mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8 goli z Granada i Espanyolem mistrzostwa nie daja, a dzisiejsze trafienie Leo bezcenne. Czekamy na wiecej w tym sezonie.
1
Coz za powrót - po porazce na Anoeta bylo zle - wydawalo sie ze moze byc sezon bez troefow - a dzisiaj SWIETUJEMY!!!
0
no to spiewamy CAMPEONES!!!
0
przeciez nawet pilkarze tych klubow deklarowali sie ze sa fanami Realu. Jednak co z tego? Zaraz bedziemy mieli majstra!
0
93 minuta sie zaczela - jeszcze kawalek i piekna walka w lidze sie oplacila
0
Panie i PAnowie jeszcze dwie minuty i mamy pierwszy puchar
0
3 minuty doliczone - jeszcze troche jeszcze jawalekj
0
Przestancei pisac o Grzmocie - jeszcze chwila i podniesiemy Puchar!!!
0
Atletico dzisiaj 20 fauli - fauluja nas niemal co 4 minuty.
0
przeciez nawet pilkarze Espanyoli mowili, ze na Barce maja mega duza motywacje i jak moga pomoc Realowi w mistrzostwie to bardzo fajnie.
4
Przestancie z tym pichichi - my walczymy o MISTRZOSTWO.
0
PRzeciez Messi to pokazal oddajac karnego Neymarowi. Dajcei spokoj z Pichichi
0
juz 1-2 wiec nie ma co patrzec na Real
0
a Real gra z Getafe, a Getafe ni gra o nic, wiec chyba jednak Grzmot bedzie mial latwiej. Do tego Barca bedzie myslala juz o waznych meczach pucharowych, a nie pichichi... Skonczcie z tym.
0
no i co z tego? Obronca nie ma prawa lapac za koszulke rywala - to jest faul, a jezeli sedzia to zauwazyl to i rzut karny.
0
to akurat zgarnie, bo Real gra w ostatniej kolejce z Getafe i ma 2 gle przewagi.
0
byl trzymany za koszulke, wiec o zadnej symulce nie mzoe byc mowy. O ile pierwszego karny to taki 50:50, to ten zdecydowana 11 powinna byc.
0
w tym przypadku jednak to nie jego wina, ze yla taka sytuacja - bardzo trudna do oceny - bo niby reka, ale odleglosc tez bardzo bliska i pytanie czy Juanfran mogl cos z tym zrobic.
0
pulka po rykoszecie wpadla, wiec VV nie mial szans, bo juz lezal na ziemi
1
przeciez byl rykoszet, wiec to nie wina VV
1
jest 1-1 ale po rykoszecie
0
Ronaldo sie nie ruszy z Realu - przynajmniej nie w rpzyszlym sezonie. On wie ze tutaj ma mozliwosc strzelania ile wlezie, wiec na pewno nie odejdzie. Real tez go nie sprzeda bo to jednak wartosc sportowa (nawet dobijanie i karne sa wazne, bo to w wkoncu gole) i wartosc marketingowa.
0
jezeli Real nie wygra, a Barca przegra, to wciaz maja szanse na tytul - bo rozumiem, ze mowimy o szansach mateamtycznych.
Tak czy inaczej jest wiecej niz dwa scenariusze.
0
nie do konca - po sezonie jezeli sie okaze ze Dani juz nie bedzie gral 100% motywacji to bedzie mozna go jeszcze sprzedaz a nie jak u nas coraz czesciej oddajemy zawodnikow za darmo.
0
poza polem karnym - jak rowniez wewnatrz potrafi bardzo dobrze zastawic pilke co bylo widac w meczu z Realem. Jesli chodzi o bramki to zdecydowanie raczej lis pola karnego - choc narazie nie strzela nie wiadomo ile.
0
jest wiecej niż dwie mozliwosci zeby Barca byla dzis mistrzem - np. Barca remisuje i Real tez remisuje ;)
0
Przecież 2 lata temu cr11 już zdobył zł nie wygrywając żadnego z trofeów - chyba chodziło o podgrzanie atmosfery i rywalizacji Leo CD Cr11
1
i jeszzcze mieli rewanz na wlasnym stadionie
0
Smieszna sprawa, bo Real de facto powinien odpasc z Schalke w 1/8 -wówczas byl zespolem slabszym, ale awansowal.
Dzisiaj byl zespolem lepszym - atakowalo cisnal, strzelali - jednak to Juve awansowalo.
Warto jednak dodac, ze to Juve mialo ta druga najlepsza okazje - szansa Marchisio.
JEsli chodzi o sedziow, to karny dzisiaj taki 50:50 (taki miekki faul - jeden gwizdnie drugi nie). JEdnak w pierwszym meczu Carvajal powinien wyleciec za faul na Tevezie.
0
Iker Casillas podbiegl do pilki w 93 minucie i chcial wyrzucic pilke z autu - ale cos mu nie wyszlo i Real stracil ostatnia szanse na powalczenie o gola.