matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetne info. Wraca mój ulubieniec!
0
@Encore zawsze mnie to dziwi jak gość o takiej posturze i ruchach może tak grać. Tu pewnie podobny przypadek co Tyson Fury. Ja jednak wolę zawodników jak Morant.
7
@Remi70 Bo jego sponsorem jest Adidas.
5
Wychwalany pod niebiosa Carreras 1 asysta w tym sezonie. Słabiutki Balde 3 asysty.
0
@matirix20 Zapomniałem jeszcze o Estevao :)
0
@Who_you_mam Cherki? Jeden z najwybitniejszych technicznych zawodników na świecie. Jego gra cieszy ok to mało powiedziane.
1
Z tej trójki w jakiej kolejności najbardziej byście chcieli ich w Barcy? Cherki, Yildiz, Doue?
Ja chyba.
1) Yildiz
2) Doue
3) Cherki (tylko dlatego na ostatnim, że bardziej pozycja Lamine)
15
Torres jutro strzela 7 goli i to bez karnych i dogania Kyliana.
0
@barcuśl 7 typów weszło i zostań mi na kolonie gol Sevilii...
0
Kurde gdzie te gole w meczu Realu. Obie strzelą i kupon wchodzi. Tylko to zostało
0
Fm realistyczny :)
Profil Romero https://prnt.sc/YAby4EWXGHY9
1
Zostało na kuponie. Juve nie przegra i w meczu Realu obie strzelą. Sevilla musisz!
0
A jak zagrał Endrick?
0
Alaves już widzę XG na poziomie 0,04
0
@partymaker Guler wartość ok bo wiek ale Vitinha 120 baniek powinien być warty
0
@Destroyer_of_Worlds Nie wiem ale tęsknię za tym wariatem
0
Koniecznie Ferran i Roony na drugą połowę
14
Smutne trochę że sporo osób wyśmiewa Araujo. Mam nadzieję że wróci niedługo do gry i kibice zrobią mu owacje na stojącą. W końcu kiedyś Barca słynęła że jesteśmy więcej niż klubem.
1
@DragonxNF Ja z 3 razy oglądałem i w kinie byłem :)
Polecam też Tenet tego samego reżysera :) Słabiej oceniany ale mi się podobał.
0
@Zelazny_Mike na jakim kanale?
1
@DragonxNF Ależ to jest świetny film też oglądałem teraz kolejny raz.
0
@kuz Jak jest taki mierny to jak strzelił te 11 goli?
1
@LAMC_10 To jest jakiś kosmos 48 trofeów!
0
@mekston Pięknie :)
1
Ktoś mi na szybko wyjaśni jakie trofea są w MLS i jakie już Messi zgarnął? Ten dzisiejszy jest najważniejszy?
3
Brawo Messi brawo Miami!
3
@Stinger_ Albo do Legii.
0
Czy macie taką drużyne w Europie która kojarzy Wam się z typowym średniakiem i przeciętnością? Dla mnie fenomenem jest Udinese. Mam wrażenie że oni od 30 lat są w okolicy 10 miejsca w tabeli. Teraz sprawdzam tabele i oczywiście są na 10 miejscu hehe
0
Miami wytrzymajcie!!!!
0
@Matt_i1992 i po mecz Xd
https://prnt.sc/FX9x_bK9eU4Y