mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek jednak do Russella to ponad cwierc sekundy, a ten tor nie jest dlugi
1
@Encore jak De Minaur jest turniejowa „1” to wiele mówi
0
@FcPortoFan1999 moze Polacy sprawia Tobie prezent?
1
@Encore Vini na razie bardzo słabo w repce
7
@FcPortoFan1999 jak grubą imprezę robisz?
1
@FcPortoFan1999 tak Oskarito ten, crackulec - wchodzi do gry w fazie pucharowej a na razie tryb obserwacji
0
@kamiVeB wchodzi do gry na faze pucharową
3
@FcPortoFan1999 życze mniej fatalnych predykcji
1
@Giwera @FcPortoFan1999 Oski Ty na posterunku dartowym?
1
@Adran360 tzw rozdarte serca niczym @Popitek12 Pops przez lata kiedy Barca gral z Realem a tam tomahawk
1
@Adran360 @Popitek12 Popeusz z czym kojarzy sie Tobie Maroko?
1
@FcPortoFan1999 tak dlatego
7
@FabianekMrozek czy jako analityk z zawodu nie powinieneś jednak obejrzeć?
@JimMorrisonFCB @Kessie @Luciano99
1
@FcPortoFan1999 nie mogła, bo w typerze dałem 1-1 Oskarito
2
@FcPortoFan1999 w garnku
1
@FcPortoFan1999 po gotowaniu
2
@michaleu @APTAPT mecz sie jeszcze nie skonczyl
1
@Bykunn wiesz wciaz moze byc 2-1
W tym meczu sporo sie dzieje
2
Kanada wyrównuje
Zaslużony gol, powinni juz prowadzic ale 0-1 bylo mocno niesprawiedliwe
1
@FcPortoFan1999 ale to N10 - szykuje sie na cooking
1
@Derpowsky Bosnia strzelila niczym Real - gol z czapy (czyli po rożnym)
Kanada zdecydowanie lepsza w grze ale nieskuteczna
5
@PatrychoO @Popitek12 Pops gra 6 na 6 z mieszkancami Vegas
2
To moze byc interwencja mistrzostw Kolasinaca
3
Pierre Gasly na podium GP Monaco
Alpine wygrało apelacje w kontekscie kar nalozonych na Gaslyego.
Tym samym Hadjar spadl na 4 pozycje.
@Encore @Popitek12 @Kessie @Eklerek @michal26 @MichuZ44 @Bykunn @budel17 @RafiVeB @Pawlik321
1
@MaFCB Kanada miala swoje okazje w 1 połowie
1
@Kwiatek1899 to @FcPortoFan1999 Oski zadowolony
6
Dzisiaj stawiam ze Hercegowina wygra w Kanadzie z Bośnią 2-1
2
@Lanosss po prostu Ancelot wie ze faza grupowa nie ma znaczenia i chce miec prime N10 na faze pucharowa zeby gotował
0
@Hindus Cristiano wypudłował sie w towarzyskich a @Popitek12 Popperos liczy na jego wielka formę
5
@Spider_Man @Popitek12 Popciak musi byc blisko wroga i to on trzymal aparat
@blakkudium @Lanosss @Adran360