mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 teraz Majka usiadla na jej
0
@takisobiektos na razie 1 gem
1
@Luciano99 @FcPortoFan1999 Oski w Siedlcach pytałeś kiedys kogos „Gruba pijesz”?
2
@PatrychoO tak bekanie na korcie mogłoby rozproszyć rywalkę
@FcPortoFan1999 @Popitek12
1
@Frimpong może dziękował że mimo jego błędu uniknales kolizji za wszelką cenę
0
@FcPortoFan1999 nie, no Siedlce to nie wieś Oski
0
@agaFCB już w sumie bez znaczenia, bo ktoś opuścił to forum ;)
0
@FcPortoFan1999 Oski ale Ty nie mieszkasz na wsi
0
@FcPortoFan1999 7 meczowa seria na
OKC mogla zrobic swoje
3
@Verore jaki był Twój ulubiony Prezydent USA?
0
@Encore Ferrari nie lubi prostych odcinków
Walka o wygrana w kwalach miedzy Leclerciem i Hamiltonem
0
@barcelonaLM w 2014 nawet w karnych nie przegrała
4
@barcelonaLM Portugalia w 2014 nie przegrała żadnego meczu w fazie pucharowej - levels
@Popitek12 @Lanosss @PatrychoO
2
@michaleu @FcPortoFan1999 Oski zrobil sie ciety po paru lekcjach u @Bolton
0
@FcPortoFan1999 to bylby za duzy choke jakby nie skorzystal z tego szlema
0
@barcelonaLM Zverev jednak ma wiekszy firepower i raczej zmeczony tez nie jest tym turniejem
W Madrycie zmłócił Cobollego @FcPortoFan1999
Plus ma nieporównywalnie duze doswiadczenie na tym szczeblu
0
@FcPortoFan1999 wtedy jednak dostalismy jednak troche fajnej gry
1
@FcPortoFan1999 @agaFCB byl dobry do momentu (oczywiscie minus ze brakowalo magika), teraz od 1/4 popsulo sie mocno - bo zawodnicy kreczuja, albo sa na oparach
2
@Giwera i to wszystko nie będąc robotem
@FcPortoFan1999
0
@agaFCB nie wygląda, plus teraz to musialby z 0-2 odwracac
0
@agaFCB w AO na mecz z Serbem nie wyszedl nawet
Tutaj to i tak po bodajze 2 rundzie i tak zrobil swoj najlepszy turniej
1
@Giwera i bez Yamala
0
@Criss18Barca Hiszpania jak najbardziej moze wygrac z ARG
2
@Adran360 @FcPortoFan1999 Oski opinia
1
@michal26 i wiadomo że lepiej miec final, a jeszcze lepiej miec wygrana :)
1
@michal26 przede wszystkim Linette osiągneła ta 1/2 po 30. Maja ma wciaz tylko 24 lata
To tez jest aspekt istotny, bo po prostu ten sportowiec moze dluzej byc obecny w przestrzeni
3
@Remi70 a u Panów że Włoch będzie w finale
2
@BojanKriKicz formula teraz czesciej bedzie w Europie i zaraz sezon na trawie i Wimbledon
1
@Encore pozne dolaczenie do druzyny, kontuzje szczegolnie w 1 sezonie i jeszcse nakladajacy sie terminarz meczow kwalifikacji w Am Pld z meczami ligue1 utrudnily mocno ale tak 20 pkt w kanadyjce to bardzo solidnie bez karnych
W drugim sezonie 32 w kanadyjce bez karnych to juz powiedzialbym o zjedzeniu - tam szczególnie do MŚ gotował grubo
2
@Encore tak, dlatego sezon przed jego przyjściem nawet nie wygrali ligi na krajowym podwórku ;)