mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn zobaczymy w 2 kolejce, ale moze tez po prostu na spokojnie na razie wejscie w turniej
0
@FcPortoFan1999 Oski, strzał z 7 metra to nie gol
0
@ViscaelBarca2007 spokojnie, zaraz się rozkręci
0
@Jarema2000 tak jakby sie udalo wygrac 2 mecze to na Jordanie pojda rezerwy, o ile sie uda
0
@FcPortoFan1999 a moze powinni dostac szybkie czerwone kartki za rasizm?
1
@FcPortoFan1999 to nie byl najlepszy mecz Polaków Oski
1
@PatrychoO ok, Morgenstern ogrywał Polaków na skoczni w przeszłości, ale żeby rzygać na jego widok
0
@Encore na razie jednak Merc ma najszybszy bolid a Ferrari numer 2, a byly tory gdzie Mclaren przed nimi
0
@Jarema2000 Argentyna ma potwornie trudna potencjalna drabinke plus co gorzej dla nich beda dostawac najmniej odpoczynku bo graja na koncu
0
@Encore to bylaby historia ale Merce sie musza czesciej psuc
0
@LAMC_10 Jak Leclerc sie rozbil ostatnio
@Eklerek
1
@macio_944 @Popitek12 Popperinho czeka na mecz Doktora Kongo z Portugalia z COATEm
1
@blakkudium Fermin jest w Arsenalu nie Algierii choc to tez na A
@Popitek12 Popislaw zanotowane?
1
@FcPortoFan1999 tutaj Doktor Kongo moze nie wyleczyc Portugalii z marzeń o wygranej
5
Ile brameczek strzeli Kongo jutro Christopher?
@Popitek12 Popperito bedzie dublecik?
@FcPortoFan1999 @Adran360 @blakkudium @Kessie @Encore
0
@Herato w 2010 obijal obramowania w fazie grupowej - mocno pechowo ze tam mu nic nie siadlo
Mialby nie tylko na 6 ale na kazdym co najmniej bramke z gry
Ronaldo ma 06 i 22 gdzie ma po 1 golu z karnego
2
@NeroTFP1 telefon się grzeje w rękach Deco
4
@Bolton *jednego piłkarza więcej chciales napisac, bo Neymarito to taki kocik ze liczyc go trzeba za 2 albo nawet za 3
5
@NeroTFP1 Neymarito na pucharowa bedzie
@Lanosss @FcPortoFan1999 @Popitek12 @blakkudium @Adran360
0
@FcPortoFan1999 Senegal nie wygra 2-0 Oski
0
@FcPortoFan1999 misja rozpoczeta Oskarito - tutaj jest cel pamietaj
1
@Adran360 @Popitek12 Poppimir - a w Arabii przenosza mecze na najwieksze stadiony dla Coacika?
0
@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popperos na razie nie wraca do Polski
Hes on a mission Oscaros
0
@Kubsoleon gral juz 20 minut z Islandia, a minał blisko tydzien
0
@agaFCB podobno w tym tygodniu moze byc wiecej informacji o mozliwej dacie powrotu Garfii - ma jakas wizyte u lekarza zaplanowana
2
@Eklerek drugim było zbyt duży pociąg od @FcPortoFan1999 Oskiego
0
@Pedri16Future wciąż gdyby swoje wykorzystali to to minimalne zwyciestwo by mieli
1
@FcPortoFan1999 Europa na razie z problemami Oskarito
1
@RichardWinters @maroon teraz akurat ma jeszcze mniejsze znaczenie, bo przy formule 32 druzynowej - porazka w 1 meczu i kolejne mecze grasz jak pucharowa wlasciwie
Teraz Hiszpanie i tak wyjda z grupy i turniej wystartuje na dobre wtedy.
0
@Aequlibre no był, ale wchodzi powoli do gry
Teraz juz zacznie od poczatku