0

@Eklerek jednak do Russella to ponad cwierc sekundy, a ten tor nie jest dlugi

1

@Encore jak De Minaur jest turniejowa „1” to wiele mówi

0

@FcPortoFan1999 moze Polacy sprawia Tobie prezent?

1

@Encore Vini na razie bardzo słabo w repce

7

@FcPortoFan1999 jak grubą imprezę robisz?

1

@FcPortoFan1999 tak Oskarito ten, crackulec - wchodzi do gry w fazie pucharowej a na razie tryb obserwacji

0

@kamiVeB wchodzi do gry na faze pucharową

3

@FcPortoFan1999 życze mniej fatalnych predykcji

1

@Giwera @FcPortoFan1999 Oski Ty na posterunku dartowym?

1

@Adran360 tzw rozdarte serca niczym @Popitek12 Pops przez lata kiedy Barca gral z Realem a tam tomahawk

1

@Adran360 @Popitek12 Popeusz z czym kojarzy sie Tobie Maroko?

1

@FcPortoFan1999 tak dlatego

7

@FabianekMrozek czy jako analityk z zawodu nie powinieneś jednak obejrzeć?

@JimMorrisonFCB @Kessie @Luciano99

1

@FcPortoFan1999 nie mogła, bo w typerze dałem 1-1 Oskarito

2

@FcPortoFan1999 w garnku

1

@FcPortoFan1999 po gotowaniu

2

@michaleu @APTAPT mecz sie jeszcze nie skonczyl

1

@Bykunn wiesz wciaz moze byc 2-1
W tym meczu sporo sie dzieje

2

Kanada wyrównuje

Zaslużony gol, powinni juz prowadzic ale 0-1 bylo mocno niesprawiedliwe

1

@FcPortoFan1999 ale to N10 - szykuje sie na cooking

1

@Derpowsky Bosnia strzelila niczym Real - gol z czapy (czyli po rożnym)
Kanada zdecydowanie lepsza w grze ale nieskuteczna

5

@PatrychoO @Popitek12 Pops gra 6 na 6 z mieszkancami Vegas

2

To moze byc interwencja mistrzostw Kolasinaca

3

Pierre Gasly na podium GP Monaco

Alpine wygrało apelacje w kontekscie kar nalozonych na Gaslyego.

Tym samym Hadjar spadl na 4 pozycje.

@Encore @Popitek12 @Kessie @Eklerek @michal26 @MichuZ44 @Bykunn @budel17 @RafiVeB @Pawlik321

1

@MaFCB Kanada miala swoje okazje w 1 połowie

1

@Kwiatek1899 to @FcPortoFan1999 Oski zadowolony

6

Dzisiaj stawiam ze Hercegowina wygra w Kanadzie z Bośnią 2-1

2

@Lanosss po prostu Ancelot wie ze faza grupowa nie ma znaczenia i chce miec prime N10 na faze pucharowa zeby gotował

0

@Hindus Cristiano wypudłował sie w towarzyskich a @Popitek12 Popperos liczy na jego wielka formę

5

@Spider_Man @Popitek12 Popciak musi byc blisko wroga i to on trzymal aparat

@blakkudium @Lanosss @Adran360

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?