3

@tbas Ronaldo nie jest nawet pomocnikiem i 100% skutecznosci podań

@Popitek12 Popperos to duża klasa

0

@FcPortoFan1999 trzeba uwazac z uspokajaniem

3

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu tzw CR7.

Były smiechy, hihy ze bedzie strzelal z kazdej pozycji ale on daje grac kolegom.

Co więcej ma 16/16 celności podań!

@Popitek12 @blakkudium @Adran360 @Kessie @PatrychoO @Lanosss

0

@FcPortoFan1999 tutaj 1-0 i klasyczne uspokojenie

0

@FcPortoFan1999 na razie calma calma Oskarito

1

@FabianekMrozek to świetne mecze Anglii do tej pory xd

@JimMorrisonFCB

1

@Herato tak, walcza o dobry bilans bramkowy

A tak serio, to wciaz przy 0-1 ten slabszy zespol moze jedna kontre zrobic - wiec zwykle przy 0-1 nie bedzie odslaniania sie

1

@macio_944 i jeszcze gracz na "9" - to imponuje Popsowi najmocniej @Popitek12

23

Widać, że to była bardzo silna hydration break w wykonaniu Ronaldo

Chyba nikt nie miał lepszej przerwy na water niż COACIK.

@Popitek12 @blakkudium @Adran360 @Kessie

1

@macio_944 możliwe, że najlepszy środek pola wśród repek

2

Neves napoczyna Kongo

Naciskali od początku i szybki gol

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie

0

Siadła Portugala od początku na Doktorze

@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 Oski Oski, oglądaj oglądaj

1

@MirusAmisz proste, że kolejny pkt dla COATA @Popitek12 Popik?

0

@FcPortoFan1999 a wczesniej co będzie?

0

@AlphaNumeric @Popitek12 Popperos jest jakaś debata w ogóle?

2

@norbi77 spoko, to dlatego napisałem, że warto patrzeć na to od kogo się wrzuca też, a nie - link, cyk wklejam dalej :)

0

@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popczarek jest w Hjuston i będzie nadzorował temat

3

@norbi77 a ja mówię o tym, co wrzuciłeś - po co takie konta promować

Do tej tezy nie trzeba tego robić :)

1

@FcPortoFan1999 Triple H to maszyna na trawie

OK, jasne też zdarzy się zaciąć, ale tak to maszyna

0

@FcPortoFan1999 ale najpierw ktos chce strzelic sporo bramek pewnemu ordynatorowi

0

@FcPortoFan1999 CALMA Calma Oskanaldo

3

@macio_944 Messi ma 24 G/A

Za to 23 to moze nawet @Popitek12 Popiciakos polubi post ze różnica nie taka duża

5

@norbi77 sami sedziowie wypowiadają się że żółta

Spoko, napisalem ze nie musiales wrzucac nawet video z mundialu sprzed 4 lat z konta wygladającego na tokstyczne po opisie zeby to powiedziec

1

@Pawlak1992 to moze byc jednak trudne, pytanie czy np z Jordania nie dostanie odpoczynku jak wygraja z Austria

Plus drabinka pucharowa moze byc skomplikowana dla ARG

3

@norbi77 no, powinien dostać żółtą kartkę.

Jest tyle sytuacji, tyle błędów dużo poważniejszych niż brak jednej zółtej.

Natomiast wklejanie tutaj postu z „rigged world cup 2022” to xd

Ale ogólnie tak, czesto w takich sytuacjach gwiazdy maja pobłażanie i duzo wieksze niz brak zoltka. Nie trzeba wyciagac sytuacji z przed 4 lat, Mbappe w la liga za swoja bandyterke dostal minimalna kare, Ronaldo dostal zawieszenie tylko na 1 mecz zeby dzisiaj móc grać itp itd

0

@FcPortoFan1999 Oski, calma calma

0

@FcPortoFan1999 Oski, tu sie bedzie działo gruuubo

0

@FcPortoFan1999 tik tok

0

@FcPortoFan1999 Oski dzisiaj zaczyna sie marsz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?