mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tbas Ronaldo nie jest nawet pomocnikiem i 100% skutecznosci podań
@Popitek12 Popperos to duża klasa
0
@FcPortoFan1999 trzeba uwazac z uspokajaniem
3
Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu tzw CR7.
Były smiechy, hihy ze bedzie strzelal z kazdej pozycji ale on daje grac kolegom.
Co więcej ma 16/16 celności podań!
@Popitek12 @blakkudium @Adran360 @Kessie @PatrychoO @Lanosss
0
@FcPortoFan1999 tutaj 1-0 i klasyczne uspokojenie
0
@FcPortoFan1999 na razie calma calma Oskarito
1
@FabianekMrozek to świetne mecze Anglii do tej pory xd
@JimMorrisonFCB
1
@Herato tak, walcza o dobry bilans bramkowy
A tak serio, to wciaz przy 0-1 ten slabszy zespol moze jedna kontre zrobic - wiec zwykle przy 0-1 nie bedzie odslaniania sie
1
@macio_944 i jeszcze gracz na "9" - to imponuje Popsowi najmocniej @Popitek12
23
Widać, że to była bardzo silna hydration break w wykonaniu Ronaldo
Chyba nikt nie miał lepszej przerwy na water niż COACIK.
@Popitek12 @blakkudium @Adran360 @Kessie
1
@macio_944 możliwe, że najlepszy środek pola wśród repek
2
Neves napoczyna Kongo
Naciskali od początku i szybki gol
@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie
0
Siadła Portugala od początku na Doktorze
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 Oski Oski, oglądaj oglądaj
1
@MirusAmisz proste, że kolejny pkt dla COATA @Popitek12 Popik?
0
@FcPortoFan1999 a wczesniej co będzie?
0
@AlphaNumeric @Popitek12 Popperos jest jakaś debata w ogóle?
2
@norbi77 spoko, to dlatego napisałem, że warto patrzeć na to od kogo się wrzuca też, a nie - link, cyk wklejam dalej :)
0
@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popczarek jest w Hjuston i będzie nadzorował temat
3
@norbi77 a ja mówię o tym, co wrzuciłeś - po co takie konta promować
Do tej tezy nie trzeba tego robić :)
1
@FcPortoFan1999 Triple H to maszyna na trawie
OK, jasne też zdarzy się zaciąć, ale tak to maszyna
0
@FcPortoFan1999 ale najpierw ktos chce strzelic sporo bramek pewnemu ordynatorowi
0
@FcPortoFan1999 CALMA Calma Oskanaldo
3
@macio_944 Messi ma 24 G/A
Za to 23 to moze nawet @Popitek12 Popiciakos polubi post ze różnica nie taka duża
5
@norbi77 sami sedziowie wypowiadają się że żółta
Spoko, napisalem ze nie musiales wrzucac nawet video z mundialu sprzed 4 lat z konta wygladającego na tokstyczne po opisie zeby to powiedziec
1
@Pawlak1992 to moze byc jednak trudne, pytanie czy np z Jordania nie dostanie odpoczynku jak wygraja z Austria
Plus drabinka pucharowa moze byc skomplikowana dla ARG
3
@norbi77 no, powinien dostać żółtą kartkę.
Jest tyle sytuacji, tyle błędów dużo poważniejszych niż brak jednej zółtej.
Natomiast wklejanie tutaj postu z „rigged world cup 2022” to xd
Ale ogólnie tak, czesto w takich sytuacjach gwiazdy maja pobłażanie i duzo wieksze niz brak zoltka. Nie trzeba wyciagac sytuacji z przed 4 lat, Mbappe w la liga za swoja bandyterke dostal minimalna kare, Ronaldo dostal zawieszenie tylko na 1 mecz zeby dzisiaj móc grać itp itd
0
@FcPortoFan1999 Oski, calma calma
0
@FcPortoFan1999 Oski, tu sie bedzie działo gruuubo
0
@FcPortoFan1999 tik tok
0
@FcPortoFan1999 Oski dzisiaj zaczyna sie marsz