mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 znaczy w poprzednim sezonie na sezonie trawiastym działał
0
@FcPortoFan1999 Yamalinho moze dlugo gotowac Oskarito
0
@Encore choć Carlitos i kontuzje, brrr.
Tutaj miałby kolejnego szlema przy tym co jest w tej drabince, a przynajmniej miałby bardzo duży shot na to - 80/90% i 3 peat
Kiedy jest w peaku kariery takie coś to dramat
0
@FcPortoFan1999 serwis dobrze funkcjonuje, trzeba skupić się na reszcie
1
@MessiForeverTheBest Norwegia to czarny kon mundialu @Encore
0
@FcPortoFan1999 ciezko bedzie bo w 1/2 moze byc Saba
0
@FcPortoFan1999 nie znudzi
0
@FcPortoFan1999 nie wiadomo, gdybysmy mieli jakiegos robota to byloby wiadomo
0
@Encore Kalinska z Potapowa to ciagle byly łamaki na podaniach
Majka ma realne szanse na 1/2
5
@Encore Cristiano spokojnie strzeli 2-3 razy więcej bramek w fazie pucharowej niż do tej pory które już ma
@Popitek12 @PatrychoO @Lanosss
0
@FcPortoFan1999 @takisobiektos mecz Saba - Osaka moze odda
1
@FcPortoFan1999 przeciez mowimy o Popsie
1
@FcPortoFan1999 prawda, przeciez tak napisal a widziales kiedys bardziej prawdomownego czlowieka niz Popczar?
2
@FcPortoFan1999 to Krystian przeciez widzisz
1
@FcPortoFan1999 skad ten Tomasz?
1
@FcPortoFan1999 czyli Iga chcialaby byc siatkarka?
0
@FcPortoFan1999 Tsitsipas to na mączce potrafil grac
W AO to pewnie wieksze zasko
Felix byl w 1/2 na us open
0
@FcPortoFan1999 Iga wolalaby grac tylko na returnie
0
@FcPortoFan1999 jest bardzo niespodziewana a to powinienes lubic
0
@Malinka nie wiem, nie jestem ekspertem tez wrzucalem gdzies w AI to i pytalem specyficznie i, że dla nierezydentów jest po prostu rozliczanie ryczałtem 15%
Jednak wlasnie nie slyszalem, zeby ktos z tych zagranicznych placil blisko 50% od samej wygranej - tak nie kojarze zeby wlasnie to padalo, a to bylby kosmos wtedy.
Ale może jeszcze temat wróci
1
@Encore wiadomo, potem kontuzje i ciężki temat juz
4
@Encore Kvara wtedy moglby nawet o ZP powalczyc jakby Gruzja zaliczyla jakas piekna historie - nie mowie o wygranej, ale wiemy, ze od underdogow wymagania sa inne - qa od Gruzji to w ogole - na Euro wyszli z grupy to bylo szalenstwo
1
@Encore Beret juz byl w 1/4 w Paryżu, ale ma szanse odhaczyc komplet 1/2 każdego szlema jak przejdzie ten i kolejny mecz
@Barca_Big_Moment
0
@Barca_Big_Moment Cerundolo to już nóg chyba nie ma
1
@Malinka mój czat mówi
3. Rezydenci podatkowi Francji
Francuscy zawodnicy rozliczają nagrody w ramach progresywnej skali PIT (do 45%) + ewentualnie contribution exceptionnelle sur les hauts revenus (3–4% powyżej 250/500 tys. €).
Ale, że opodatkowanie nagród z Roland Garros we Francji
1. Zasada ogólna – podatek u źródła (withholding tax)
Francja stosuje podatek u źródła od dochodów sportowców-nierezydentów uzyskanych z występów na terenie Francji, na podstawie art. 182 B Code général des impôts (CGI):
Stawka podstawowa: 15% od kwoty brutto nagrody (prize money) wypłacanej sportowcowi-nierezydentowi.
1
@gumaz tylko ważne, żeby oddać 8 równych skoków
0
Cerundolo - Berrettini to mecz na który @FcPortoFan1999 czekales
Obaj sie wybiegali w poprzedniej rundzie
@Encore
1
@michal26 @Barca_Big_Moment najlepiej tak:
Osaka eliminuje Sabalenke
Sznajder eliminuje Osake
Chwalinska gra w 1/2 na Sznajder
0
@Malinka a dasz źródło?
Bo chyba to jest, że 15% masz jako podatek u źródła, a dalej to chyba zalezy gdzie rozliczasz podatki - i nie wiem czy te wyższe progi nie dotyczą Francuzów tylko
2
@tbas Iga co zrobila z Kostiuk to nie wiadomo nawet jak skomentowac