0

Czy ja wiem czy ich defensywa byla taka dobra? Real mial 9 okazji na bramke, a oddal ponad 25 strzalow...

0

W ty meczu Real ich cisnal i w sumie dziwne ze nie wpadly Realowi ze 3 bramki. Ronaldo mial kilka okazji, po rzutach roznych to Real regularnie strzelal.

0

Juz myslalem ze sedzia da drugiego karnego po upadku Chicharito...

1

w srode wystarczy remis i ja bede wiecej niz szczesliwy.

0

Prawda jest taka, ze Real tak cisnal i mial tyle sytuacji, ze jednak powienien to wygrac. Chociaz sedziowanie znowu niekonsekwetne.

0

Brawo dla komentatora, ze zna przpeisy. Wlasnie powiedzial, ze pilka leciala wysoko w gorze. Jezeli sedzia odgwizdal karnego za trzymanie muskularnego CR11, to powinien tez gwizdnac za trzymanie Moi Gomeza przez Carvajala.

0

Chodzi o to ze sedzia jest niekonsekwentny - byl faul na Moi Gomezie, bo go Carvajal trzymal. Dobrze ze Ronaldo strzela, ale sedziowie wyjatkowo altwo dyktuja karne dla Realu w tym sezonie.

0

takich sytuacji jest mnostwo w polu karnym, a teraz za taki sam faul na MOi Gomezie nie dal karnego wiec slabe sedziowanie

14

To teraz tez powinien byc karny, bo Carvajal trzymal Moi Gomeza.... Brawo dla sedziego za konsekwnetne sedziowanie.

0

To prawda ale w tym sezonie bardzo latwo przychodzi sedziom dyktowanie karnych dla Realu.

0

Nie mozna powiedziec ze symulka, ale jak zwykle jemu dosc latwo przychodzi kladzenie sie w 16 rywala. A sedziom bardzo latwo przychodiz dyktowanie karnych Realowi.

1

Faktycznie terminarz Realu wrećz idealny:

najpierw rezerwy Villareal, pozniej zmeczone Bilbao, a na koncu Barca po meczu z City. 3 teroetycznie mocnych rywali, a w kazdym meczu taka lekka przewage jesli chodzi o przygotowanie do meczu bedzie mial Real.

0

Wlasnie to juz kolejny klub, co gra rezerwami z Realem. Ostatnio tez Deportivo musialo wystawiac Manuela Pablo

0

No to Villareal walczy o najnizszy mozliwy wymiar kary.

0

Nie musi strzelic 4 - tylko 3 - bo wtedy bylaby dogrywka.

0

Inna sprawa, ze w ramach cieakowstek po meczu z Granada nie ma zadnej wzmianki o Messim - nie pamietam zeby ciekaowski po mecuz Barcy nie zawieraly zadnego nowego rekordu odnosnie Leo :)

0

Ja licze ze sie przede wszystkim nie wykartkuja przed meczem z Bialymi :)

0

Stinger - juz chyba o tym rozmawialismyt jakis czas temu - ja typowalem ze tak wlasnie zrobia i jak widac nie pomylilem sie :)

Ja powiem tak, ze troche nieszczesliwie wypadl ten mecz z Realm akurat teraz. Jednak to jest ich deyczja - jezeli wystawia rezerwy i dostana bencki, a pozniej z nami beda gryzc kazdy centymetr, to mam nadzieje ze sie przejada na tym. Wiadomo, ze fajnie jakby zagrali z z Realem to samo co z nami w lidze na Camp Nou - podobna intesnsywnosc i podobyn poziom. Wiadomo jak bedzie.

Szkoda ze Neymar nie skonczyl tego karnym, bo wtedy faktycznie Marcelinho powinien sie zastanowic nad swoja strategia.

1

Real rozbije gladko Villareal B

0

Patrząć subiektywnie ;) to będać graczem / trenerem Villarealu nie mialbys po co wybiegac na stadion w jakby nie patrzec 1/2 finału nie liczac na odrobienie straty dwóch bramek. To jednak nie jest 5-0, 6-0 - swiat juz nie takie rzeczy widzial.

Patrząc obiektywnie to fakt, ze pokonanie Barcy dwoma bramkami jest nizwykle trudnym zadaniem, ale jesli juz sie uda, to jakby nie patrzec sa tylko o mecz od pucharu + zapewnienie sobie gry w LE oraz zapewnienie sobie gry w SPH. Chyba jednak warto podjąc rekawice.

1

Czyli wniosek z tego, ze w lutym 2015 Messi pobil swoj najlepszy wynik asyst jesli chodzi o ten miesiąc - 4. Taki personal best ;)

0

Pamiętaj, ze 3 dni temu oni tez grali w LE z Salzburgiem i po pierwszym meczu gdzie wynik nie rozstrzygnal dwumeczu - grali najsilniejszym skladem.

Na Real odpuszcza, zeby na Barce anowu wystawic asów.

0

myślę, ze oni myślą :) ze moga tyle wygrac w srode. Jezeli by tak nie mysleli to nie mieliby poc ow ychodzic na murawę.

Gdyby Neymar strzelil karnego i byloby 4-1, to pewnie bylaby ciut inna historia.

0

Bardzo dobra oferta - brac poki znó nie ugryzie ;)Luis tez najmlodszy nie jest.

0

Choc przede wszystkim na tym wyniku zaważyła koncowka ligi. Wtedy w 3 kolejnych meczach z Rayo (2), Malaga (3) i Espanyolem (4) strzelil 9 goli. W ostatniej kolejce nic nie strzelił w meczu z Betisem. Jednak te 9 goli w 3 meczach bylo kluczowe.

Inna sprawa, ze gdybysmy wtedy pokonali Chelsea w 1/2 finalu LM - to pewnie Pep gralby juz rezerwami jak w sezonie 08/09 przed finalem z Manchesterem. Po porazce na Camp Nou z Realem (1-2) mistrzostwo bylo niemal nie do wygrania.

0

Dokladnie - kolega nizej odpowiedzial

1

Przede wszystkim Messi 2 miesiące nie leczy kontuzji

6

Tak zwlaszcza z City bez formy...

1

Zwlaszcza, ze Villaral wystawi rezerwy. Zgadzam sie, ze MotM jest Rakitic.

0

Przeciez bda grac rezerwami, wiec nie ma co liczyc - to tak jakby Deportivo przeyjezdzalo tylko bez 40-letniego Manuela Pablo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?