0

@FcPortoFan1999 teraz Majka usiadla na jej

0

@takisobiektos na razie 1 gem

1

@Luciano99 @FcPortoFan1999 Oski w Siedlcach pytałeś kiedys kogos „Gruba pijesz”?

2

@PatrychoO tak bekanie na korcie mogłoby rozproszyć rywalkę

@FcPortoFan1999 @Popitek12

1

@Frimpong może dziękował że mimo jego błędu uniknales kolizji za wszelką cenę

0

@FcPortoFan1999 nie, no Siedlce to nie wieś Oski

0

@agaFCB już w sumie bez znaczenia, bo ktoś opuścił to forum ;)

0

@FcPortoFan1999 Oski ale Ty nie mieszkasz na wsi

0

@FcPortoFan1999 7 meczowa seria na
OKC mogla zrobic swoje

3

@Verore jaki był Twój ulubiony Prezydent USA?

0

@Encore Ferrari nie lubi prostych odcinków

Walka o wygrana w kwalach miedzy Leclerciem i Hamiltonem

0

@barcelonaLM w 2014 nawet w karnych nie przegrała

4

@barcelonaLM Portugalia w 2014 nie przegrała żadnego meczu w fazie pucharowej - levels

@Popitek12 @Lanosss @PatrychoO

2

@michaleu @FcPortoFan1999 Oski zrobil sie ciety po paru lekcjach u @Bolton

0

@FcPortoFan1999 to bylby za duzy choke jakby nie skorzystal z tego szlema

0

@barcelonaLM Zverev jednak ma wiekszy firepower i raczej zmeczony tez nie jest tym turniejem

W Madrycie zmłócił Cobollego @FcPortoFan1999


Plus ma nieporównywalnie duze doswiadczenie na tym szczeblu

0

@FcPortoFan1999 wtedy jednak dostalismy jednak troche fajnej gry

1

@FcPortoFan1999 @agaFCB byl dobry do momentu (oczywiscie minus ze brakowalo magika), teraz od 1/4 popsulo sie mocno - bo zawodnicy kreczuja, albo sa na oparach

2

@Giwera i to wszystko nie będąc robotem

@FcPortoFan1999

0

@agaFCB nie wygląda, plus teraz to musialby z 0-2 odwracac

0

@agaFCB w AO na mecz z Serbem nie wyszedl nawet

Tutaj to i tak po bodajze 2 rundzie i tak zrobil swoj najlepszy turniej

1

@Giwera i bez Yamala

0

@Criss18Barca Hiszpania jak najbardziej moze wygrac z ARG

2

1

@michal26 i wiadomo że lepiej miec final, a jeszcze lepiej miec wygrana :)

1

@michal26 przede wszystkim Linette osiągneła ta 1/2 po 30. Maja ma wciaz tylko 24 lata

To tez jest aspekt istotny, bo po prostu ten sportowiec moze dluzej byc obecny w przestrzeni

3

@Remi70 a u Panów że Włoch będzie w finale

2

@BojanKriKicz formula teraz czesciej bedzie w Europie i zaraz sezon na trawie i Wimbledon

1

@Encore pozne dolaczenie do druzyny, kontuzje szczegolnie w 1 sezonie i jeszcse nakladajacy sie terminarz meczow kwalifikacji w Am Pld z meczami ligue1 utrudnily mocno ale tak 20 pkt w kanadyjce to bardzo solidnie bez karnych

W drugim sezonie 32 w kanadyjce bez karnych to juz powiedzialbym o zjedzeniu - tam szczególnie do MŚ gotował grubo

2

@Encore tak, dlatego sezon przed jego przyjściem nawet nie wygrali ligi na krajowym podwórku ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?