1

@agaFCB no tak, Zverev po odpadnieciu Sinnera i Djoko stal sie mocnym kandydatem numer 1

Mensik zaskakuje, szczególnie jak gral jedna 5 setowke i potem z kortu wstac nie mogl i przegral seta 0-6 z De Minaurem

0

@tbas chyba głowa po prostu

Iga rok temu na rg po comebacku w 2, tez 0-6 dostala. W wta sie zdarza
Albo Amanda na wimbledonie

6

Najlepszym podsumowaniem tych RG powinno byc ze Chwalinska i Arnaldi wygrywaja szlemy - czyli gracze spoza top100 rankingu

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera @FcPortoFan1999

1

Problemy problemy Felixa

Cobolli 7/7 bp obronionych w 3 secie
Felix 0/1

To jak Djokovic - Sinner w AO 26

@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Giwera@agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon

0

@FcPortoFan1999 szczegolnie teraz w karierze

1

@Sysia11 2 lata z rzędu bez wygranego turnieju na mączce, gdzie ma naturalne przewagi przy swoim stylu to niebywale

@Encore @FcPortoFan1999 @Alex1995

0

@FcPortoFan1999 a znasz innych zawodników typu cry-baby? @Giwera

3

0

@FcPortoFan1999 musisz ulozyc dzien pod to, tutaj Sasza idzie po szlema

1

@FcPortoFan1999 z Beretem

1

@APTAPT @FcPortoFan1999 Andreeva nie jest wyrazna

W Madrycie w finale przegrala wlasnie na Kostiuk w 2 setach i sama nigdy szlema nie wygrala ani nie byla w finale

Tutaj w sumie u Pan to wielka niewiadoma

1

@FcPortoFan1999 @Alex1995 Iga teraz broni wygranej w Sw19 i finalu w BH - jesli pojdzie jej slabo na trawie to moze miec nawet < 5k pkt i blizej miejsca 7-8 byc niz 1

0

@FcPortoFan1999 smutny z tego powodu jestes?

Czy jednak na chillu ogladasz Mensik - Zverev?

@Czajka90

0

@michal26 jednak jak jestes 3 klasy ponad reszta to nie dostajesz 0-6 w deciderze

1

@FcPortoFan1999 Saba zwykle miala problemy w finalach takie

0

@esem91 nie no az tak to nie

0

@FcPortoFan1999 jak Iga rok temu, albo jak Amanda w finale SW19 a tam nawet dwa jajka

4

@agaFCB Iga tak z Saba rok temu przegrala

@FcPortoFan1999 @Encore


W WTA w finale Wimbledonu mielismy 6-0, 6-0

Tam to jak glowa lezy i kwiczy to 6-0 wjezdza spokojnie

0

@Encore oni to po 50 robili jak grali 5,5h w finale

0

@Encore miala 4-1 i podwojnego breaka w drugim

0

@FcPortoFan1999 nigdy nie miala 5-1 w drugim, tylko 4-1 i podwojny break

0

0

@esem91 Saba moze jeszcze wrocic oczywiscie, szczegolnie ze to wta

1

@michal26 jednak Sabalenka chyba nie jest 3 klasy ponad reszta

Trzeba pamietac ze ona tak szlemow masowo nie wygrywa, jest numerem 1 to na pewno ale wiemy ze potrafila wtapiac

1

0

@Encore George moze przegrac majstra z Kimim

0

@wawrzyn1 to osobne tematy - lepiej porownywac jaki % w innych krajach musialaby oddac przy wygranej, ale jesli finalnie 50% to jednak sporo

Pytanie of kors jak wyglada w innych szlemach z nagrodami i podatkami - tj np ile na Wimbledonie czy AO musialaby oddac - ale pewnie mniej

0

@Malinka oka, to rzeczywiscie sporo zabierane w tej sytuacji

0

@Encore kontuzja z Madrytu zabrala nadzieje

1

@gumaz @AmigoBlancos caly rok na Malediwach siedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?