0

Świetne info. Wraca mój ulubieniec!

0

@Encore zawsze mnie to dziwi jak gość o takiej posturze i ruchach może tak grać. Tu pewnie podobny przypadek co Tyson Fury. Ja jednak wolę zawodników jak Morant.

7

@Remi70 Bo jego sponsorem jest Adidas.

5

Wychwalany pod niebiosa Carreras 1 asysta w tym sezonie. Słabiutki Balde 3 asysty.

0

@matirix20 Zapomniałem jeszcze o Estevao :)

0

@Who_you_mam Cherki? Jeden z najwybitniejszych technicznych zawodników na świecie. Jego gra cieszy ok to mało powiedziane.

1

Z tej trójki w jakiej kolejności najbardziej byście chcieli ich w Barcy? Cherki, Yildiz, Doue?

Ja chyba.

1) Yildiz
2) Doue
3) Cherki (tylko dlatego na ostatnim, że bardziej pozycja Lamine)

15

Torres jutro strzela 7 goli i to bez karnych i dogania Kyliana.

0

@barcuśl 7 typów weszło i zostań mi na kolonie gol Sevilii...

0

Kurde gdzie te gole w meczu Realu. Obie strzelą i kupon wchodzi. Tylko to zostało

0

Fm realistyczny :)

Profil Romero https://prnt.sc/YAby4EWXGHY9

1

Zostało na kuponie. Juve nie przegra i w meczu Realu obie strzelą. Sevilla musisz!

0

A jak zagrał Endrick?

0

Alaves już widzę XG na poziomie 0,04

0

@partymaker Guler wartość ok bo wiek ale Vitinha 120 baniek powinien być warty

0

@Destroyer_of_Worlds Nie wiem ale tęsknię za tym wariatem

0

Koniecznie Ferran i Roony na drugą połowę

14

Smutne trochę że sporo osób wyśmiewa Araujo. Mam nadzieję że wróci niedługo do gry i kibice zrobią mu owacje na stojącą. W końcu kiedyś Barca słynęła że jesteśmy więcej niż klubem.

1

@DragonxNF Ja z 3 razy oglądałem i w kinie byłem :)

Polecam też Tenet tego samego reżysera :) Słabiej oceniany ale mi się podobał.

0

@Zelazny_Mike na jakim kanale?

1

@DragonxNF Ależ to jest świetny film też oglądałem teraz kolejny raz.

0

@kuz Jak jest taki mierny to jak strzelił te 11 goli?

1

@LAMC_10 To jest jakiś kosmos 48 trofeów!

0

@mekston Pięknie :)

1

Ktoś mi na szybko wyjaśni jakie trofea są w MLS i jakie już Messi zgarnął? Ten dzisiejszy jest najważniejszy?

3

Brawo Messi brawo Miami!

3

@Stinger_ Albo do Legii.

0

Czy macie taką drużyne w Europie która kojarzy Wam się z typowym średniakiem i przeciętnością? Dla mnie fenomenem jest Udinese. Mam wrażenie że oni od 30 lat są w okolicy 10 miejsca w tabeli. Teraz sprawdzam tabele i oczywiście są na 10 miejscu hehe

0

Miami wytrzymajcie!!!!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?