1

@Bykunn zobaczymy w 2 kolejce, ale moze tez po prostu na spokojnie na razie wejscie w turniej

0

@FcPortoFan1999 Oski, strzał z 7 metra to nie gol

0

@ViscaelBarca2007 spokojnie, zaraz się rozkręci

0

@Jarema2000 tak jakby sie udalo wygrac 2 mecze to na Jordanie pojda rezerwy, o ile sie uda

0

@FcPortoFan1999 a moze powinni dostac szybkie czerwone kartki za rasizm?

1

@FcPortoFan1999 to nie byl najlepszy mecz Polaków Oski

1

@PatrychoO ok, Morgenstern ogrywał Polaków na skoczni w przeszłości, ale żeby rzygać na jego widok

0

@Encore na razie jednak Merc ma najszybszy bolid a Ferrari numer 2, a byly tory gdzie Mclaren przed nimi

0

@Jarema2000 Argentyna ma potwornie trudna potencjalna drabinke plus co gorzej dla nich beda dostawac najmniej odpoczynku bo graja na koncu

0

@Encore to bylaby historia ale Merce sie musza czesciej psuc

0

@LAMC_10 Jak Leclerc sie rozbil ostatnio

@Eklerek

1

@macio_944 @Popitek12 Popperinho czeka na mecz Doktora Kongo z Portugalia z COATEm

1

@blakkudium Fermin jest w Arsenalu nie Algierii choc to tez na A

@Popitek12 Popislaw zanotowane?

1

@FcPortoFan1999 tutaj Doktor Kongo moze nie wyleczyc Portugalii z marzeń o wygranej

5

Ile brameczek strzeli Kongo jutro Christopher?

@Popitek12 Popperito bedzie dublecik?

@FcPortoFan1999 @Adran360 @blakkudium @Kessie @Encore

0

@Herato w 2010 obijal obramowania w fazie grupowej - mocno pechowo ze tam mu nic nie siadlo

Mialby nie tylko na 6 ale na kazdym co najmniej bramke z gry

Ronaldo ma 06 i 22 gdzie ma po 1 golu z karnego

2

@NeroTFP1 telefon się grzeje w rękach Deco

4

@Bolton *jednego piłkarza więcej chciales napisac, bo Neymarito to taki kocik ze liczyc go trzeba za 2 albo nawet za 3

5

0

@FcPortoFan1999 Senegal nie wygra 2-0 Oski

0

@FcPortoFan1999 misja rozpoczeta Oskarito - tutaj jest cel pamietaj

1

@Adran360 @Popitek12 Poppimir - a w Arabii przenosza mecze na najwieksze stadiony dla Coacika?

0

@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popperos na razie nie wraca do Polski

Hes on a mission Oscaros

0

@Kubsoleon gral juz 20 minut z Islandia, a minał blisko tydzien

0

@agaFCB podobno w tym tygodniu moze byc wiecej informacji o mozliwej dacie powrotu Garfii - ma jakas wizyte u lekarza zaplanowana

2

@Eklerek drugim było zbyt duży pociąg od @FcPortoFan1999 Oskiego

0

@Pedri16Future wciąż gdyby swoje wykorzystali to to minimalne zwyciestwo by mieli

1

@FcPortoFan1999 Europa na razie z problemami Oskarito

1

@RichardWinters @maroon teraz akurat ma jeszcze mniejsze znaczenie, bo przy formule 32 druzynowej - porazka w 1 meczu i kolejne mecze grasz jak pucharowa wlasciwie

Teraz Hiszpanie i tak wyjda z grupy i turniej wystartuje na dobre wtedy.

0

@Aequlibre no był, ale wchodzi powoli do gry

Teraz juz zacznie od poczatku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?