mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB no tak, Zverev po odpadnieciu Sinnera i Djoko stal sie mocnym kandydatem numer 1
Mensik zaskakuje, szczególnie jak gral jedna 5 setowke i potem z kortu wstac nie mogl i przegral seta 0-6 z De Minaurem
0
@tbas chyba głowa po prostu
Iga rok temu na rg po comebacku w 2, tez 0-6 dostala. W wta sie zdarza
Albo Amanda na wimbledonie
6
Najlepszym podsumowaniem tych RG powinno byc ze Chwalinska i Arnaldi wygrywaja szlemy - czyli gracze spoza top100 rankingu
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Giwera @FcPortoFan1999
1
Problemy problemy Felixa
Cobolli 7/7 bp obronionych w 3 secie
Felix 0/1
To jak Djokovic - Sinner w AO 26
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Giwera@agaFCB @JimMorrisonFCB @Colon
0
@FcPortoFan1999 szczegolnie teraz w karierze
1
@Sysia11 2 lata z rzędu bez wygranego turnieju na mączce, gdzie ma naturalne przewagi przy swoim stylu to niebywale
@Encore @FcPortoFan1999 @Alex1995
0
@FcPortoFan1999 a znasz innych zawodników typu cry-baby? @Giwera
3
Ależ to był gem
@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie @Giwera
0
@FcPortoFan1999 musisz ulozyc dzien pod to, tutaj Sasza idzie po szlema
1
@FcPortoFan1999 z Beretem
1
@APTAPT @FcPortoFan1999 Andreeva nie jest wyrazna
W Madrycie w finale przegrala wlasnie na Kostiuk w 2 setach i sama nigdy szlema nie wygrala ani nie byla w finale
Tutaj w sumie u Pan to wielka niewiadoma
1
@FcPortoFan1999 @Alex1995 Iga teraz broni wygranej w Sw19 i finalu w BH - jesli pojdzie jej slabo na trawie to moze miec nawet < 5k pkt i blizej miejsca 7-8 byc niz 1
0
@FcPortoFan1999 smutny z tego powodu jestes?
Czy jednak na chillu ogladasz Mensik - Zverev?
@Czajka90
0
@michal26 jednak jak jestes 3 klasy ponad reszta to nie dostajesz 0-6 w deciderze
1
@FcPortoFan1999 Saba zwykle miala problemy w finalach takie
0
@esem91 nie no az tak to nie
0
@FcPortoFan1999 jak Iga rok temu, albo jak Amanda w finale SW19 a tam nawet dwa jajka
4
@agaFCB Iga tak z Saba rok temu przegrala
@FcPortoFan1999 @Encore
W WTA w finale Wimbledonu mielismy 6-0, 6-0
Tam to jak glowa lezy i kwiczy to 6-0 wjezdza spokojnie
0
@Encore oni to po 50 robili jak grali 5,5h w finale
0
@Encore miala 4-1 i podwojnego breaka w drugim
0
@FcPortoFan1999 nigdy nie miala 5-1 w drugim, tylko 4-1 i podwojny break
0
Diana szansa na 4-0
@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @michal26
0
@esem91 Saba moze jeszcze wrocic oczywiscie, szczegolnie ze to wta
1
@michal26 jednak Sabalenka chyba nie jest 3 klasy ponad reszta
Trzeba pamietac ze ona tak szlemow masowo nie wygrywa, jest numerem 1 to na pewno ale wiemy ze potrafila wtapiac
1
Diana - oby oby
@Encore @barcelonaLM @michal26 @Popitek12 @Kessie
0
@Encore George moze przegrac majstra z Kimim
0
@wawrzyn1 to osobne tematy - lepiej porownywac jaki % w innych krajach musialaby oddac przy wygranej, ale jesli finalnie 50% to jednak sporo
Pytanie of kors jak wyglada w innych szlemach z nagrodami i podatkami - tj np ile na Wimbledonie czy AO musialaby oddac - ale pewnie mniej
0
@Malinka oka, to rzeczywiscie sporo zabierane w tej sytuacji
0
@Encore kontuzja z Madrytu zabrala nadzieje
1
@gumaz @AmigoBlancos caly rok na Malediwach siedzi