0

Nie mowilem - ale sie wstrzelilem z komentarzem.;)

0

Czekamy na bramke Neymara i gola numer 100 tercetu MSN.

1

Messi asysta numer 17 - brakuje 3 do wyrownania rekordu 20 asyst. Suarez gol jak w Liverpoolu.

6

Messi tyle razy lobowal sam na sam, ze czekalem kiedy to zrobi przy karnym

0

Wreszcie Panenka z karnego

0

Jakby szukac jednego z mocniejszych zespolow la liga ktoremu Messi w lidze nie strzelil co najmniej 10 bramek to jest to Villareal - aczkolwiek nie wiem iel meczow przeciwko Zoltym Leo zagral.

40

Kolejny zespol po Espnayolu, ktora podlozy sie Realowi, a na nas beda sie spinac jak o zycie. Trzeba jutro uwazac.

0

W zeszlym roku w przedostatniej koljece stracilismy punkty z walczycaym o utrzymanie Elche. Kazdy mecz wyjazdowy jest obarczony wiekszym ryzykiem.

Zoibaczymy co sie bedzie dzialo w tygodnia i jaki bedzie wynik meczu Levante - Cordoba

0

to prawda wcale nie musza.

Jednak wedlug mnie to jest kluczowa sprawa, bo cos czuje ze my stracimy chociac raz te punkty (glownie tutaj mam na mysli wyjazd na Vicente Calderon) - wiec oby Real choc raz sie jednak [potknal.

Teoretycznie na Seville mozna bardziej liczyc, bo SP to twierdza, ale kto wie jak sie skonczy.

0

to fakt, chco pcozekajmy jeszcze na mecze w srodku tygodnia jaka bedzie sytuacja Cordoby. Jezlei przegraja z Levante - to moze juz nawet nie beda mieli matematycznych szans na utrzymanie.

Jezeli jednak wygraja z Levante, to z nami moga gryzc ziemie, bo to bedzie dla nich jedyna szansa na utrzymanie.

0

dokladnie - mnie dzisiaj martwi, to ze wlasnie Real w miare bez CRa (choc mial udzial przy 1 golu i asyste przy trzecim) sobie poradzil w jednym z trudniejszych meczow dla nich.

Wlasciwie Real moze sie juz tylko potknac w Sevilli i z Valencia. My mamy Atletico - mistrzostwo wciaz bardzo niepewne - oby to nam sie udalo.

1

z Realem to raczej Juve sie bedzie bronic.

1

Ramos sie specjalnie na Almerie wykartkowal

1

No to Real moze sie potknac tylko w dwoch meczach: Sevilla i Valencia. Jezeli nie to moze byc nam ciezko o mistrza.

W Espanyolu sami mowili ze chca pomoc zdobyc mistrza Realowi, wiec to bedzei raczej latwy mecz dla Bialych.

2

bardzo slabo to jednak nie - zdobyli 4 bramki, do teog CR mial slupek. Real jest turbo mocny i wciaz to neistety pokazuje.

0

wlasnie - jak dostana w meczu z Celta to nie ma sie z czego cieszyc, bo wykartkuja sie na mecz z Almeria u siebie.

1

Taka ciekawostka:

Messi dzis strzelil swojego 47 gola w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach i tym samym wyrownal swoje osiagniecie z sezonu 2009/2010. To jest o 4. najlepszy wynik w karierze.

Jego njalepsze sezony strzeleckie to:

2011/2012 - 73 bramki
2012/2013 - 60 goli
2010-2011 - 53 bramki

1

Levante wygralo z Getafe - to dobry wynik dla nas - po pierwsze pokazuje formę Getafe, a po drugie utrudnia sytuacje w lidze Cordobie przed spotkaniem z nami.

Jakby nie patrzec z meczów wyjazdowych poza Atletico mamy jedynie Cordobę. Mam nadzieje, ze juz przed spotkaniem z nami nie beda gryzc trawy w walce o awans.

0

no wlasnie - mistrzostwo bedzie blisko jezeli Real choc raz zgubi punkty. W innym wypadku do mistrzostwa daleko - bo jednak 5 spotkan to nie jest malo. Jakby nie patrzec mamy mecz na wyjezdzie z 3. zespolem tabeli.

0

A jednak 3-2 dla City co koncowka spotkania

0

zobaczymy kiedy Robben zagra. Guardiola teraz bedzie wystawial rezerwy w tych kolejncyh meczach, zeby wszyscy byli wypcozeci na Barce.

1

Ciekawe czy Lewy zodbedzie tytul krola strzelcow?

Ma 3 bramki straty - jezeli z Herthą nie strzeli, to ma 4 mecze na ukaszenie tych 3 trafien zeby zrownac sie z Meierem.

2

Real bedzie miala dokaldnie taka sama serie jak my niedawno:

Celta (wyjazd)
Almeria (dom)
Sevilla (wyjazd)
Juventus (wyjazd)
Valencia (dom)
Juventus (dom)
Espanyol (wyjazd)

Tylko Juve trzeba na PSG zamienic.

0

Duza szkoda, ze Neymar nie wykonczyl tej sytuacj po podaniu Messiego. Messi moglby powalczyc o rekrod ligi asyst - ma 16 (mialby 17), a rekord Xaviego to 20.

0

Choc Messi dzisiaj tez mial dwie setki - najpierw slupek, a pozniej niepottzebnie przyjmowal pilke.

1

Ciekawostka po meczu:
Messi śrubuje rekord goli w meczach derbowych z Espanyolem. Ma juz na koncie 13 takich trafien.

0

ale oni w lidze niemieckiej graja juz tylko o pietruszke. Do tego w ciaz graja bez skrzydel (Robben, Ribery). Oni jednak wroca na mecze z nami. :/

0

Wlasnie niekoniecznie, bo za pelcami Valencii jest Sevilla, wiec jak Sevilla by wygrala, a Valencia zgubila punkty, to sytuacja w walce o 4. miejsce by sie jeszcze bardziej wyrownala. Jednak wazna jest sytuacja Atletico przed meczem z nami, wiec ja bym optowal za wyrownana walka Sevilli i Valenci, a za baezpiecznym 3 miejscem Atleti.

3

W kolejnych meczach powinnismy trzymac kciuki za :

Atletico - zeby przed meczem z nami mieli spokojne 3 miejsce
Levante - zeby uciekli ze strefy spadkowej i zeby Corodba przed meczem z nami byla juz pewna spadku
Deportivo - z tego samego powodu co wyzej
Almeria - jak wyzej (choc moga im jeszcze podobno zabrac 3 punkty)
Celta - wiadomo dlaczego
Granada - zeby Ateltico ucieklo Valencii

8

Slabo - mowiac najkrocej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?