0

Polecam mieć to gdzieś czy Neymar przyjdzie czy nie i patrzeć jak szambo na La Rambli wybiło :3

http://giphygifs.s3.amazonaws.com/media/tFK8urY6XHj2w/giphy.gif

5

@Pewex dla mnie nie, ale wiem z własnego doświadczenia, że dla moderacji tak

8

@ViscaBarca123 a teraz kilka osób które piły wodę:
Hitler,
Stalin,
Bin Laden,
Mao Zedong,
Idi Amin

2

@Blomqvist ja mam podobne zdanie tylko za Neya by trzeba było wpisać Valdka

2

To jest ostatni artykuł który przeczytałem od pana okolicznego

2

@Hawajczyk Roberto i Suzi zawsze zmotywowani na 100% ;D

0

@kkbarca co narzekasz, powietrze masz za free, doceń to ile państwo dla Ciebie robi...

0

@dzikiWtrasie Kup jej Eutanazol, działa na wszystkie problemy

0



ale bym sobie pooglądał taką Barcelone... magia Neya plus geniusz Messiego i nic więc już nie potrzebuje

0

@Arkon Tam to dopiero jest ciemnogród

1

@Orlik00 trochę pojechali :v

0

Proksa się podnieca, a Arreola nawet się nie zachwiał

0

@LuisSalvano chyba liczy się tylko kwota włożona za piłkarza, przynajmniej tak było z Ibrą jak wymieniony został na Eto'o plus 45 mln

1

@Konradomoreno żulik który za sezon będzie miał ponad 20 kk i będzie spokojnie sobie grał w golfa

1

@heniek168 Ivan bardziej rozmarzony

12

39

Mieć Lengleta, Umtitigo, utalentowanego Todibo i jeszcze Piquenbauera, który jeszcze pogra trochje na wysokim poziomie. Po co Barca miala się starać o Holendra jak środek obrony to nasz najmniejszy problem w tym momencie. Takich de Ligtów paru się jeszcze pojawi.

0

@Zbyszard Póki jest ter Stegen to jestem spokojny

0

@Momalsino Ja najbardziej bym się cieszył ze zmiany stylu jaki Barca prezentuje od dwóch sezonów, ale wiemy co się musi stać żeby tak było, a co w następnym sezonie się nie stanie na pewno ;D

1

@gustav111 żeby wygrywać LM Barca potrzebuje bardziej Griezmanna niż Firpo czy Maxi Gomesa, szczególnie jak Barcelona już ma konwulsję, bo od 4 lat nie wygrała LM.

0

@Rewolucja123 żartuje, nie denerwuj się

0

Komentarz usunięty

2

@Chwytliwy To prawda, oby nie wróciły czasy gdy mecze Barcy oglądało się z bananem na ustach

14

@Pawelec7 że ma inny kolor skóry to nie znaczy, że Auba tam nie pasuje...

4

@Encore Nasz kochany grubasek

1

@MaTi61415 czy to nie leciało tak? nanananananna??

25

@Wawrzyszewski Ja też śpię na prześcieradle

7

@Cadafaz W kobiecych sportach często brak jeszcze większej logiki niż w tym sezonie LM

0

Jeśli ta cała ZP to nadal nagroda popularności to VVD nie ma podjazdu do Messiego. Kraje trzeciego świata pewnie nawet nie wiedzą kto to jest.

5

@daff1992 No sprzedał się jak to w piłce bywa, a Barcelona zarobiła na nim tyle pieniędzy, że mogliby zbudować ekipę na lata. Tylko niestety zarząd jak zwykle dał ciała i kupił dwie gwiazdy co praktycznie nic i tak nie wniosły do tego klubu. Bardziej frajerski jest ten zarząd niż sam Neymar, który miał prawo odejść jak wpłacono za niego klauzule.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?