2

Mensik na razie blisko 80% pierwszego podania i niemal 80% wygranych pilek po pierwszym (Iga nie lubi takich statystyk)

Na pewno gra w hali mu pomaga

@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 teraz wazny gem dla niego, ale im dluzej mecz bedzie trwal i takie wymiany to padnie @Encore

0

@Encore @Eklerek spokojnie to dopiero 1 set

@FcPortoFan1999


Chyba ten szlem szczegolnie pokazal ze nawet 2-0 to zadna gwarancja

1

@MessiForeverTheBest zobacz na kogo odpadal - Djokovice, Nadale, Alcarazy, Sinnery

Tutaj jak nie Fonsi to chyba da rade bez chokea i na wypoczeciu

0

@Encore to jest tez mecz what if - w sensie ze mogl byc epicka 5 setowka

2

@Encore @FcPortoFan1999 tamten tiebreak co Rafa wyciągnął w 2022

Potem w drugim secie tego epickiego meczu nieszczęście które zahamowało karierę

0

Wie ktoś jak sprawdzić pogodę w Paryżu będąc pod Luwrem?

0

@FcPortoFan1999 nie na dzisiejszego Jodara

Moze 2 rundy temu

0

@FcPortoFan1999 czyli po meczach 5 setowych dzisiaj dwa razy 3-0?

0

@FcPortoFan1999 nie no, widac ze Jodar mocno wypruty turniejem

Mecz z Fonseca kluczowy przedwczesny final

1

@Sysia11 Jakby grali pod dachem to Felix lubi takie warunki, ale tak 1/2 Zverev - Fonseca to bedzie to

Jodar jakos wydawalo mi sie ze nie zagrozi az tak ale tez bo gral 2x 5 setowki i to musial odczuc

0

@Barca_Big_Moment @agaFCB @FcPortoFan1999 jak turniej halowy to Felix moze byc grozny

3

@Encore jak wygra tego szlema to juz to bedzie fajnie wygladac, bo ma mastersy, ma zloto IO, ma 2x finalsy

1

@agaFCB kluczowy półfinał będzie

1

Zverev juz z lamakiem na start 3, tutaj egzekucja Jodara rozpoczęta

@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999

1

@agaFCB Oskar @FcPortoFan1999 tez mu kibicuje

2

Zverev tez spedzil po ok 4-5h mniej na korcie niz wszyscy co zostali w dolnej połówce

To na pewno pomaga i on jeszcze praktycznie uniknal wszystkich upałów bo gral wieczorami

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999

0

@takisobiektos to jest atut dla niego, na swiezosci to byloby dla mnie 50-50 ale mam obawy o fizycznosc Mensika po jego bojach @Encore

0

@Encore on jest mocno umordowany turniejem a z Fonseca trzeba walczyc

0

@Encore tutaj mecz o wygrana w turnieju szykuje sie miedzy nim a Fonsim

1

@agaFCB Zverev - Fonseca to taki przedwczesny finał się szykuje @FcPortoFan1999 @Encore

2

@Giwera Jodar zrobił niewiarygodny postęp w tym roku, jak on był rakietą numer 700, meczu ATP nie wygrał, a tutaj z buta wszedł z wynikami. Plus to jego debiut w RG. W debiucie w RG to szlema wygrał, ale Rafa Nadal :)

Fonseca mimo tego samego wieku jest jednak bardziej otrzaskany z tourem i dlatego tutaj może być wielkie meczycho z Saszą.

3

@Giwera @FcPortoFan1999 i Jezdziec Sasza jednak wziął 1 seta i w drugim na razie kontroluje sytuacje

1

@Barca_Big_Moment Kostiuk może zrobić back to back wins z Andreeva

@FcPortoFan1999

1

Problemy problemy Zvereva w 1 secie

@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie

0

@Encore maja wszystko tam zeby wygrac, silniki Merca i ich przewaga na prostych praktycznie traci na znaczeniu a ciasne zakrety bardzo dobre w wykonaniu Ferrari

1

@Encore to na pewno w pierwszej kolejnosci ale gdyby np wygrala garrosa to mogliby zrobic taki uklon wtedy ale jednak w drabince do finalu ma Sabe

1

@Encore @Giwera Jodar tez po 2 pieciosetowkach

1

@Encore ona tez na trawie to nie bedzie tak dobrze zapewne

Pewnie będzie ciężko, no chyba zeby wbila do finalu garrosa

4

@Encore @Popitek12 Pops bierze też swojego nową dziewczyną Krystynę

@FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?