3

@Encore @FcPortoFan1999 potrzebujemy meczów Tsitsipasa z Carlitosem i takiego beefa


1

To teraz dobrze byloby przełamać

@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12

1

@Encore Haas, Alpine, Sauber, Aston na pewno były

1

@FcPortoFan1999 teraz 14 pkt z rzedu na wlasnych podaniach

0

@FcPortoFan1999 tam Rafa przynajmniej wrocil na hard ale tez widac ze nie byl to prime Rafa na us open. DelPo go latwo ogral w 1/2

2

0

@Encore jak nie da rady na us open, to nie zdziwie sie jak zakonczy sezon w ogóle

Bo jednak Carlitos to gracz co gra o szlemy a reszta to dodatki

1

@Encore to na pewno, ona juz krecila sie od 4r do 1/2 w szlemie, wygrywala mastersy, wciaz tylko 19 lat

3

Caly czas duża niepewnosc czy Garfia da rade zagrac w us open i turniejach przed

@Encore @agaFCB @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 Mirra wyszla po swoje

0

@FcPortoFan1999 Magda w 1/2 grala na topowa zawodniczke

Tutaj tez dobrze dla naszej ze jest rywalka z ktora mozna walczyc, ale tez wygrana wcale nie jest pewna

2

@FcPortoFan1999 i tez ten turniej drabinka sie dobrze dla niej uklada - w sensie nie grala na nikogo z top10

1

@Nazio_87 jakim ogólnym przekroju?

O czym Ty piszesz w ogóle …

Majka gra turniej życia i pięknie ale Iga to jest inny kaliber

5

@MsBarca Iga ma szlemy na wszystkich nawierzchniach

Wygrane mase turniejow, od lat w topce swiatowej

Ludzie jakies bzdury tutaj wypisuja - jakby pierwszy raz tenis na oczy ogladali @tbas @adi7adi8

1

@jaras121 przy jej wzroscie - raczej ciezko bedzie o cos lepszego na podaniu

3

@Nazio_87 w czym wyprzedzi? Xd

Nie no blagam

1

@tbas Iga ma podobna liczbe WS co Serena Williams w jej wieku

2

@Filipem @adi7adi8 lubi takie wpisy

1

@FcPortoFan1999 @Encore u Panów w Garrosie Michael Chang

U Pań najmlodsza zwyciezczyni WS w erze open Martina Hingis 16 lat 117 dni - AO 1997

0

@FcPortoFan1999 Sasza tylko 2 kroki zeby opuscic grono jezdzców i zwolnic miejsce dla De Minaura

1

@FcPortoFan1999 Na razie zadna z rywalek sobie z tym nie poradzila

Znaczy Sakkari ale cierpliwosci starczylo jej na 1 seta

1

@FcPortoFan1999 wyjasnij Oski, jakis beef miedzy zawodniczkami czy miedzy krajami?

1

Mirra bedzie serwowac po mecz i swoj pierwszy final WS

@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 Rotweilery?

0

@MichuZ44 Ferrari tutaj po prostu powinno byc najmocniejsze

1

Kostiuk wraca do meczu

Czyzby 4-1 znowu okazal sie zdradliwym wynikiem?

@FcPortoFan1999 @Eklerek @Encore @agaFCB

0

@FcPortoFan1999 Oski czy Twoje psy kogos pogryzły?

@Czajka90

0

@FcPortoFan1999 można obejrzeć

2

@FcPortoFan1999 @Eklerek Belgijka to byla taka goatka techniki i mączki, rywalka ktorej bala sie Serena Williams

@Colon

0

@FcPortoFan1999 zalezy czy wzoruje sie na Sabalence

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?