0

@FcPortoFan1999 nie znudzi

0

@FcPortoFan1999 nie wiadomo, gdybysmy mieli jakiegos robota to byloby wiadomo

0

@Encore Kalinska z Potapowa to ciagle byly łamaki na podaniach

Majka ma realne szanse na 1/2

5

@Encore Cristiano spokojnie strzeli 2-3 razy więcej bramek w fazie pucharowej niż do tej pory które już ma

@Popitek12 @PatrychoO @Lanosss

0

@FcPortoFan1999 @takisobiektos mecz Saba - Osaka moze odda

1

@FcPortoFan1999 przeciez mowimy o Popsie

1

@FcPortoFan1999 prawda, przeciez tak napisal a widziales kiedys bardziej prawdomownego czlowieka niz Popczar?

2

@FcPortoFan1999 to Krystian przeciez widzisz

1

@FcPortoFan1999 skad ten Tomasz?

1

@FcPortoFan1999 czyli Iga chcialaby byc siatkarka?

0

@FcPortoFan1999 Tsitsipas to na mączce potrafil grac

W AO to pewnie wieksze zasko

Felix byl w 1/2 na us open

0

@FcPortoFan1999 Iga wolalaby grac tylko na returnie

0

@FcPortoFan1999 jest bardzo niespodziewana a to powinienes lubic

0

@Malinka nie wiem, nie jestem ekspertem tez wrzucalem gdzies w AI to i pytalem specyficznie i, że dla nierezydentów jest po prostu rozliczanie ryczałtem 15%

Jednak wlasnie nie slyszalem, zeby ktos z tych zagranicznych placil blisko 50% od samej wygranej - tak nie kojarze zeby wlasnie to padalo, a to bylby kosmos wtedy.

Ale może jeszcze temat wróci

1

@Encore wiadomo, potem kontuzje i ciężki temat juz

4

@Encore Kvara wtedy moglby nawet o ZP powalczyc jakby Gruzja zaliczyla jakas piekna historie - nie mowie o wygranej, ale wiemy, ze od underdogow wymagania sa inne - qa od Gruzji to w ogole - na Euro wyszli z grupy to bylo szalenstwo

1

@Encore Beret juz byl w 1/4 w Paryżu, ale ma szanse odhaczyc komplet 1/2 każdego szlema jak przejdzie ten i kolejny mecz

@Barca_Big_Moment

0

@Barca_Big_Moment Cerundolo to już nóg chyba nie ma

1

@Malinka mój czat mówi

3. Rezydenci podatkowi Francji

Francuscy zawodnicy rozliczają nagrody w ramach progresywnej skali PIT (do 45%) + ewentualnie contribution exceptionnelle sur les hauts revenus (3–4% powyżej 250/500 tys. €).

Ale, że opodatkowanie nagród z Roland Garros we Francji
1. Zasada ogólna – podatek u źródła (withholding tax)

Francja stosuje podatek u źródła od dochodów sportowców-nierezydentów uzyskanych z występów na terenie Francji, na podstawie art. 182 B Code général des impôts (CGI):

Stawka podstawowa: 15% od kwoty brutto nagrody (prize money) wypłacanej sportowcowi-nierezydentowi.

1

@gumaz tylko ważne, żeby oddać 8 równych skoków

0

Cerundolo - Berrettini to mecz na który @FcPortoFan1999 czekales

Obaj sie wybiegali w poprzedniej rundzie

@Encore

1

@michal26 @Barca_Big_Moment najlepiej tak:

Osaka eliminuje Sabalenke
Sznajder eliminuje Osake

Chwalinska gra w 1/2 na Sznajder

0

@Malinka a dasz źródło?

Bo chyba to jest, że 15% masz jako podatek u źródła, a dalej to chyba zalezy gdzie rozliczasz podatki - i nie wiem czy te wyższe progi nie dotyczą Francuzów tylko

2

@tbas Iga co zrobila z Kostiuk to nie wiadomo nawet jak skomentowac

8

Jak Maja wygra z Parry, to w 1/4 zagra na Kalinskaya

Nie będzie bez szans

Dopiero w 1/2 to już Sabalenka najpewniej (chyba ze dzisiaj Osaka zaskoczy)

@Encore @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @adi7adi8 @tbas @Barca_Big_Moment

1

@agaFCB 6-3, 5-2 serwuje po mecz i 1/4

0

@Encore na mączce to nie jest najgorzej
Patrz tez Paolini

4

Majka jeszcze serwisu nie przegrala, ona chyba nie zna zasad wta

@FcPortoFan1999 @Encore @Popitek12 @Kessie @agaFCB

0

@Malinka za wygrana podobno 15%, ale cos jeszcze moze dojsc ponad to w Polsce

0

@FcPortoFan1999 tylko gorzej jak w finale Wimbledonu Serena Williams

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?