0

Dalej przy takiej samej ilości punktów w lidze liczy się bezpośredni bilans? Czyli jeśli dziś wygramy to nawet przy ewentualnym poślizgnięciu się w klasyku mniej niż 4 bramkami to my jesteśmy przed Realem? Jeśli się mylę to mnie poprawcie. Real bardzo uprzykrzył sobie wczoraj życie

1

@cinero1996 jak w Polsce to nie, jak w Hiszpanii to luźno nawet mi plecaka nie sprawdzali. Zresztą kiedyś ktoś ze świńskim łbem wszedł

7

@Romario87 nie maż się, bądź facetem w przeciwieństwie do białych

0

@VegetaPolska Vini za max 2 lata w Arabii po siano. Rób screeny

1

@FCB_dimiC to był skrzydłowy, ale to było przed erą Zidana jako trenera xd

0

@UriBoyka różnica jest taka że to Legia a dokładniej jej kibice jadą z UEFA a tu w drugą stronę

3

OFICJALNIE! UEFA nakłada na Real Madryt karę w wysokości 30 000 euro oraz dwuletnie zawieszenie, które wejdzie w życie w przypadku powtórzenia się dyskryminującego zachowania, jak miało to miejsce podczas meczu z Manchesterem City ze strony kibiców Królewskich!

Jeśli taka sytuacja powtórzy się w ciągu tych dwóch lat, część stadionu zostanie zamknięta! ❌

Jadą z tym podklubem już nie tylko w Hiszpanii

0

@pride1899 akurat o Garcii, Hulku, Yamalu, Johnsonie, Moracie i Greenwoodzie czytałem wcześniej już nieraz. Wstawiłem bo to wszystko w jednym poście. O reszcie faktycznie nie słyszałem ale to i tak mniejszość informacji

0

Najlepszy LO ma świecie obecnie

4

???????? Szykuje się mocny plebiscyt na najbardziej niedorzeczna sytuację tego roku ze świata piłki...

✅️ Garcia spotykający się z matką swojej byłej.

✅️ Dziewczyna Rodrygo ma dość kiepsko pachnących sportowców, rzuca go filmikiem, ale jednak dalej są razem.

✅️ Hulk bierze ślub z siostrzenicą byłej żony.

✅️ Partnerka Bellinghama "poznała bliżej" ogrom sław sportu i showbiznesu.

✅️ Poprzednia partnerka Bellinghama zostawiła go dla byłego, przed którym wcześniej zatrudniała ochronę.

✅️ Włoszka, która ogłaszała ślub z Yamalem, o którym nie wiedział nawet on.

✅️ Johnson spotykający się z dziewczyną z rekordem świata "poznanych" mężczyzn w 24h (dokładnie 101).

✅️ Greenwood doczekał się dziecka z partnerką przez którą wcześniej miał zarzuty.

✅️ Modelka z niebieskiej platformy rzuciła Rashforda, bo psuł jej pijar.

✅️ Alvaro Morata, który od dziecka marzy o grze w Galatasaray.

To tylko niektóre z sytuacji, a mamy dopiero za sobą luty, czyli przed nami jeszcze 10 miesięcy tego roku ????

Typowy piłkarz ekstraklasy

0

Strasznie ślizgają się dziś na boisku w Neapolu

0

Hakan chyba kontuzja może Zielu wejdzie

0

Ponoć Felix już na wylocie z Milanu xd szybko poszło

0

@michaleu niestety nie

1

Ale fatalny mecz w Bergamo. Nie da się tego oglądać. Mecz na poziomie dzisiejszego Juventusu

2

@RafiVeB dokładnie, lepiej zjeść 24 pączki za 4.56 niż jednego pistacjowego za 15, ja pistacji nigdy nie jadłem bo za drogie więc nawet mi nie żal

6

Ależ sztosiowo te pączki z biedy, po 19 groszy jak się weźmie 24 sztuki, wziąłem 48 sztuk. wychodzi 4.56 za 24 sztuki. 4 dni jedzenia po 12 pączków za 2.28 dziennie. jutro już pewno suche będą to trzeba będzie z pół litra mleka do moczenia doliczyć ale i tak taniej niż jakieś domowe obiady. Myślę jeszcze czy nie sprzedać mięsa i warzyw z zamrażarki i nie pomrozić sobie pączków, oszczędności jak siemano. Najwyżej się będę świecił w nocy

0

Jeśli nie my to niech LM wygra Live. Zasługują jak cholera mimo że fanem absolutnie nie jestem

0

@Roobo może i gra krótko ale już zrobił groźną stratę. Można?

0

@SinMistico przecież to ostatnia formacja która potrzebuje wzmocnień

2

@Nazio_87 tam po prostu po odejściu Dovbyka, Savinho i Aleixa nie ma już takiej jakości, to byli top3 zawodnicy ostatniej Girony

0

@Jackazz nie wiem gdzie sprawdzasz ale jeśli np na sofascore za darmo może oznaczać koniec kontraktu. W Andorze mógł dostać wiecej pieniędzy i ustne zapewnienie że jak wpłynie jakąś oferta to nie będą robić problemu. Tak samo może być zaraz z Primem który nie chce kontraktu przedłużyć a ma potencjał na gre drużyn z miejsc 5-10 w La Lidze i wartość na poziomie 15-20 mln, a może nawet więcej

0

@Jackazz a ilu takich było jak Marmol? Cała sterta, nie każdego da się wprowadzić do pierwszej drużyny a bez tego nikt ci nie zapłaci z nieba 5+ baniek

2

@lukking ostatnio dobrze sprzedany gracz to chyba Semedo był

2

@Comentateiro odkąd jestem tatą patrzę na skład, nigdy nie kupuje berlinek bo to chłam. Są lepsze parówki chociaż ich też unikam. Łatwiej kupić kiełbaski z dobrym składem

3

@ViscaelBarca2007 zrozumiałe. Inigo musi zostać na kolejny sezon, Eric wygląda ostatnio bardzo dobrze i nawet gdyby był 4 stoperem i 3 SPD do gry to warto go zatrzymać, a Cubarsi oraz Araujo po przedłużeniu są nie do ruszenia

1

@FCB17 Bayer na luźno to powinien 5-0 puknąć

10

Anglik od kilku kolejek wali mięsem do sędziego w każdym meczu a w Madrycie zdziwienie. Ktoś może przypomni im ile spotkań zawieszenia dostał Robert za podrapanie się po nosie i bez mówienia do sędziego "pierdol się"?

1

Kevin i 70% skuteczności podań to jakiś błąd w matrixie

0

Kevin 1 podanie przez prawie 15min meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?