mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy 2-0 jest dobrze
1
dokladnie 18 - to jego najlepsyz wynik - a rekord ligi to 20 asyst Xaviego.
5
18 asysta w sezonie Leo Messiego - wyrównuje swój osobisty rekord. Goni tez rekord Xaviego - 20 asyst w sezonie.
0
Ivan co za bomba - nareszczie i jakie podanie Messiego.
0
nie - to są fakytycznie ostatnie dogrania - ale jak ktos wyzej pisal - nie zawsze ilsoc przeklada sie na jakosc.
Krotka analiza niektórych asyst:
1) Strzal na bramke CR11 chyba z Levante - ktory dotknal Bale - wiec bramka Bale, a asysta dla CR11 - choc on i tak byl smutny z tego powodu
2) Bardzo nieudany strzal na bramk CR11 chyba z Eibar (szedl kawal od bramki) - Benzema ktory jest na spalonym dobija, wiec asysta dla CR11
3) asysta do Jamesa z Rayo - to podanie do zawodnika do zawodnika obok - strzal spoza pola karnego i gol, a wiec asysta CR11
4) Podanie w meczu z Celtą do Jamesa - strzal zza [pola karnego rykoszet i gol Jamesa, - asysta CR11
5) Assyta do Kroosa na poczatku sezonu - strzal z dystanu Kroosa - gol i tym samym asysta CR11
To są wybrane ktore kojarzylem - nie wiem czy jakies byyly spektuakularne.
0
oni grali jak mogli - fakt jest rowniez taki, ze oslabiony Real zagral bardoz dobrze taktycznie. Ancelotti zaryzykowal z Ramosem i sie oplacilo.
0
Sociedad wygrywa juz 3-0 - ale isottnych kartek nie widac niestety.
0
niby tak - z drugiej strony to dostalismy prezent za ten mecz z Valencia - tam spokojnie moglismy przegrywac do przerwy i to moze nawet dwoma bramkami, ale nam sie upieklo.
0
ja tam uwazam ze nie ma co byc tak pewnym tego, ze Real nie wygra w Sevilli. W zeszlym sezonie to my jechalismy na SP i Sevilla tez miala naprawde niezla passe. Teraz moze byc odwrotnie - zreszta passa passa, ale Real jest jednak faworytem tego spotkania.
Tak smao pisalem w przyapdku dwumeczu z Atleti i tego rewanzu - Atletico moze sobie wygrywac z Realem w PK i w lidze, ale w LM to jednak Biali byli gora.
0
Na pewno Rulli, Mikel Gonzalez, de la Bella, Ruben Pardo oraz Xabi Prieto i chyba tez Carlos Vela
0
70 minuta w meczu Sociedad i narazie zolte kartki dostali tylko pilkarze niezagrozeni.
2
Narazie Sociedads prowadzi i jeszcze nikt karkti nei dostal. Czyzby nikt sie nie wykartkowal na Barcelone?
0
Czlowieku jakimi kuzynami? Co Ty piszesz?
0
Rafinha Alcantara to pilkarz Barcelony i ViscaBaca pisze o nim.
0
chodzi mi o nastepna kolejke - z kontekstu mozna to wyczytac.
0
Za godzine rozpoczyna swoj mecz nasz najblizszy rywal - Real Sociedad - jest kilku graczy zagrozonych absencja w meczu z nami.
0
A to jest bez sensu - bo teoretycznie możesz asystować sam sobie ;)
0
fajnie by bylo, ale punkty stracic mozna zawsze, wiec dobrze by bylo jakbyu ten Real sie jednak potknal, bo caly nasz wysilek moze pujsc na marne nawet przy jednym remisie.
0
Real teraz gra z Sevilla, ale pytanie czy rodrigo dostanie 1 czy 2 mecze.
0
obysmy wygrali choc 1-0 -
0
dokladnie, Atleti blizej 3 miejsca.
0
w drugim raczej tez nie - ale to pierwsze to bylo wiadomo od bodajze 2 miesiecy
0
ciekawe czy Rodrigo bedzie musial pauzowac tez w meczu z Realem - jezeli tak to czerwo nie jest dobre.
1
Dwa powody dla ktorego dobrze zeby Valencia nie wygrala spotkania
1. Atletico odskoczy od Valencii - wiec bedzie pewniejsze 3./ miejsca - ato wazne przed spotkaniem z nami.
2. Porazka Valencii i tak powoduje (a moze nawet tym bardziej) sprawi ze beda musieli walczyc do konca z Sevilla. Przeciez po tej porażce Valencia bedzie miala 1 pkt straty do Sevilli. Obie ekipy i tak beda graly od konca i tak.
0
w zadnym razie - dla nas lepsza jest porazka Valencii.
0
to byloby bardzo dobrze jakby Valencia przegrala, ale raczej tak sie nie skonczy.
0
to akurat niedobrze - zwlascza ze Rayo gra w 10, wiec pewnie Valencia wywiezie 3 punkty.
3
łepek to Ty masz - wiadomo, ze jestesmy teraz za Atleti, bo mamy z nimi mecz. Atleti na mistrza szans nie ma, ale jezeli przed meczem z nami beda mieli pewne 3 miejsce to powinno nam byc choc ciut latwiej.
Czysta koniunktura kolego.
Tak samo ja w drugim meczu licze na Granade.
4
Dobry wynik w Madrycie - Rayo prowadzi z Valencia - to pozwoli odskoczyc Atletico
0
jaka jest nowa konkurenja?