0

8 goli z Granada i Espanyolem mistrzostwa nie daja, a dzisiejsze trafienie Leo bezcenne. Czekamy na wiecej w tym sezonie.

1

Coz za powrót - po porazce na Anoeta bylo zle - wydawalo sie ze moze byc sezon bez troefow - a dzisiaj SWIETUJEMY!!!

0

no to spiewamy CAMPEONES!!!

0

przeciez nawet pilkarze tych klubow deklarowali sie ze sa fanami Realu. Jednak co z tego? Zaraz bedziemy mieli majstra!

0

93 minuta sie zaczela - jeszcze kawalek i piekna walka w lidze sie oplacila

0

Panie i PAnowie jeszcze dwie minuty i mamy pierwszy puchar

0

3 minuty doliczone - jeszcze troche jeszcze jawalekj

0

Przestancei pisac o Grzmocie - jeszcze chwila i podniesiemy Puchar!!!

0

Atletico dzisiaj 20 fauli - fauluja nas niemal co 4 minuty.

0

przeciez nawet pilkarze Espanyoli mowili, ze na Barce maja mega duza motywacje i jak moga pomoc Realowi w mistrzostwie to bardzo fajnie.

4

Przestancie z tym pichichi - my walczymy o MISTRZOSTWO.

0

PRzeciez Messi to pokazal oddajac karnego Neymarowi. Dajcei spokoj z Pichichi

0

juz 1-2 wiec nie ma co patrzec na Real

0

a Real gra z Getafe, a Getafe ni gra o nic, wiec chyba jednak Grzmot bedzie mial latwiej. Do tego Barca bedzie myslala juz o waznych meczach pucharowych, a nie pichichi... Skonczcie z tym.

0

no i co z tego? Obronca nie ma prawa lapac za koszulke rywala - to jest faul, a jezeli sedzia to zauwazyl to i rzut karny.

0

to akurat zgarnie, bo Real gra w ostatniej kolejce z Getafe i ma 2 gle przewagi.

0

byl trzymany za koszulke, wiec o zadnej symulce nie mzoe byc mowy. O ile pierwszego karny to taki 50:50, to ten zdecydowana 11 powinna byc.

0

w tym przypadku jednak to nie jego wina, ze yla taka sytuacja - bardzo trudna do oceny - bo niby reka, ale odleglosc tez bardzo bliska i pytanie czy Juanfran mogl cos z tym zrobic.

0

pulka po rykoszecie wpadla, wiec VV nie mial szans, bo juz lezal na ziemi

1

przeciez byl rykoszet, wiec to nie wina VV

1

jest 1-1 ale po rykoszecie

0

Ronaldo sie nie ruszy z Realu - przynajmniej nie w rpzyszlym sezonie. On wie ze tutaj ma mozliwosc strzelania ile wlezie, wiec na pewno nie odejdzie. Real tez go nie sprzeda bo to jednak wartosc sportowa (nawet dobijanie i karne sa wazne, bo to w wkoncu gole) i wartosc marketingowa.

0

jezeli Real nie wygra, a Barca przegra, to wciaz maja szanse na tytul - bo rozumiem, ze mowimy o szansach mateamtycznych.

Tak czy inaczej jest wiecej niz dwa scenariusze.

0

nie do konca - po sezonie jezeli sie okaze ze Dani juz nie bedzie gral 100% motywacji to bedzie mozna go jeszcze sprzedaz a nie jak u nas coraz czesciej oddajemy zawodnikow za darmo.

0

poza polem karnym - jak rowniez wewnatrz potrafi bardzo dobrze zastawic pilke co bylo widac w meczu z Realem. Jesli chodzi o bramki to zdecydowanie raczej lis pola karnego - choc narazie nie strzela nie wiadomo ile.

0

jest wiecej niż dwie mozliwosci zeby Barca byla dzis mistrzem - np. Barca remisuje i Real tez remisuje ;)

0

Przecież 2 lata temu cr11 już zdobył zł nie wygrywając żadnego z trofeów - chyba chodziło o podgrzanie atmosfery i rywalizacji Leo CD Cr11

1

i jeszzcze mieli rewanz na wlasnym stadionie

0

Smieszna sprawa, bo Real de facto powinien odpasc z Schalke w 1/8 -wówczas byl zespolem slabszym, ale awansowal.

Dzisiaj byl zespolem lepszym - atakowalo cisnal, strzelali - jednak to Juve awansowalo.

Warto jednak dodac, ze to Juve mialo ta druga najlepsza okazje - szansa Marchisio.

JEsli chodzi o sedziow, to karny dzisiaj taki 50:50 (taki miekki faul - jeden gwizdnie drugi nie). JEdnak w pierwszym meczu Carvajal powinien wyleciec za faul na Tevezie.

0

Iker Casillas podbiegl do pilki w 93 minucie i chcial wyrzucic pilke z autu - ale cos mu nie wyszlo i Real stracil ostatnia szanse na powalczenie o gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?