matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica Hehe ale ta gra była pojebana xD
0
Szkoda kurde farfocel musiał wpaść
0
@Patinka353 Akurat tutaj mu chodziło o grę w defensywie a to prawda czyszczą ładnie w tym meczu.
0
Ciekawe na ilu zatrzyma się licznik Bayernu w tym sezonie. Chodzi oczywiście o liczbę strzelonych goli.
1
@FcPortoFan1999 Czerwona będzie dobrze
0
@FcPortoFan1999 Oby dałem za 90 zł tylko ten mecz i planuje wypłacić 144 :D
1
@Jakchcesz Nasza legenda co ma kosmiczne atrybuty :)
https://prnt.sc/gpdTtB3voS07
0
Ale się ten nasz Ferminek ładnie rozwija :)
https://prnt.sc/7PzNEh8W0ame
0
Jak myślicie da radę dzisiaj Bilbao?
2
@blakkudium Nikt tak nie latał jak on.
0
@ZuczekFCB1899 Hehe nie po prostu liczyłem że zagra bo jeden z moich ulubionych zawodników.
0
@Faro Serio? Nie kojarzę tego
0
Szkoda że bez Araujo
0
@Zbyszard A ja zdecydowanie nie
0
Wymienili byście Araujo na Romero?
3
@Arden Zdecydowanie tak.
0
@kanver_ Dwóch. Haaland i Kane.
2
Wiem że to "tylko" niemiecka liga ale 10 goli i 15 asyst Olise robi ogromne wrażenie.
0
Barca gra jutro i znowu w pon czy to błąd?
4
Ależ fotazo naszego kapitana!
https://prnt.sc/14eO7mYzO2Pb
1
@MichalZZZ Za Flicka zrobił transformację. Dużo bardziej zdecydowany i agresywny.
0
Haaland do nas i Yamal 30 asyst w sezonie
0
Jeden z moich ulubionych zawodników! Brawo Araujo!
0
@iniesta98 Temat rzeka przechodziłem parę takich operacji. Tak w skrócie nie przyspieszać rehabilitacji. Im szybciej chciałem wrócić do pełnej sprawności tym gorzej to dla mnie wyglądało.
0
Ten Tunkara to faktycznie taki pokoleniowy talent jak Yamal?
0
@pt9 Trochę masz rację też chciałbym żeby był bardziej agresywny i zdecydowany.
0
Czy Cubarsi ma potencjał na najlepszego środkowe obrońcy na świecie? Zapraszam do dyskusji.
2
@Kz1234 Cucurella, Grimaldo może lepsi i na tym koniec.
0
@KrwawiaceoczyVEB Jeszcze parę lat wstecz narzekaliśmy że nie mamy na skrzydle zawodnika robiącego różnice...
0
@Pedri16Future no właśnie zaśmiałem się jak to usłyszałem.