze.

3

Ależ mi się marzy od paru lat Haaland. Już jak byl w Borussii. Idealnie by wszedł za Lewego ale raczej chyba się nie kwapi do nas.

1

@Rupert_Haubica Co tu dużo pisać. Oprócz Haalanda transfer marzenie.

0

Haaland z takich pilek strzela 9 goli na 10 akcji

1

@kempnou ja mam remis

2

@Frimpong Ja wtedy pisałem że wole dużo bardziej Diaza niż Nico :)

1

@kanver_ Przecież zagrał w wieku 16 czy 17 lat i to u Flicka.

0

@TaKeSe nie grałem ale ludzie pisali że masa błędów i prawie gra niegrywalna.

0

Jak idzie rehabilitacja Gaviego?

0

@APTAPT przed nami Valencia zrobiła to samo.

0

Jadą z Valencia jak do pożaru

0

Monaco co jest z Wami nie psujcie kuponu :(

0

@norbi77 Ja to śledziłem na telegazecie xD

0

@directedbyfcb wiem dlatego dla nas plus a szczególnie dla Yamala

0

Dobrze że Carreras na lewej. Mendy technicznie jest delikatnie mówiąc słaby i 0 kreatywności z przodu ale w obronie bestia. Yamal powinien mieć łatwiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?