mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mensik na razie blisko 80% pierwszego podania i niemal 80% wygranych pilek po pierwszym (Iga nie lubi takich statystyk)
Na pewno gra w hali mu pomaga
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 teraz wazny gem dla niego, ale im dluzej mecz bedzie trwal i takie wymiany to padnie @Encore
0
@Encore @Eklerek spokojnie to dopiero 1 set
@FcPortoFan1999
Chyba ten szlem szczegolnie pokazal ze nawet 2-0 to zadna gwarancja
1
@MessiForeverTheBest zobacz na kogo odpadal - Djokovice, Nadale, Alcarazy, Sinnery
Tutaj jak nie Fonsi to chyba da rade bez chokea i na wypoczeciu
0
@Encore to jest tez mecz what if - w sensie ze mogl byc epicka 5 setowka
2
@Encore @FcPortoFan1999 tamten tiebreak co Rafa wyciągnął w 2022
Potem w drugim secie tego epickiego meczu nieszczęście które zahamowało karierę
0
Wie ktoś jak sprawdzić pogodę w Paryżu będąc pod Luwrem?
0
@FcPortoFan1999 nie na dzisiejszego Jodara
Moze 2 rundy temu
0
@FcPortoFan1999 czyli po meczach 5 setowych dzisiaj dwa razy 3-0?
0
@FcPortoFan1999 nie no, widac ze Jodar mocno wypruty turniejem
Mecz z Fonseca kluczowy przedwczesny final
1
@Sysia11 Jakby grali pod dachem to Felix lubi takie warunki, ale tak 1/2 Zverev - Fonseca to bedzie to
Jodar jakos wydawalo mi sie ze nie zagrozi az tak ale tez bo gral 2x 5 setowki i to musial odczuc
0
@Barca_Big_Moment @agaFCB @FcPortoFan1999 jak turniej halowy to Felix moze byc grozny
3
@Encore jak wygra tego szlema to juz to bedzie fajnie wygladac, bo ma mastersy, ma zloto IO, ma 2x finalsy
1
@agaFCB kluczowy półfinał będzie
1
Zverev juz z lamakiem na start 3, tutaj egzekucja Jodara rozpoczęta
@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999
1
@agaFCB Oskar @FcPortoFan1999 tez mu kibicuje
2
Zverev tez spedzil po ok 4-5h mniej na korcie niz wszyscy co zostali w dolnej połówce
To na pewno pomaga i on jeszcze praktycznie uniknal wszystkich upałów bo gral wieczorami
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999
0
@takisobiektos to jest atut dla niego, na swiezosci to byloby dla mnie 50-50 ale mam obawy o fizycznosc Mensika po jego bojach @Encore
0
@Encore on jest mocno umordowany turniejem a z Fonseca trzeba walczyc
0
@Encore tutaj mecz o wygrana w turnieju szykuje sie miedzy nim a Fonsim
1
@agaFCB Zverev - Fonseca to taki przedwczesny finał się szykuje @FcPortoFan1999 @Encore
2
@Giwera Jodar zrobił niewiarygodny postęp w tym roku, jak on był rakietą numer 700, meczu ATP nie wygrał, a tutaj z buta wszedł z wynikami. Plus to jego debiut w RG. W debiucie w RG to szlema wygrał, ale Rafa Nadal :)
Fonseca mimo tego samego wieku jest jednak bardziej otrzaskany z tourem i dlatego tutaj może być wielkie meczycho z Saszą.
3
@Giwera @FcPortoFan1999 i Jezdziec Sasza jednak wziął 1 seta i w drugim na razie kontroluje sytuacje
1
@Barca_Big_Moment Kostiuk może zrobić back to back wins z Andreeva
@FcPortoFan1999
1
Problemy problemy Zvereva w 1 secie
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12 @Kessie
0
@Encore maja wszystko tam zeby wygrac, silniki Merca i ich przewaga na prostych praktycznie traci na znaczeniu a ciasne zakrety bardzo dobre w wykonaniu Ferrari
1
@Encore to na pewno w pierwszej kolejnosci ale gdyby np wygrala garrosa to mogliby zrobic taki uklon wtedy ale jednak w drabince do finalu ma Sabe
1
@Encore @Giwera Jodar tez po 2 pieciosetowkach
1
@Encore ona tez na trawie to nie bedzie tak dobrze zapewne
Pewnie będzie ciężko, no chyba zeby wbila do finalu garrosa
4
@Encore @Popitek12 Pops bierze też swojego nową dziewczyną Krystynę
@FcPortoFan1999